Dėmesio! Marš!

Lapkričio 19, Šeštadienis
Netrukus mano gimimo diena. Ar jūs pasirengę?
Netrukus mano žmonos gimimo diena. Ar mes pasirengę?
Netrukus mano brolio, mano dukros gimimo dienos, Kalėdos…  Ar mes pasirengę?
Aš vėluoju… Ne pirkti, ne! Sugalvoti. Gali būti, kad ir jūs vėluojate sugalvoti. Tada skubėsite pirkti. Neišgelbės… Nupirkti gali bet kas, sugalvoti gali tik mylintys.
O, kaip man patinka sugalvojus pirkti ne ten ir ne tai, ką visi perka. Jokiu būdu ne tai!
Gal padaryti? Nemoku… Gal tai turi būti tik smulkmenėlė? Kodėl? Smulkmenėlės tinka svetimiems, saviems gali būti ir brangesnė dovana.
Praktiška. Gal valgoma? Taip, ir padovanojęs pats vaišiniesi… Nelabai, nelabai…
Galvoju. O jūs gal jau sugalvojote? Leiskite šiek tiek nusirašyti…

patiko(0)RSS

Atsakymai (16)

Burgis, Lapkričio 19 16:34  #

Įvertinkte nuostatą…

patiko(0)Blinda, Lapkričio 19 17:50  #

Manau žmonužėlė būtų pamaloninta spa procedūromis ir gražiais zodžiais. O pas kitus reikia žvalgybą pasiųst. ;)

patiko(0)Jolanta, Lapkričio 20 00:41  #

Deimantų dar niekada nebuvo per daug nei vienai moteriai…

patiko(0)Rasa, Lapkričio 20 11:08  #

:) Dovanos… Geras daiktas! :) Aš vakar gaminau vieną kokias 16 val., šiandien pabaigsiu dar per dieną. Be negaliu pasakot, tai vienintelė tokia turi būti :) Bus nereali! Ir juokinga :)
O patarti ką nors sunku, turbūt reikia pažinti žmogų, kuriam dovanoji, tada ir nusprendi ką padovanot.
Aš šiemet kai kam žadu padovanot laipiojimą uolomis :) Bet juk negalima to rekomenduoti visiems ir aš pati ten neužsikarčiau :) Tarkim aš norėčiau to, ko žinau, kad negausiu kol pati nenusipirksiu :P vienintelio daikto- fotoaparato FujiFilm FinePix S3200. Ir jokie deimantai man jo neatstotų… :) Bet vaikų dovanotos iš širdies dovanos būna dar brangesnės ir už fotoaparatą… Nes jos nuo vaikų…
Sunku turtingiems, nes jie visko jau turi, taigi tikiu, kad sugalvot ką dovanot jiems sunku ir originalių pigių dovanėlių jiems nereik, nes jos „neturi svorio“… Taigi dovanokit deimantus, keliones į užsienį, lepinimosi procedūras ir kvepalus. Beje, dėl kvepalų (šito dalyko tikrai visiems reikia) ir juos pinigingi ir visi kiti įdomesni žmonės turėtų rinktis va tokioj gal parduotuvėj ypatingoj, kur ne tipiniai kvapai, ji vadinasi „Creme de la creme“.

patiko(0)Matilda, Lapkričio 20 12:40  #

Kvepalai, kelionės, savaitgalis SPA, grožio procedūros, spektaklis, koncertas. Štai ko norėčiau aš, nes gimtadienis taip pat artėja. Pinigai, deimantai- nežinau, gal kam ir gerai, man ne. Turiu dukters piešinį- piešta gal 10 metų- vadinasi, ,,Mamos portretas“. Ten aš- šuniukas. Truputį kreivas, truputį pablukęs, bet man jis toks mielas ir šiltas, kad jokie deimantai ar perlai neatstos. Nes padarytas su meile. Mylinčio žmogučio.Kuris yra dabar toli nuo manęs, bet tas darbelis man jį primena, ir dukra visą laiką yra su manimi.

patiko(0)D., Lapkričio 20 12:58  #

kaip supratau Burgio žmona šių rašinių neskaito, na o manoji tai kartais paskaito, tad čia neatskleisiu savo planų ;)

patiko(0)D., Lapkričio 20 13:01  #

Rasai: dėl fotoaparato tai jūs labai nereikli, daug kas už tokią kainą kvepalus perka :)

patiko(0)Rasa, Lapkričio 20 14:54  #

D: Aš ne nereikli, aš įvertinu ko man reikia :) Nežadu būti profesionale fotografe, o šitam fotoaparate būtų viskas ko man reikia + juo galima pažaisti, nes yra rankinių nustatymų. Taigi su mano sugebėjimais brangesnio irgi nereikia, nes nesąžininga turėti gerą daiktą ir neišnaudoti jo galimybių. O „į priekį“ nenusipirksi, per daug greit jie sensta. Ai, geriau nekalbinkit manęs apie fotoaparatus :(
O kvepalai ir turi būti geri. Na, gal nebūtina po 600, bet bent normalūs. Mėgstu kvepalus. Labai. Man patiktų daugiau jų turėti, negu dabar turiu. Tiesą sakant kiek jų beturėtum, niekada nėra pakankama :) Tai- nuotaika, paslaptis, dvelksmas, atsiminimai, jausmas… Bet nelabai įsivaizduoju, kad kitas žmogus man išrinktų kvepalus, paprastai renkuosi juos pati.
O dar dar dar… Dar man patiktų piešimo ant šilko pamoka, patiktų rimto masažo, kurį daro vienas aklas masažuotojas, kursas (bet net jei gaučiau tokią dovaną nėra tam laiko kai dirbi :), dar man patiktų… Labiausiai man patiktų su kai kuo šiltai apsirengti, išeit į gamtą, pasiimt termosiuką stiprios kavos su brendžiu, gaut dovanų laaaabai didelę porciją laaaaaaaabai skanių ledų su šokoladu ir riešutais ir pasivaikščiot, pasėdėt, pasijuokt… Gal sniego senį sulipdyt… Bet… ir šito negausiu manau :P
Taigi išties man tiesiog malonu, kai gaunu dovanas, nesuku sau galvos dėl jų labai. Nes šiaip ar taip smagu nuo to, kas ir kaip padovanoja. O ką nelabai svarbu :)

patiko(0)sonata, Lapkričio 20 18:24  #

mano nelaimingiausia diena ant nosies … net šiurpas nukrato, kai reiks dirbtinai šypsotis, dėkoti, aikčioti dėl porcelianinio niekučio ar knygos „Puikus sodas“(sodo tai neturiu), jaustis nepatogiai dėl brangesnio čekio… laukiamiausia tik raudonų gvazdikų puokštė nuo mano abiejų vyrų(na pabandykit gaut pirmoj gėlių parduotuvėj:) . Metų privalumas- puokštė didėja. Tik man visą laiką yra neaišku, kodėl žmonės sveikina asmeninės šventės proga, net jei apie tai niekad neinformuoji, nekvieti į vakarėlį, neatsakai tuo pačiu?

patiko(0)petras, Lapkričio 21 09:42  #

Tai gal todėl, kad nori ?
Aš pats asmeniškai tai labai nemėgstu kažkokiom progom ieškot ką padovanot kitam žmogui, beje ir pats niekada neliūdžiu jie kažkas pamiršta mano gimtadienį ar neduoda dovanos. Šiaip kaip, kažkada minėjau, man rods geriausia dovana, kai išsivalai dantis, pabučiuoji žmogų ir pasakai, kad myli.

patiko(0)Rasa, Lapkričio 21 12:03  #

Sonata! Kadangi mano manymu šiandien paskutinė diena prieš jūsų tą „baisią“ dieną :D tai kol dar jūs galutinai nesusinervinus noriu iš anksto pasveikint :D Kodėl? Kodėl net neprašyta? Nes jūs puiki stipri graži protinga moteris, kurią manau daug kas myli ir gerbia ;) Kartais galvodama apie jus, jaučiuosi esanti tikra pilka pelyte :)
Taigi- čia jums:
http://i26.tinypic.com/jqpcog.jpg
Ir… tegul palinkėjimai jums būna tik geri ir nuoširdūs, tegul tupia jie kaip paukščiai ant delnų… Tegul jie čiulba ir išsipildo… Laimės jums!

patiko(0)Ema, Lapkričio 21 14:56  #

gaunu dažnai galybes gerų dalykų(galiu juos ir dovanomis vadinti), kad atėjus gimtadieniui net nejauku darosi dar ką nors gavus

patiko(0)Rasa, Lapkričio 21 16:15  #

Emai: puiku, kad esat tokia puiki mergina ar moteris, kurią kažkas labai myli ir kuri verta tų galybės gerų dalykų :) Puiku, kad yra kas nori ir kas gali jums tą galybę dovanoti :)

patiko(0)Rimvydas, Lapkričio 21 19:42  #

Sonatai:
Na, žmonės sveikina nors ir neinformuoji, neatsakai tuo pačiu todėl kad prisimena, myli, gerbia (aš taip manau).
Dar yra tokių kurie nori įsiteikt (tikiuosi- mažuma) ;)

Su artėjančia ,,nelaimingiausia diena“, ir viso ko geriausio

patiko(0)sonata, Lapkričio 21 21:37  #

Rasa, Rimvydai – nuoširdžiai dėkoju už nuoširdumą. Retas atvejis, kai patikėjau, kad ne viskas šiam pasauly yra maksiminė butaforija. Ir atsiprašau Šeimininko, kad per daug užėmiau „eterio laiko“:)

patiko(0)Daniela, Lapkričio 22 11:17  #

viena geriausių gautų dovanų gyvenime – „prisiminimų albumas“, t.y. albumėlis su senų laikų nuotraukomis, ir prie kiekvienos iš jų – keli šilti sakinukai, atgaivinantys emocijas…

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>