Džiaugsmeli tu mano, rūpestėli…

Birželio 12, Penktadienis

Och, ta vasara!… Taip laukiame, taip laukiame – anūkėlių laukiame! O kartu ir nerimas – atvažiuos, nuobodžiaus… Koks gi tu senelis, jei negali ko nors patrauklaus sugalvoti? Gerai, yra baseinas, dviratukai, kinas, spalvinimo „bazė“, TV (oi, nereikia, nereikia!), kompiuteris (oi, nereikia, nereikia!), knygelių skaitymai. Kas dar? Jūs man padėkite! Pavyzdžiui, viena gera lankytoja parašė apie Aleksoto upeliuką, tiltą – mes nuvažiavome ir smagiai pažaidėme. Kur dar nuvažiuoti, pažaisti, pamatyti?
Ačiū!

patiko(0)RSS

Atsakymai (22)

Burgis, Birželio 12 09:35  #

Tai vis išlepimas, išlepimas…

patiko(1)Kaunieties, Birželio 12 10:21  #

Marvelės upės slėnis – graži, ne taip seniai sutvarkyta vieta, daug mažų kriokliukų :)

patiko(0)Burgis, Birželio 12 10:52  #

Kaunietiems: kaip nuvažiuoti?

patiko(0)Kaunieties, Birželio 12 11:19  #

Reikia važiuoti nuo Akademijos arba Aleksoto pusės, tai jums turėtų būti patogu: ties VMI, pasukt į Europos pr., tada kiek vėliau į Julijanavos gatvę, toje gatvėje didelis ženklas kabo skelbiantis apie „Marvelės upės slėnį“ :)

patiko(0)sonata, Birželio 12 11:32  #

Jei norit parodyt, kaip nyksta istoriniai paminklai, nuvežkit į Linkuvos dvarą Veršvų draustinyje, dar nekomercionalizuotas ir be „euroremonto“.
Linkuvos dvaro adresas: Mosėdžio g. 62, Kaunas. Jis nesunkiai randamas sekant kelio nuorodas iš Baltų prospekto ir yra visai šalia Via Baltica ir Kaunas-Klaipėda kelių.

patiko(0)sonata, Birželio 12 11:46  #

Dar labai įdomios teatralizuotos ekskursijos Perkūno name ir edukacinės programos Zoologijos sode, tik gal dar kiek per maži kai kurie anūkėliai, o ir kainos nemenkos. Informacija yra tinklalapiuose.

patiko(0)jpn, Birželio 12 11:48  #

Rumšiškėse gana įdomu-ir ekspozicija, ir kraštovaizdis, ir vaikams yra kur pabėgioti.

patiko(0)jpn, Birželio 12 11:50  #

Beje,didžiausią įspūdį Rumšiškių muziejuje paliko žematiška sodyba.

patiko(0)petras, Birželio 12 12:42  #

O funikulierius kaune dar veikia ?

patiko(0)Povilas, Birželio 12 13:59  #

Jei geras oras – atvažiuokit į Pociūnus (30 km į pietus nuo Kauno). Apžiūrėsim sklandytuvus, lėktuvus, parodysim, kur jie gaminami, paskraidysim :)…

patiko(0)Sokolovas, Birželio 12 14:19  #

PAŽAISLIO PARKAS…

Nuo pat Kauno marių paplūdimio yra nutiestas dviračių takas ( tinka ir pėstiesiems) iki pat Jachtklubo. Per mišką, palei marias…Galima ir žemuogių pasiskint ( gal jau yra), ir marių pakrante pasigrožėti…Kiti krantai matyti…
Aišku, daug kas pasikeitė tose vietovėse. Aš ten augau…Praėjusią vasarą ten vėl apsilankiau, per geležinkelį į tą mišką eidamas. Dieve, kaip pasikeitė viskas! Juk kadaise kiekvieną krūmelį ten pažinojau…Ir seniausio Pažaislio Ąžuolo nebėra jau. Daug ko jau nebėra…
Bet lieka vis dar nuostabi gamta, takai prie pat vandens, marių grožis…
Ryt bus karšta. Važiuosiu aš prie Kauno marių, pirmą kartą šią vasarą…

patiko(0)skaitytoja, Birželio 12 14:56  #

Rumšiškės! Jau dabar įsivaizduoju kiek istorijų-pasakų Jūsų galvoje gimtų. išvyka visai dienai, plius piknikas gamtoje. Tik leiskite sau išsipirkti įvažiavimą su mašina ( apie 17 eur). Brangu, bet atstumai dideli, anūkėliai maži, o svarbiausia – jūsų sveikata. Bet užtai kita diena turėtų būt rami – vaikai bus pavargę.

Beje, Botanikos sodą lankėte jau? Ten turėtų gimti pasakos apie gėlyčių draugystę.

Iš nemokamų atrakcijų tik Kadagių slėnį galiu pridėti.

patiko(0)Vitalija, Birželio 12 15:21  #

Ogi, „nueikite“ į „Renginiai vaikams Kaune“ ir viską sužinosite:)

patiko(0)Burgis, Birželio 12 15:32  #

Ačiū, ačiū! Idėjų jau yra…

patiko(0)loreta, Birželio 12 15:37  #

Jeigu mano seneliai, pas kurius vasaras leisdavau, būtų taip mano užimtumu rūpinęsi, man, vaikui, kaip dabar suprantu, būtų buvę labai keista. Senelė pietus ruošia, sukasi, daržus ravi, senelis grįžęs pietų pamoko mane matematikos, skaityt ir vėl atgal. Visas laikas mano. O dabar tikrai ir mano anūkės laukia, kaip užimsi, kuo sudominsi. Suktis reikia kaip reikalas, suprantu. Ruošiuosi :) Vakarais turim tradiciją dainuot etnografines dainas, pasakojam, bet diena tikra darbo diena. Su savimi būt vaikai nenori ar nemoka, nesuprantu.

patiko(0)Gimnazisto mama, Birželio 12 18:50  #

Mūsų vaikams labiausiai pasiteisinusi priemonė – batutas. Labai sveikas judėjimas. Jau šeši metai šokinėja ir maži (4m), ir mes, tėvai :) Tik reiktų ieškoti kokybiško http://www.batutai.lt/lt/patarimai/d-u-k.htm

patiko(0)Ž., Birželio 13 07:50  #

Žiegždrių geologiniame take įdomūs pažintiniai stendai-žaidimai vaikams, niekur kitur tokių nemačiau. Dubravos pelkėje
graži, neįprasta gamta.

patiko(0)mama R, Birželio 13 09:53  #

Buvome Botanikos sode. Oranžerijoje gyvena iguana, kuri labai mėgsta būti glostoma. Darbuotoja leidžia tai padaryti. Vaikams paliko įspūdį. O iguana iš malonumo net užsimerkia:) o akys tokios, kad negalečiau pasakyti „neturi smegenų“ :)
O štai už ko aš, vaikų mama tikiuosi iš viešnagės pas senelius: galimybės pabūti vaikams ramiai. Pramogų visur ir visada galima rasti, bet ramiai pabūti irgi reikia.

patiko(0)pb, Birželio 13 21:28  #

Jei dar nebuvote, Aviacijos muziejus http://www.lam.lt

patiko(0)Alma, Birželio 14 16:01  #

Aplankiusi Raudondvario dvaro sodybą, jame įsikūrusiame Kauno raj. turizmo ir verslo informacijos centre įsigijau žemėlapį PAŽINK KRAŠTĄ KURIAME GYVENI! Jame pažymėta 60 lankytinų vietų Kauno rajone su organizuojamu konkursu. Manau, kad tai tikrai vertas dėmesio žemėlapis. :)

patiko(0)laiviuku, Birželio 14 20:44  #

pasiplaukiojimas, Nemunu ir Nerimi, tik pusantros valandos, manau, patiktų. Pati išbandžiau. Laivelis vadinasi “ NEMUNAS“, informacijos radau Nemunas Travel puslapyje. O ir Aleksoto funikulierius čia pat, vos per tiltą perėjus, gal dar anūkai nevažiavę :) Ir ant žolytės Santakoje galima priešpiečius suvalgyti, ir karstynės yra :)

patiko(0)laiviuku, Birželio 14 20:48  #

atsiprašau už išsiblaškymą, laivelis vadinasi „Kaunas“ :) Praplaukia ir pro Žalgirio areną, o Nerimi – pro Kauno pilį….Įdomu pasižvalgyti į Kauną „kitu kampu “ :)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>