Aš sakiau – tai niekada nesibaigs…

Rugpjūčio 24, Trečiadienis

*
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-budnikas.-bronislovo-burgio-byla-teismu-zinia-visuomenei
*
Na, gal pagaliau ir ministerija atsibus? Gal ministrė pasidomės, kaip Paulina, neturėdama sutarties mokytis gimnazijoje, gavo atestatą?
*
O aš dar palauksiu… Gal po rinkimų bus kita byla?

patiko(39)RSS

Atsakymai (4)

Sokolovas, Rugpjūčio 24 11:06  #

ŽEMĖS KARALYSTĖJE DANGAUS NEBUS

Viskas taip. Tik…
1. Dauguma visuomenės (taip pat, deja, ir pedagogų) yra abejinga šiai bylai. Iš komentarų gausos žiniasklaidos priemonėse gali susidaryti priešinga nuomonė, bet ji yra iliuzinė.
2. Po rinkimų niekas nesikeis. Vėl (kaip ir kiekvieną kartą) išrinks tuos pačius. Tai-„Stokholmo sindromo“ socialinė-politinė apraiška.
3. „Rezonansą“ nūdien kelia nebent „kalafiorų kainos“ ( tarsi pagal komandą išpūstos…vis tos pačios žiniasklaidos), atlyginimai, pensijos, ir pan. „JIE ATĖMĖ- JIE DUOS“- kužda daugelio pasąmonės vingiai. Ir vėl balsuojama už tuos pačius.

patiko(13)Juozas P., Rugpjūčio 24 21:23  #

Belieka kovot!
Klaisikos – Vagnerio – tik (TIK!) 5 min. ištrauka:

https://www.youtube.com/watch?v=P73Z6291Pt8

patiko(1)Rimvydas, Rugpjūčio 25 00:43  #

Juozai,
o prieš ką (ar už ką) kovosit?

patiko(6)Juozas P., Rugpjūčio 25 18:53  #

Rimvydai,
jei protingai – tai su savimi. :(

Jei kitaip- tai su S.Nėries niekintojais, šizofrenišku tiesiog karo kurstymu, su aukščiausiais mūsų polYtikais prieš dešimtmetį veik glėbesčiavuisiais su Batka, kai jis tik rinkosi vietą (iš berods 72!) Astravo AE, o po to šią – gal LEMTINGĄ mums elektrinės statybą vadindami propaganda etc etc etc.

Manau, kad net rastume tų pačių objektų kovai. :)

patiko(9)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>