Aklas aklą netoli tenuves

Birželio 10, Penktadienis

Retransliuoju reklamą! Kodėl man ją siunčia?! Panašu, kad tai jau nemokšų manija. Ir kaip ne gėda? Net komentuoti nėra kaip…
***
Kaip motyvuoti save ir kitus darbui?!
*
Kaina tik 300 Lt + PVM
*
Seminaro temos:
*
Esminiai žmogaus poreikiai gyvenime ir darbe
Pagrindiniu intelektu vystymas asmenybeje ir organizacijoje
Kaip tapti visapusiška asmenybe darbe?
Kaip nustatyti savo ir kitu motyvacija?
12 pagrindiniu motyvacijos faktoriu: kaip juos panaudoti motyvuojant save ir kitus?
Top 9 – kaip greitai iveikti atideliojima
*
Seminaro vedeja: verslo psichologe Irma Reinikiene arba Jurate Bortkeviciene
*****
Ir vis tik – tokie dalykai moko. Pirma, nejaugi manote, kad neatsiranda mokančių tuos 300 Lt + PVM? Atsiranda. Kitaip nesiuntinėtų kvietimų. Antra, nejaugi manote, kad po tokio seminaro nebūna patenkintų? Būna. Kitaip ta manija neplistų. Tada galvokime apie tuos, kurie patenkinti tokiais seminarais. Galvoti būtina, nes tarp tokių žmonių gyvename, ne Mėnulyje.

patiko(0)RSS

Atsakymai (14)

Burgis, Birželio 10 09:29  #

Reitingams…

patiko(0)petras, Birželio 10 09:43  #

na čia nėra ką reitinguot. paprasta aferikė, namanau, kad nors vienas žmogus ten ainu už tokius pinigus.

patiko(0)laisvamanis, Birželio 10 10:09  #

paprastas ir plačiai paplitęs būdas pinigams išplauti.

patiko(0)Darth Vader, Birželio 10 11:42  #

Esminis dalykas:paprašys pervesti pinigus, o tuomet paaiškės, kad tokio seminaro nė nebuvo. Paprastas triukas. O jei kas vietoje galvos turi raugintą arbūzą – tegu turi ir moka aferistams pinigus. Tokie „seminarai“ niekuo nesiskiria nuo „pigios Viagros/Rolex laikrodžių“ ir „sveikiname laimėjus Microsoft prizą – 100 mln. dolerių“.

patiko(0)nuoba, Birželio 10 12:14  #

Vaderio hipotezė manau neteisinga. Idomu būtų, kaip laisvamanis pakomentuotų savo įžvalgas.

patiko(0)D., Birželio 10 12:53  #

Išsiuntus 5000 el. laiškų, tarkim užkimba 1 proc., o tai jau 50 žm. Visa grupė, galima ir pravesti paskaitėlę :)

patiko(0)Cinic, Birželio 10 14:54  #

Vos tik kur nors pamatau vienam sakinyje moteriska pavarde ir zodi psichologija, iskart toliau nebeskaitau. Dabar pilna visokiausiu „top’u“. O labiausiai gaila tu, kurie prasedeje tokiam „seminare“, ir paskaiciave varnas, iseje giriasi savo „pasiekimais“.

patiko(0)laisvamanis, Birželio 10 15:45  #

komentaras – daugiausia pinigų tokiems niekams skiria valdiškos įstaigėlės – sumoka „psichologams“ už darbuotojų mokymus, o „psichologai“ įstaigėlės valdžiai sutartą sumą atiduoda grynais.

patiko(0)nuoba, Birželio 10 18:37  #

Čia sudalyvauti gali ne ik valdiškos įstaigėlės. Kadangi „mokytojai“ greičiausiai apsiforminę pagal individualios veiklos pažymą, su žymiai mažesniais mokesčiais, tai „išgryninti“ pajamas savitarpiai naudingais pagrindais galima ir privačioms įmonėms.

patiko(0)giedrius_m, Birželio 10 20:15  #

Manau, kad D. hipotezė teisingiausia. Žmonėms to reikia. O IV arba autorinės – ne pats tinkamiausias būdas „plauti“ pinigus savaime. Yra daugiau ir pigesnių lengvatų: Verslo liudijimai, bažnyčių rėmimas, tantjemos, etc.

patiko(0)Mantas, Birželio 10 23:00  #

Ne nu.. :) vakar kaip tik prisiminiau savo buvusį grupioką – žmogus gavo VU diplomą. O dabar va kuo užsiima: http://www.laimingi.lt/apie-liudas-vasiliauskas. Vidinės laisvės ir santykių konsultantas.
Vienas dalykas, prisimenant kaip šis žmogus laikė matematinės analizės egzaminą su ausinėm arba kaip santykius su savo drauge apibūdino kaip sportinę treniruotę, man kylą abejonių, ką tokie žmonės gali konsultuot apie laisvę ir laimę :)
Antras dalykas, jei tiesa, kaip šis žmogus skelbiasi, kad „Konsultavo tokių įmonių, kaip „SEB Vilniaus bankas“, „Bitė Lietuva“, „Omnitel“, „BMS“ ir daugelio kitų įmonių darbuotojus: pradedant eiliniais darbuotojais ir baigiant aukščiausio lygio vadovais“, tai kyla klausimų tų „aukščiausio lygio vadovų“ sveiku protu. Tada atrodo, kad didelės kompanijos pačios savo noru linkusios aplipt konsultantais ir jų nesipurto.
Nesusilaikiau :)

patiko(0)Nepris, Birželio 11 16:11  #

Vis tik pedagoginė misija atlikta ne iki galo — nepaaiškinot, kas negerai su ta reklama ir su tokio tipo mokymais. Ir iš komentarų nesimato, kad žmonės būtų supratę ir iš to pavyzdžio pasimokę. Tik šiaip sakau.

patiko(0)Burgis, Birželio 13 09:10  #

Nepriui: paaiškinu… Tai banalybių banalybė, tai jokio mokslo, jokių naujovių ar stebuklingų receptų. Tai dar blogiau nei knygos tipo „Turtingas tėtis…“, nes tų knygų autoriai tikrai šio to gyvenime pasiekę, o kas žinoma apie šias lektores? Kas apskritai Lietuvoje gali sudominti aiškinimu „Kaip tapti visapusiška asmenybe darbe?“
*
Taigi tas sąrašas su tuzinu klaidų gali būti pakeistas vienu sakiniu: „Ateikite paklausyti kliedesių…“

patiko(0)Nepris, Birželio 13 09:15  #

Va, dabar aiškiau, dėkui. :)

Nors šiaip, galvoju, jei kas tokia reklama susigundo, tai taip jiems ir reikia. :)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>