Didžiausia dovana. Pagaliau jūs sužinosite, už ką direktorių ketveriems metams siunčia į kalėjimą.

Gegužės 7, Ketvirtadienis

Jau beveik grįžau iš ligoninės ir sužinojau, kad įrašai, dėl kurių esu teisiamas, jau yra pasauliui girdimi:
*
https://youtu.be/ZW2jrGDlM7g
https://youtu.be/62AQkRL_tBA
https://youtu.be/JidEr17onh4
*****
Žinoma, nedaug kas klausys, nes įrašai ilgi, žinoma, nedaug kas supras, nes reikia žinoti visą istoriją, bet man to užtenka: jūs turite ar bent galite išgirsti, kad aš gyniau Gimnaziją, gyniau Paulinos, gyniau visų savo gimnazistų teisę gyventi oriai ir garbingai. Aš aistringai gyniau švietimo sistemos teisę mokyti vaikus taisyti klaidas. Jei klausysite, tai tikrai suprasite, kad nebuvau ir nesu Paulinos ar jos tėvų priešas, kad norėjau jiems padėti nepadaryti tos klaidos, kurią jie dabar, deja, jau padarė ir niekada gyvenime nebeištaisys…
***
Pirmasis įrašas – mano pokalbis su Paulinos tėvais. Tėvus, motinos prašymu, priėmiau penktadienį savo kabinete. (Prokuroras kaltinamajame akte tai įvardijo taip: „tęsdamas nusikalstamą veiką…“ O, Santa Barbara!) Žinoma, nežinojau, kad tėvai dar gerokai prieš užeidami pas mane įsijungė įrašymo priemones… Jums spręsti, kodėl jie atėjo įrašinėti, o ne protestuoti prieš tai, ką jie vėliau pavadino dukros bauginimu… Jums spręsti, kodėl jie tai darė, kodėl jie neprotestavo prieš, anot jų, mano monologą, kodėl jie neišėjo, pasipiktinę mano kalba, kodėl jie nepasikvietė liudininkų…
*
Antrasis įrašas – mano pokalbis su Paulina pirmadienį, kai sužinojau, jog ji ne tik nesirengia palikti gimnazijos, bet net nesiteikė ateiti ir man apie tai pranešti… Ir vėl – jei tai, anot prokuroro, psichologinis smurtas, tai kodėl Paulina neprotestavo, neišėjo, nepasikvietė liudininkų?… Nes turėjo užduotį…
*
Trečiasis, trumpiausias įrašas (nuo jo galite ir pradėti…), mano pokalbis Paulinos klasėje, dalyvaujant klasės vadovei.
***
Pabrėžiu, kad nei prokuroras Osvaldas Stadalius, nei tyrėja Roberta Balžekaitė, nei liudininkai neturi jokių kitų mano kaltės įrodymų, išskyrus šiuos tris įrašus. Visa kita, ką jūs girdėjote ir skaitėte, yra kaltintojų, prokuroro ir žiniasklaidos fantazijos, virtusios smurtinėmis patyčiomis, sukėlusiomis man sunkų sveikatos sutrikdymą.
*
Galite mane pasmerkti, galite mane prakeikti, bet aš niekada nesigailėsiu, kad už tas kalbas užmokėjau savo krauju ir skausmu.

patiko(72)RSS

atsakymai (200)

Mes, Gegužės 8 23:34  #

Išklausę paviešintų įrašų manome, kad vis tik padarėte klaidą, norėdamas nuoširdžiai padėti šiai šeimai. Jūs pasakėte daugiau, nei reikia. Bendraujant su tokiais tėvais, reikėjo pateikti jiems prieš nosį tik mokyklos sutartį, taisykles ir jų dukros parašą. Daugiau nieko. Į kiekvieną tėvų teiginį, klausimą, atsakyti trumpai ir aiškiai – „jūsų dukra pasirašė po taisyklėmis. Jūs taip pat buvot su jomis supažindinti“. Ir nė žodelio daugiau. P.s. nuoširdžiai linkim Jums sėkmės korumpuotoje Lietuvoje.

patiko(7)qwerty, Gegužės 9 00:25  #

Man tai gerai, kad dabar tinklaraštininkas kaifuoja, nes laimi.

patiko(0)4vejininkas, Gegužės 9 01:56  #

Tuose įrašuose, Paulina geriau pasirodė už savo tėvus. Vaikas neneigė, neprašė palikti jos gimnazijoje, ji neprašė tiesiog prisipažino padarius nusižengimą.

Tėvų pokalbis. Patys tėvai pritaria, kad Paulina nusižengė pasirašytai sutarčiai, bet vistiek teisinasi „kad tai pirmas kartą vaikas padarė“ bet irgi neprašo jos palikti gimnazijoje.

Ir galiausiai paduoda į teismą už smurto panaudojimą prieš Pauliną, o ne tai kad išmesta iš gimnazijos neteisėtai.

Tai WTF? Kas čia durnas?
Netikiu, kad čia tėvai tik norintys atsiimti, čia kažkur kyšo ausys viršesnių dalyvių, o šita istorija tik kabliukas, kabliukas kurioje vaiko gyvenimas vėl nieko vertas.

Burgi būkit tuo chamu, kuris nepasiduos sistemai ir kovos už garbę ir teisybę.

patiko(2)mokytoja, Gegužės 9 02:19  #

nuo istorijos pradzios palaikiau Jus, p.Burgi, fb forume „Mokytojai ir jų bičiuliai“ diskusijoje su. matyt, „mokytojų bičiuliai“ vaikų tėvais ginčijausi iki pamėlynavimo, gindama Jus (nors realliai Jūsų nepažįstu)… Perklausiau įrašus ir taip gera žinoti, akd aš buvau teisi, teisi ir dar kartą teisi… Susiradau ilgoj to forumo istorijoj diskusiją mano apie Jūsų istoriją ir įmečiau nuorodas su pasiūlymu perklausyti ir įsitikinti, kad Jūs teisus, ir aš teisi. :) Tyli visi buvę oponentai, kol kas nė žodžio iš jų pusės :)
o kad daugiau tokių principingų principingų pedagogų, mokyklų vadovų…

patiko(3)qwerty, Gegužės 9 02:58  #

tinklaraštininikas,Paulina, jos tėvai, prokuroras, teisėjas, žurnalistai, tinklapio komentatoriai, etc.-aš jus visus vienodai myliu ir suprantu.Netikit?

patiko(0)Arminas, Gegužės 9 09:01  #

Manau kad tėvų argumentai, kad čia jų dukros draugai mokosi ir dėl to ją reiktu palikti gimnazijoje mažu mažiausiai keisti.

Visgi mano nuomone pokalbio pradžia ir sakiniai kuriuosia buvo vartojamas žodis „nepakaltinama“ nelabai korektiškai skambėjo. Gi mokinys pašalintas to pakalbio apskritai galėjo net nebut. O galiausiai gavosi kaip ir su rukymu: 90% mokinių yra pabandę bet pagauti per mokyklos istorija kiek ? 1% ? Taip ir su direktoriaus situaciją taip aršiai sureguotu ko gero daugaiu nei 90%, bet jus buvot tas kuri įrašė. Dura lex, sed lex.

Bet kuriuo atvėju didžiulė pagarba dėl atsisakymo „susitarti“. Manau prokurorai turėtu susidomėti mamos noru bandyti tartis.

patiko(1)mama R, Gegužės 9 09:29  #

To qwerty
tu praleidai Direktorių-Mokytoją, kuris buvo priverstas dalyvauti šioje bjaurioje istorijoje..

patiko(0)domas, Gegužės 9 09:29  #

taigi vis dėlto įdomu, kaip tenai buvo su direktoriaus pavaduotojo sūnumi, kuris buvo pagautas rūkantis, bet vis tiek pasiliko gimnazijoje?

patiko(1)Paulius, Gegužės 9 09:31  #

Eilinį sykį galima įsitikinti, kaip žiniasklaida manipuliuoja žmonių nuomonėmis. Direktoriau, stiprybės Jums!

patiko(2)Agnė, Gegužės 9 09:31  #

Direktoriau, esate ir būsite didžiausias autoritetas (žinoma, po tėvų ir senelių) mano gyvenime!

Ačiū, kad taip tvirtai gynėte visos gimnazijos ir gimnazistų garbę bei vertybes !

patiko(2)Burgis, Gegužės 9 09:47  #

Domui: likimas tą šeimą jau žiauriai nubaudė… Trumpai nepasakysiu, o ilgai rašyti nenoriu.

patiko(1)Darius, Gegužės 9 10:23  #

perklausiau visus tris įrašus – tai nuostabios padorumo ir garbingumo pamokos kiekvienam žmogui. Stiprybės ir sveikatos Jums, gerb. Burgi . Žaviuosi Jūsų asmenybe.

patiko(3)domas, Gegužės 9 10:24  #

Viešinti skaudžių istorijų ir nereikia. Nereikia ir plėstis kaip jūs mokate (nes gal kartais negalite trumpai išsireikšti) :) Tiesiog užtektų fakto ar buvo toks atvejis, kad KTUg moksleivis/ė buvo pagautas geriantis/rūkantis, bet buvo paliktas toliau mokytis gimnazijoje. Jeigu buvo paliktas, tai priežastys man visiškai neįdomios. Įdomus tik pats faktas.

patiko(2)Saulius, Gegužės 9 10:40  #

domai, jūs žurnalistas? Faktas be laiko dedamosios, kuri atspindėtų to meto galiojusių Gimnazijos taisyklių redakciją – gali būti pritaikomas tik bukam puolimui, nesigilinant.

Jei jums neįdomios priežastys – kam jums faktas, visviena protingų išvadų nesugebėsite iš to padaryti. Tai kam vynioti į vatą, kai tiesiog norite įgelti ir taip pasikelti savo savijautą?

Protingam žmogui aišku, kad direktorius gali realiai kažką padaryti – tik galiojančių taisyklių ir jam suteiktų galių kontekste. Jei jam to nepavyko – reiškias galimybių nebuvo. Būtent už tas galimybes, jų išsaugojimą, visa kova ir užvirė. Padaryti palaidą balą – yra labai paprasta, padaryti tvarką – yra ilgametis procesas. Evoliucinis.

patiko(4)Obelis, Gegužės 9 10:59  #

Kartais norisi, kad obuolys nuriedėtų kuo toliau nuo obels …
O šis teisminis procesas atspindi mūsų Teismų moralinį veidą. Kokias vertybes gina Valstybės teisingumui atstovaujanti institucija? (nors atkakliai tikiu, kad ir ten yra dorų žmonių).
Ačiū, Direktoriau, kad esate ir kad neišduodate nei savęs nei mūsų visų, kurie Jumis tiki. Ištvermės ir sveikatos Jums …

patiko(3)Burgis, Gegužės 9 11:00  #

domui: Jūs nieko nesupratote… 1989 metais buvo vienaip – po 25 metų turėjome gi šio to pasiekti? Ir pasiekėme! Įstatai keitėsi mažiausiai keturis kartus, steigėjai – tris kartus, taisyklės – mažiausiai penkis kartus… Nesikeitė tik mano gyvenimo principai.

patiko(2)Marija Č, Gegužės 9 12:55  #

Perskaičius antraštę nuotaiką sugadino juodai – netikėjau, kad teismas sugebės rasti pretekstą visiškai nepelnytai bausmei duoti.

Palakiau prieš pusmetį, dar labiau palaikau išklausius įrašų ir visada palaikysiu – sveikatos Jums, Direktoriau, visą šitą absurdą ištverti!

patiko(3)Sonata, Gegužės 9 13:51  #

M11 visiskai su jumis sutinku. Labai gera klausytis. Ramina.

patiko(0)Sonata, Gegužės 9 13:56  #

Nepazistu pono Burgio. Pati esu baigusi KTU. Perklausiau tik viena pokalbi (kol kas). Labai susizavejau siuo zmogum. Tokiu reta. Kaip gera zinoti,kad dar tokiu sviesuoliu yra. Principingas, tvirtas, disciplinuotas, turintis sveika prota, nedaro kompromisu. Ilgu jam gyvenimo metu ir nepaluzti kovojant su supuveliais (sorry).

patiko(3)Temidė, Gegužės 9 21:06  #

„Aš šiandien neveiksnus“. Vidutinio amžiaus lietuviai vyrai tik ir ieško priežasčių išvengt lyt. santykių su žmona – tai sunki diena darbe, tai įtemptas pokalbis su Burgiu…

patiko(2)Gritutė, Gegužės 9 22:18  #

Deja, nebuvau nei Jūsų studentė, nei mokinė, tačiau vien paklausiusi šių įrašų galiu pasakyti – jaučiu Jums didžiulę, nenusakomą pagarbą. Nors įrašus perklausiau vakar, dar ir šiandien negaliu pamiršti Jūsų žodžių. Tokių monologų norėtųsi klausytis kasdien – tai pačios gražiausios, pačios tikriausios gyvenimo pamokos, o Jūs – pats nuostabiausias pavyzdys. Nuoširdžiausiai linkiu Jums sėkmės ir neprarasti tikėjimo teisybe, įstatymu ir, svarbiausia, žmogumi.

patiko(3)qwerty, Gegužės 9 22:28  #

„.. Nesikeitė tik mano gyvenimo principai…’ Aš neprincipingas.Mane būtų paveikusios mergaitės ašaros, atsiprašymas.Aš niekam tikęs?

patiko(0)Temidė, Gegužės 9 23:36  #

O kaip buvo nubausta Narkevičių šeima? Ir kodėl Narkevičius dirbo jūsų pavaduotoju, jei, kaip supratau, jis buvo toks nelabai koks…? Ar jūsų išėjimas iš KTU yra nors kiek susijęs su tuo, kad Narkevičienė yra fakulteto dekanė?

Tiesiog smalsu. Bet galit neatsakyti, žinoma.

patiko(1)Oridijus, Gegužės 9 23:47  #

Nepatingejau ir perklausiau visus tris irasus. Apmaudu ir gaila, kad eilini karta ziniasklaida totaliai klaidino zmones, imdama zodzius is konteksto ir kurdama skandala. Deja, jokio skandalo nera: viskas paprasta ir aisku- taisykles galioja visiems ir ju privalu laikytis! Kaip negali buti turputi nescias ar siek tiek zmogzudys taip ir cia: nusizengei- pripazink ir pasitrauk.
Stiprybes jums Direktoriau, nes kovojate su zmonemis esanciais arciau teisinio klano, nei jus pats. O kaip zinia: varnas varnui akies nekerta;) Labai tikiuosi, kad teisybe triumfuos ir as galesiu buti ramus, kad mano dukrai galios tos pacios taisykles (jei istos, zinoma), kurios buvo jusu itvirtintos.

patiko(3)Iš šalies, Gegužės 10 00:06  #

Querty: argi buvo ašaros ir atsiprašymas?

patiko(0)ready, Gegužės 10 00:11  #

O kur jūs visi apsiseilėję besižavintys Burgiu buvote anksčiau? Juk netikėjote juo, netikėjote

patiko(0)qwerty, Gegužės 10 00:53  #

Iš šalies, nežinau, gal ir buvo.Dėl rūkymo.

patiko(0)Rūta, Gegužės 10 06:01  #

Tikėjau. Todėl, kad jeigu kas paprašytų papasakoti atsiminimus apie gimnaziją, mano atminimai susiveda į tai, kad apie viską buvo pagalvota. Į problemas reaguojama labai operatyviai ir adekvačiai. Buvo veiksmas – buvo atoveiksmis. Iki elementarių pavyzdžių – susirinko žiopliukai iš rajonų, pirmą ar antrą mokslo metų savaitę gavo į kailį mieste. Imtynių treneris, psichologijos pamokos. Iki šiandien po dvidešimt kelerių metų prisimenu, kaip mus mokė apsiginti, kaip reaguoti beviltiškai atrodančiose pavojingose situacijose. Buvo bėda – buvo sprendimas. Visada. Kiek pamenu, tie sprendimai buvo žavinčiai teisingi. Iki jų prieiti reikėjo ne tik proto, bet ir nemažai darbo įdėti. Nežinau, kas konkrečiai ir kokias metodais tvarkė mūsų gyvenimus tada, kieno tai buvo idėjos – vieno žmogaus ar kolektyviniai sprendimai, bet visada buvo pasirūpinta – mokslui reikalingos bazės ir sąlygų sudarymu, laisvalaikiu, maitinimu, gyvenimo sąlygomis. Viskuo. Tikrai nebuvo to jausmo, kad susirinko geriausius – jie išugdė geriausius suteikdami sąlygas ir jas nuolat tobulindami, tinkamai reaguodami į aplinkybes. Jie mokė mus ir patys mokėsi. Todėl tikėjau Burgio sprendimais. Jie negalėjo būti neapgalvoti. O jeigu nutiko kažkas netinkamo, ką galėjo suponuoti purvasklaidos interpretacijos – tai greičiausiai provokacijos pasekmė, modeliuota situacija su pastangomis išmušti iš pusiausvyros turint konkretų apgalvotą tikslą – susidoroti.

Narkevičius buvo mano klasės auklėtojas ir matematikos mokytojas. Atminimai – tobulas mokytojas. Racionalus ir kartu kūrybiškas. Aišku, meilę matematikai jau turėjau iki patekimo į gimnaziją. Bet žavėti uždavinio sprendimo procesu be spaudimo jis mokėjo. Kas jau žmogui duota, to neatimsi. Dirbo nuo pirmos gimnazijos įkūrimo dienos ir lygiai taip pat, kaip ir direktorius, bent man yra neatsiejama nuo gimnazijos asmenybė.

patiko(3)Burgis, Gegužės 10 08:24  #

qwerty:
1. Ar gimnazistė atsiprašė bent klasės, bent klasės auklėtojos? Negirdėjau… Manęs tai tikrai neatsiprašė nei ji, nei tėvai. Bet tai esmės nekeičia.
2. Ar Jūs niekam tikęs, jei Jus būtų paveikusios ašaros, atsiprašymai? Ne, Jūs puikus žmogus, jautrus žmogus, bet negalėtumėte vadovauti gimnazijai, kurioje atsakote už 300 žmonių likimus, nuostatas, moralę, teisingumą ir kt.

patiko(5)Burgis, Gegužės 10 08:29  #

Temidei: tam Jūs ir Temidė, kad iškart matytumėte įtartinas tos istorijos vietas… Bet aš buvau direktorius ir iki gyvenimo pabaigos juo liksiu, todėl ilgos, keistos, skausmingos ir painios mano ir Narkevičių istorijos Jūs nesužinosite… Maža to, per ketvirtį amžiaus buvo daug istorijų, kurios turi nueiti su manimi į nebūtį, kad nebūčiau vargšelis, verksniukas, skundikas, kad Gimnazija būtų aukščiau už žmones, ja pasinaudojusius negražiai, neteisingai, nemoraliai…

patiko(2)Edita, Gegužės 10 09:06  #

Pavogiau iš savo dviejų mažamečių laiko ir perklausiau tuos pokalbius. Kažkaip nukėlė į senus laikus, kai dar mokiausi Gimnazijoje. Raminamai veikia. Sėkmės, labiausiai man gaila Jūsų laiko ir sveikatos.

patiko(2)Burgis, Gegužės 10 09:51  #

O, Edita, koks džiaugsmas išgirsti apie Tavo vaikus! Primink man daugiau apie juos (amžių, vardus…). O Tu gal jau dirbi? Gal jau gali mane pagydyti?

patiko(2)Edita, Gegužės 10 10:09  #

Turime Jurgį 2m 7mėn ir Jaunių 9 mėn. Taigi vis dar nedirbu, nors jau vis dažniau grįžta mintys, kad labai norėčiau atgal į kolektyvą. Dar labai reikia manęs čia, namuose, vaikams.. O ir grįšiu aš šalia tokių tik moterų, nešiojančių naują gyvybę. Taigi padėti kada nors galėsiu tikriausiai Jūsų anūkėms :)

patiko(2)Ingrida, Gegužės 10 10:31  #

Didžiuojuosi , kad Lietuvoje yra tokių principingų piliečių ir vadovų , koks yra direktorius Burgis . Manau , kad gerb.direktorius visoje šioje šlykščioje istorijoje padarė vieną klaidą , kad bandė išaiškinti apie pareigą ir atsakomybę žmonėms , kurie neturi nei pareigos, nei garbės suvokimo. Reikėjo surašyti išmetimo iš gimnazijos aktą ir von pro duris gimnazistę su jos tėvais be jokių diskusijų. O norėčiau pasidomėti, ar gimnazistei ir jos tėvams gresia teisinė atsakomybė už slapta darytus įrašus direktoriaus kabinete ?

patiko(2)Burgis, Gegužės 10 10:43  #

Ačiū, Edita! Linkėjimai Rimui! Būkite visi laimingi!

patiko(1)Virgilijus, Gegužės 10 14:07  #

Skaitau su dideliu susidomėjimu B. Burgio tiklaraštį daugiau nei trejus metus. Man artimos šeimininko ir kai kurių komentatorių mintys . Nuo pat pradžių sekiau visą tą skausmingą Direktoriaus “ nuodėmės“ istoriją ir visada Juo tikėjau , o ne žiniasklaidos pliurpalais ( siekiant skandalo).
Tie trys monologai – Pedagogo Garbės kodeksas. Tik ar visiems švietimo institucijose dirbantiems parankus toks kodeksas? Anot Hamleto, dialema : būt ar nebūt? Su ar prieš? – dabar turėtų iškilti kiekvienam pedagogui klausimas ir išreikšta tvirta pozicija. Šiandien bus susidorota su Direktoriumi , o rytoj gal su jumis?

patiko(2)Darius, Gegužės 11 01:14  #

Ar jus sugebetumet grizti i gimnazija ? Ar jums liko noro keisti si pasauli ?

patiko(1)Burgis, Gegužės 11 08:41  #

Dariui: į savo Gimnaziją negrįžčiau už jokius pinigus! Nes tai jau kitokia gimnazija… Pasaulį keisiu!

patiko(1)Darius, Gegužės 11 09:48  #

išklausiau tų mokinės ir jos tėvų slapta darytų garso įrašų. Gal ir grubokai Direktorius kalbėjo, bet iš esmės pasakė teisingai – kaip bus, jei vienus už analogišką mokinio taisyklių pažeidimą pašalinom, o šios mokinės – NE??? kuo ji skiriasi nuo tų, kuriuos pašalino? Tai po šio atvejo KTU gimnazijos vidaus taisykles galės pažeidinėt kas nori ir būt nebaudžiamu???
Palaikau B.Burgį ir patariu išklausyt visus įrašus iki galo. Suėdė teisėsauga šį vyrą, kuriam žodis GARBĖ yra ne šiaip žodis, o gyvenimo būdo samprata. Laikykitės, gerb. Burgi!!!

patiko(2)Vytaute, Gegužės 11 09:52  #

O, kad aš būčiau galėjusi mokytis šioje gimnazijoje.

patiko(1)Vytautas V, Gegužės 11 23:03  #

gerb. dėstytojau,
sveikatos jums ir pergalės, tik viešos pergalės! Ačiū jums už gyvenimiškas pamokas KTU matematikos paskaitose. Buka mano galva matematikos sugėrė nedaug, bet va jūsų garbės kodekso samprata, pagarba savo žmonai įsirėžė ilgam. Ačiū dar kartą!

patiko(4)DD, Gegužės 12 03:14  #

Man labai gaila net ne mokines ir net ne Direktoriaus, man labai gaila Lietuvos, kad joje iki siol taip reikalai tvarkosi ir, kogero, ilgai dar tvarkysis :(

patiko(6)Laura, Gegužės 13 19:02  #

Noreciau isreiksti savo palaikyma ponui Burgiui. Tiesa sakant nelabai klausiau irasu, tik kelias minutes kaip panele mokine kalba. Jau beklausant girdisi arogancija, isivaizdavimas, kad yra auksciau visko, ir nepagarba istaigos direktoriui vien pagal kalbejimo tona. Sia istorija nesidomejau, kazkada tik perskaiciau straipsni ir viesa tevu laiska. Ir as jus visiskai palaikau. Yra nuostatai, ir jei zmogus nusizenge yra tik du variantai: pazeisti istatai ir iseina is gimnazijos, arba yra psichiskai nepateisinamas, nesupranta savo veiksmu, istatymu, su kuo sutiko pries istojant i mokymo istaiga. Stai nuo tokiu supuvusios sistemos ir prasideda, nuo to, manau, ir Henyte pradejo. Prasisuko mergina. Esu buvusi KTU studente ir man labai geda, del to, kad tokios padugnes ‘garsina’ sia istaiga. Deja, taip jau yra. Nuo plugo atitruko uzsidirbe pinigu, bet inteligentiskumo, zmogiskumo jokio. Turi pinigu, tai isivaizduoja, kad valdo pasauli. Labai tikiuosi, kad teismas Jus isteisins, ir si panele tures viesai atsiprasyti.

patiko(2)Lauras, Gegužės 14 11:36  #

Laura,
paskutinio Jūsų sakinio pirma dalis įvyks 100%, o antros dalies norima apraiška nebenturi/ės niekada prasmės! Žmonės sulaužę priesaiką/pasižadėjimą/susitarimą tampa NEPAKALTINAMAIS.

patiko(3)Buves tik. teo. stud., Gegužės 28 02:16  #

Kai dėstėt tikimybių teorijos kursą, daug pripasakojot apie gyvenimo tiesas. Nors žiūrint iš matematinės pusės paskaitos ir buvo praktiškai bevertės, bet per jas buvo įsisąvinta svarbesnių dalykų, nei aritmetiniai veiksmai su skaičiais.

Niekad nepamiršiu B.B. žodžių ištartų per, jei neklystu, paskutinį užsiėmimą prieš egzaminą „Jei dabar būtų mano paskutiniai metai universitete, tai surašyčiau skolas pusei jūsų kurso ir išeičiau į pensiją“. Ir B.B. taip sakė ne todėl, kad mes buvom „visiški idiotai“ matematikoje, ar nebūtume sugebėją atsiskaityti jo dėstomo dalyko. Manau tiesiog sunku buvo, taip stipriai švietimo sistemai atsidavusiąm akademikui, matyti tokį apatišką studentų požiūrį į mokslą.

@B.B.> Atrodo jau atėjo Jūsų pensijos laikas, o kartu ir Jūsų laikas. Visada norėjote „įpūsti“ šiek tiek šviežio oro į bukų studentų plaučius, nors jau nebedėstote universitete ir nebeasate direktorius, bet galiu drąsiai teigti, kad šiuo metu Jūsų žodis skamba daug garsiau ir sklinda daug toliau, nei prieš visą šį cirką.

Gera matyt žmogų neišsižadantį savo vertybių ir įsitikinimų, kad ir kaip bebūtų sunku. Baisu matyti ką gali padaryti pinigai, korupcija, supuvusi teisinė sistema, bei įtakingos pažintys.

Betkokiu atveju, tie žmonės yra visiskai supuvę iš vidaus, o jų išgimdyta išpera, nors dar ir jauna, bet nuo gimdytojų tikrai neatsilieka.

Net jei ir pralaimėsite šį mūšį, vistiek Jūs būsite TEISUS!!!

patiko(13)Algirdas, Birželio 2 16:11  #

Mano manymu direktorius per daug kalbejo. Yra gimnazijos taisykles. Mokine taisykliu nesilaike. Del to salinama. Vykdomi atitinkami veiksmai. Kam kalbet apie viska nuo Adomo ir Ievos? Mano nuomone.

patiko(6)faceas, Birželio 18 18:05  #

Kai buvau moksleivis draskiau akis chemijos Mokytojai. Aiskinau kad chemijos man nereikia, nes nelaikysiu egzaminu. 11 klaseje pirma karta gyvenime paliko pataisu :-D Dabar suprantu jog ant vienos sakos negalima sedeti. Gailiuosi, kad taip ir neisdrisau atsiprasyti Pedagoges. Tikiuosi tai merginai bus geda. Kas del tevu, na gamta jau taip sutvarke jog gina savo atzala, kad ir kas benutiktu

patiko(13)Monika, Rugpjūčio 22 16:36  #

Gerb. pone Burgi, bandėte buvusiai gimnazistei ir jos tėvams paaiškinti skaudžias gyvenimo tiesas, paaiškinti, kad net ir nesėkmės yra neatsiejama kelio į sėkmę dalis, jei jomis yra tinkamai pasinaudojama. Gaila, kad šiems žmonėms (ypač tėvams) tai buvo nesuprantama. Gaila, kad už norą padėti nukentėjote pats. Dar labiau gaila, kad žiniasklaidoje pateikiamas iškreiptas Jūsų portretas. Niekada Jūsų nepažinojau, tačiau džiaugiuosi perklausiusi visus įrašus ir bent savo mintyse supratusi tiesą. Taip, galbūt reikėjo pasirinkti „mikštesnius“ žodžius, tačiau esate garbingas žmogus, pedagogas, kuris net šioje situacijoje bandė išlikti mokytoju ir pamokyti tiek merginą, tiek jos tėvus. Gaila, kad nė vienas jų nebuvo pakankamai subrendę ir pajėgūs šiai pamokai išmokti.

patiko(15)Algis, Rugpjūčio 31 22:50  #

Laikykites DIREKTORIAU!!!, Jus arimiausiu metu pamatysite kaip Lietuvos zmones Jus palaiko ir dar pamatysite kaip kiti panasus patrijotai kencia nuo situ „lietuviu tautos zudiku“ ! Zinokite buna ir baisiau! o kovotojus uz teisinguma ir tiesa pasaulis visada smerke. Tokiu zmoniu dvasia – ne sio pasaulio! Laikykites! (astsiprasau uz klaidas, nera lietuviskos klaviaturos siame pc)

patiko(6)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>