Būk šalia talentingų!

Gegužės 27, Pirmadienis

*
Atvažiavo Rimas – ir visus komentarus jau matote!
Kol kas neteko ilgiau bendrauti su talentingesniu už Rimą kompiuterininku, bet žinau, kad ir Audrius, ir Gediminas, ir Elvinas, ir Aras, ir dar keli mano gimnazistai yra elito klasės profesionalai.
Smagu matyti, kaip dirba Rimas! Visiems studentams pirmiausia siūlyčiau ilgai ilgai sėdėti šalia, tylėti ir stebėti… Tik tada nuspręsti, kad gali būti IT specialistas.
***
Dabar čia rašysiu dažniau, pažadu. Bet dar kelias dienas turiu daug darbo – perskaityti ir įvertinti 132 konkurso „EMA Eruditas“ darbus. Matematikos ir išprusimo testus vertinu greitai, bet pasaką, ketvirtoko arba penktoko sukurtą pasaką, turiu vertinti atsargiai, atsargiai…
132 originalios pasakos – viena iš didžiausių dovanų man. Jos pats paprašiau…

patiko(32)RSS

Atsakymai (11)

vilkas pilkas, Gegužės 27 18:22  #

Gerb. Autoriau, smagaus Jums laiko pasakų pasaulyje! Juk kartą parašėt: „Kai apima neviltis ir siutas dėl to, kas dabar vyksta mūsų politikoje, valdžioje, fanatizme ir neišprusime, aš nukreipiu dėmesį į sritis, kurios kelia pasigėrėjimą“. Neturint progos pasimėgaut originaliomis pasakomis, tenka skaityt mokslinę fantastiką vulgaris (drįsiu teigti – tai populiarus tylinčių ir stebinčių kompiuterininkų hobis).

patiko(10)Smailas, Gegužės 29 01:28  #

Klausimas Sokolovui: Gal yra naujienų apie Dzindzaliaus teismą? Gal jau nuteistas veikėjas?

patiko(2)Rūta, Gegužės 29 21:18  #

EMA Eruditas – puikus konkursas. Ačiū už jį!

patiko(0)Smailas, Gegužės 30 22:45  #

Lietuvių k. egzaminas turi vieną didelį pliusą lyginant su matematikos egzaminų: lietuvių k. egzamino užduočių nekomentuoja toks žymus matematikas Dzindzalas.

patiko(2)Sokolovas, Gegužės 31 23:22  #

Nuosprendis D. Dzindzalietai bus skelbiamas birželio 10 dieną.

patiko(1)Sokolovas, Birželio 1 10:33  #

Sėkmės abiturientams lietuvių kalbos egzamine!

patiko(4)Smailas, Birželio 2 19:12  #

Sokolovai, tikėkimės, kad nuosprendis bus palankus Lietuvos aukštojo mokslo sistemai ir prisidės prie universitetų išsivadavimo. O iš kur žinote apie posėdį? Gal planuojate apsilankyti?

patiko(0)Sokolovas, Birželio 4 01:24  #

Sėkmės abiturientams biologijos egzamine!

patiko(1)Smailas, Birželio 5 08:36  #

Sėkmės abiturientams seksologijos egzamine!

patiko(2)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>