Ačiū tau, pavasari!

Sausio 23, Šeštadienis

Šiandien meilės deivei Mildai, kuri dabar gyvena su mumis, sukako aštuoneri. Dabar jau tikrai žinau, kodėl manyje nemažėja meilės (nemažėja ir pasibjaurėjimo, įniršio, paniekos, bet apie tai jau rašiau, apie tai – ne šiandien…) – todėl, kad Milda auga! Ir kiti trys anūkėliai auga!
*
Ir todėl kasmet ateina tas pavasario įrodymas – Laikas yra dosnus! Tiesiog reikia mokėti sulaukti širdies pavasario, reikia mokėti priimti to pavasario dovanas, reikia mokėti parengti sielą ir protą tai būsenai, kai tave apdovanoja…
*
Mildute, tu mane jau išmokei nesenti. Dabar aš rengsiu tave teisingai baigti vaikystę ir sutikti savo jaunystę. O, tai bus nelengva ir tau, ir man! Bet mes juk pratę prie nelengvų darbų, mes mokame ištverti sunkius bandymus, tiesa?
Ačiū tau, širdies pavasari!
Būk laiminga, mano pavasario saulute Mildute!

patiko(46)RSS

Atsakymai (9)

Burgis, Sausio 23 19:00  #

Čia buvo užsukęs toks Andrius su skrybėle. Ko? Turiu viltį, kad daugiau nebeužsuks…

patiko(6)Burgis, Sausio 23 19:12  #

Ir vėl jis čia… Taigi mato, kad čia asmeniška, privatu, kad čia ne tai, ko jis norėtų, ką jam „reikėtų žinoti“. Ko ateina? Kad priverstų mane rašyti jam?
*
Sako, kad aš dirglus, pagiežingas. Na, tai bėk neatsisukdamas nuo tokio! O aš nenoriu nei bartis, nei diskutuoti apie save – šventė man! Šventė!

patiko(18)ema, Sausio 24 09:08  #

Labai Jus suprantu, nors anuku dar neturiu. Mano vaikai, mano stiprybes saltinis.(Atsiprasau uz klaidas).

patiko(2)REGINA, Sausio 24 09:52  #

Kaip reikėtų suprasti „teisingai baigti vaikystę ir sutikti savo jaunystę“? Ar tai tinkamu laiku baigt žaist su lėlėmis, ar kaip čia paaiškint?

patiko(1)Burgis, Sausio 24 10:42  #

Reginai: Nuo 8 iki 14 yra tas laikas, kai žmogiukas stengiasi perprasti save ir kitus, kai hormonai keičia kūną, kai prasideda intymių jausmų repeticijos…

patiko(4)REGINA, Sausio 24 10:42  #

Kad senelis džiaugiasi ir gėrisi savo anūkais, natūralu. Tačiau, ar teisinga seneliui kištis į anūkės „išėjimą“ iš vaikystės į jaunystę (tiksliau paauglystę), – abejoju. Aš savo tėvui šito daryt neleisčiau, nes tą savo dukrai turi paaiškinti tiktai mama.

patiko(8)REGINA, Sausio 24 12:09  #

O ar žmonos gimdyme dalyvautumėt, jeigu atsukus laiką atgal? Įdomu, kaip džiaugsmą išliejote kai pirmą kartą tapote tėčiu? Tikiuos tradiciškai -alaus bare….

patiko(0)Burgis, Sausio 24 13:02  #

Reginai:
1) senelis niekur „nesikiša“, senelis tiesiog gyvena su anūkėliais.
2) ne, žmonos gimdyme niekada nedalyvaučiau, manau, kad tai visiškai netikęs būdas bendrauti; o alaus bare beveik nesu buvęs, džiaugsmo neišliejau, džiaugsmas su manimi iki šiol…
3) pagyrimas Jums, kol kas neperžengiate ribų…

patiko(9)mama R, Sausio 24 13:59  #

Visada maniau, kad auginti vaikus turi tėvai. Tačiau tikrai egzistuoja senelio/močiutės fenomenas (jie mažiau skuba, todėl dažnai geriau mato, girdi ir jaučia). Pasak psichologų vaikai retai tėvus priima kaip autoritetus. O, vat, seneliai ir močiutės pretenduoja tapti netgi paauglių draugais :) Ir, žinoma, visiems svarbi asmeninė erdvė ir laikas sau.. Sveikinu su gimtadieniu Mildutę :)

patiko(14)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>