Ačiū jums, studentai!

Gegužės 26, Ketvirtadienis

Baigiasi semestras. Mes vertiname studentus, studentai vertina mus. Mano antrakursių sąraše – 98 pavardės, bet studentų turėjau maždaug 8-10. Mat studentas yra mokslus studijuojantis žmogus…
*
Pažvelgiau, kaip mane įvertino. Ne viską toje akademinėje sistemoje suprantu: vienoje vietoje parašyta, kad įvertino 26 studentai, bet tai turbūt iš visų pustrečio šimto modulį pasirinkusių studentų? Kitoje vietoje parašyta, kad gautos aštuonios anketos. Tai jau realiau. Įverčių vidurkis – 4,1 iš 5. Man patinka. Yra štai tokie komentarai (pateikiu nieko netaisęs):
***
Teigiami aspektai
* Isveda penketus is lempos
* to modulio verta klausytis ne kaip matematikos, o kaip „gyvenimo pamokų“ modulio. B. Burgis puikus dėstytojas, verta jo paklausyti visiems.
* Viskas tiesiog puiku.
* Labai unikalus žmogus ir dėstytojas B. Burgis. Jo paskaitos labai įdomios ir kiekvieną kart kitokios.
***
Kritikuotini aspektai
* Destytojas tyciojasi is studentu nemoksiskumo
* Nėra
***
Pasiūlymai
* Daugiau praktikos
* Siūlyčiau šį modulį išvis panaikint, leiskit B. Burgiui improvizuoti, jis studentus moko studijuoti, moko iš gyvenimo imti viską geriausio.
* Galėtų ir praktinus užsiėmimus ir teorinius vesti vienas dėstytoja, pavyzdžiui B.Burgis

***
Pakomentuosiu du komentarus: 1) „išveda penketus iš lempos“ – teigiamas aspektas? Žinoma! Nes kitaip  būtų blogai, visiems būtų labai blogai…; 2) „destytojas tyciojasi is studentu nemoksiskumo“ – kas čia kritikuotino? Taigi tyčiojasi (aš nesityčioju, aš šaipausi!) ne iš studentų, ne iš žmonių, o iš nemokšiškumo!
***
Ačiū jums, studentai ir vertintojai, už gerus žodžius! Tai senstančiam dėstytojui labai padeda nesenti.
***
O dabar – šiek tiek mistikos iš egzaminą laikiusių rašinių. Pabandykite tai išversti į lietuvių kalbą… :-)
*
* CRT – nagrinėjame lygtį su Laplaso formule.
* CRT naudojama vidurkis ir dispersija. Parodo kaip dydis kinta, nuo centro, vidurio, iki begalybės.
* Rytų Skirstomieji Tinklai – viešoji įmonė, tiekianti elektros energija rytų Lietuvai (studentas supainiojo CRT (Centrinę ribinę teoremą) su RST… – B.B.)
* Bijeso formulė naudojama, kai norima surasti tikimybės tikimybę, t.y. surandama įvykio tikimybė, o paskui tą įvykį prilyginama 1 ir ieškoma toje tikimybėje esančio įvykio.
* Bjeso formulė parodo, kokia tikimybė yra išrinkti tam tikrą dydi iš prieš tai turėtos tikimybės.
* CRT – tai tokia teorema, kuri parodo ribos nuokrypį nuo centro.
* Bejeso formulė parodo, kokia tikimybė išsirinkti tam tikrą dydį iš skaičių aibės.
* DSD yra naudojamas surasti ir nustatyti labai didelius skaičius, tuo tarpu CRT yra naudojama nustatyti skaičius išsidėsčiusius netoli vienas kito.

***
Ir vis tiek tie žmonės man patinka!

patiko(0)RSS

Atsakymai (18)

Burgis, Gegužės 26 09:42  #

Reitinguokite…

patiko(0)Aš, Gegužės 26 10:30  #

Rytų Skirstomieji Tinklai – viešoji įmonė, tiekianti elektros energija rytų Lietuvai (studentas supainiojo CRT (Centrinę ribinę teoremą) su RST… – B.B.)

Šitam 10 balų, vien dėl to kad matematikoje įžiūrėjo skirstumuosius tinklus :D

patiko(0)jamaica, Gegužės 26 10:53  #

Nea, vis dėlto devyni balai, nes nežino, kad RST ir VST jau susijungė į LESTO! :D

patiko(0)Aš, Gegužės 26 11:02  #

Ale rimtai, nu bet toks atsakymas vistiek stipraus devyneto nusipelno. Mažiau tikrai jokiu būdu :-)

patiko(0)Mr. Student, Gegužės 26 16:05  #

Studentai savo ruožtu: ačiū jums, dėstytojau. Buvo garbė jus pažinoti.

patiko(0)E, Gegužės 26 17:57  #

Paskaitos visuomet būdavo labai įdomios, o svarbiausia, jog niekada neprailgdavo. Ačiū už gyvenimiškas pamokas!

patiko(0)Evaldas, Gegužės 26 20:16  #

Poną Burgį atsiminsiu visą gyvenimą. Daug ko išmokė, buvo linksma, įdomu.. Tai Žmogus, kuris myli savo darbą ir studentą mato kiaurai… :D

patiko(0)Jūratė, Gegužės 27 10:09  #

Paskaičius komentarus, džiaugiuosi, padėtis gerėja :). Seniau geras dėstytojas buvo tas, kuris leidžia nieko neveikti, parašo gerus pažymius ir „paleidžia“… Dabar visgi išlenda vienas, kitas, trečias kokybės įvertinimas. Valio!

patiko(0)Burgis, Gegužės 27 15:46  #

Dar keli komentarai:
*
* Dėstytojas – spalvinga asmenybė, kelianti aukštus tikslus tiek sau tiek kitiems. Dėstomą temą išaiškina labai vaizdžiai, lakoniškai ir aiškiai. Paskaitų medžiaga neapsiriboja vien „sausos“ teorijos išdėstymu, bet taip pat apžvelgiamas praktinis pritaikymas. Šis kursas sužavėjo! Ir atskleidė matematikos ir matematikų grožį! Ir šiaip labai naudingas kursas gyvenimiška patirtimi.

Kritikuotini aspektai

* Paskaitų metu jaučiamas didžiulis psichologinis spaudimas. Mažiau gabūs(anot dėstytojo tingūs)studentai paliekami likimo valiai suprasti viską patiems. Per daug lyrynių nukrypimų paskaitų metu, nesusijusių su matematika ar mokslu. Didelis dėstytojo ir Jo EGO susireikšminimas, bei asmeninių dalykų eskalavimas(Lukas ir Mildutė šaunūs anukėliai, bet nepažįstamiem žmonėm jie neįdomūs).
Dėstytojas Burgis didžiąją dalį laiko skiria ne modulio medžiagai, o pašaliniam dalykams
***
Atsakau į kritiką:
*
Kalbėti TIK apie matematiką galima TIK su tais, kurie ATĖJO pasirengę studijuoti ir STUDIJUOJA matematiką! Tokių šį semestrą turėjau ne daugiau kaip dešimt (žr. egzamino ištraukas).
*
Nesu kvailys, kad dėstyčiau nežiūrėdamas į žmones! Kad kalbėčiau kaip robotas. Todėl Lukas ir Mildutė yra mano pagalbinės priemonės, skatinančios motyvaciją studijuoti. Ir mano EGO tam skirtas: studijuok – ir būsi kaip aš… :-)))
*
Pagaliau: 237 kartus per semestrą paklausiau, kas norėtų paklausti. Kiekvienas kiekvieną akimirką gali pertraukti kalbą apie Luką ir Mildutę ir pareikalauti grįžti prie matematikos. Niekas niekada to nepadarė… O įrodymų, kad pareikalavusius ar ko nors paklaususius, paprašiusius terorizuoju, mušu, skriaudžiu – nėra. Nėra!

patiko(0)Rytis, Gegužės 28 17:28  #

Tikrai šaunus dėstytojas. Nor daug kam jis ir nepatiko, bet visi jį prisimins net ir po daugelio metų : ).

patiko(0)John, Gegužės 29 16:30  #

Kiekvienas destytojas galėtų pasiimti dalelę B.B. (Tik ne visa) :) Vienintelis dėstytojas, kuris darydavo „paklausk ko nors dėstytojo“ pertraukėles.

patiko(0)ai, nesiskelbsiu, Gegužės 30 00:03  #

Kazkada i klausima kas yra CRT, atsakiau kad tai yra monitorius… kazkaip per paskaitas nebuvo uzakcentuota, kad tai teorema… (na, bet ir deste ne gerb. Burgis)

O dar girdejau kai kurios sakant, kad BIOS yra jogurtas (kiek is kitos temos, bet vis tiek juokinga)

patiko(0)Saulius, Gegužės 30 11:10  #

Dėstytojau žvaigždutes pasiėmę antrakursiai šiandien Jus nuvylė ar to ir tikėjotės, kad bus taip kaip buvo?

patiko(0)Burgis, Gegužės 30 18:38  #

Sauliui: ne tikėjausi – žinojau… Tik buvo viltis, kad klystu, nes kai kurie buvo labai ryžtingai nusiteikę laikyti egzaminą. Bet šiandien egzaminui jie buvo nepasirengę. Laikai, mat, tokie…

patiko(0)Saulius, Gegužės 30 23:03  #

Ima apmaudas, kad šiandien neparodžiau visko ką žinojau. Vis dėlto nesigailiu pasiėmęs žvaigždutę. Ir visai nesvarbu, kad tą šešetą kurį gavau, tikriausiai būtumėt parašęs jau anksčiau. :)

patiko(0)Nepris, Gegužės 31 23:40  #

Sauliau, kai nori studijuoti, tai net geriausias dėstytojas bejėgis.

patiko(0)GZ, Birželio 1 00:07  #

Kiek suprantu, man pasisekė, kad neteko pajust B.Burgio kaip matematikos dėstytojo. Bet taip pat pasisekė, kad jis mums buvo direktorius ;) Kaip gi tas dalykas vadinasi… Paradoksas ?

Antrai pusei ir anūkams, labai panašu, pasisekė. Įdomu, o kaip vaikams ?

Dabar pradėjau galvot, o kaip ten mano vaikams ? Kažkaip kai tik pranešu, kad išvažiuoju į komandiruotę, visiems namams veidai atgyja. Hm…

patiko(0)Burgis, Birželio 1 08:30  #

GZ: Gediminai, tokie žmonės kaip Tu, pradžiugina dukart: kai atvyksta ir kai išvyksta… :-))). Didelis gėris šeimai turėti tokį žmogų, bet už gėrį reikia mokėti…

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>