Eurovizija. Kaimynai mūsų nemėgsta…

Gegužės 27, Sekmadienis

Muzika čia niekuo dėta… Na, beveik niekuo dėta. Labai geros dainos gerai įvertinamos, bet  šiaip jau valstybė balsuoja už valstybę, ne už dainą. Azerbaidžanas – už Turkiją, Turkija – už Azerbaidžaną, Graikija – už Kiprą, Kipras – už Graikiją ir pan. Gruzija balsavo už Lietuvą, ne už Donatą.
*
Mes sužinome, kiek mūsų emigrantų yra kituose šalyse… Bet kodėl už mus nebalsuoja latviai, estai, vokiečiai, švedai, suomiai, danai ir pan.? Todėl, kad lietuviai yra bjaurūs. Godūs, klastingi, sukti, pasipūtę, nacionalistai, homofobai… Jie taip mano, ne aš (aš geras, geras!). Todėl, kad mūsų aukščiausioji valdžia demonstruoja panieką kaimynams ir meilę Gruzijai. Neužtenka sakyti „braliukai, braliukai…“, reikia elgtis broliškai. Reikia mokėti ir norėti rasti progų valstybės vardu pagirti valstybes. Reikia kalbėti apie kitas valstybes, apie jų žmones, tradicijas, pasiekimus.
*
O gal nereikia? Pamanyk, „Eurovizija“! Kam ji rūpi? Mes esame ir būsime išdidūs baltų ainiai, geriausi bent jau prie Baltijos. Mums nusipjauti (nusispjauti mes mokame!) į tai, kaip mus vertina kiti!
*
Sutinku, „Eurovizija“ su savo „valstybiniu“ balsavimu gali būti vertinama su pašaipia šypsenėle. Bobutės iš Rusijos nedainavo geriau už Varėnos bobutes, tikrai… Bet „Eurovizija“ vis tik yra tam tikras indikatorius, todėl aš norėčiau, kad visi, o ypač mūsų valdžia, pagalvotų…

patiko(0)RSS

Atsakymai (7)

Burgis, Gegužės 27 08:49  #

Įverčiams…

patiko(0)max, Gegužės 27 09:58  #

mūsų valdžia pagalvotų? Apie ką? O gal mūsų kaimynai balsuoja už jiems patikusią, arba tiesiog gerą dainą? Gal jie neturi tokių švogerinių kompleksų, kaip lietuviai – kad ir durnas, by tik savas?

patiko(0)launė, Gegužės 27 10:25  #

Europa balsavo ne už Donatą,o už naują Visagino atominę elektrinę

patiko(0)NiekurNeiva, Gegužės 27 12:09  #

Deja, tenka sutikti. Taip pagalvojau po Olandijos ir Portugalijos pasirinkimo skirti estams po 7, o lietuviams nieko. Sunku patikėti, kad pasirinkimą nulėmė vaikinukų išvaizda ar dainavimas… Ir kas gi sieja Portugalija/Olandiją su Estija – nebent požiūriai į futbolą ir IT technologijų taikymą/vystymą?..

patiko(0)juokinga, Gegužės 27 18:58  #

Valdžia turi pasirūpinti, kad godžius, klastingus, suktus, pasipūtusius, nacionalistus, homofobus kaimynai vertintų palankiau.

Dėl švedų tai lyg ir būtų aišku, bet kažin kaip tai pasiekė rusai? Ar rusai mažiau klastingi ir nebe homofobai? O gruzinai su baltarusiais tyčia balsuoja už homofobus?

patiko(0)petras, Gegužės 28 10:45  #

Aš kitais metais žiūrėsiu tik eurovizijos balsavimą. pati geriausia laida europos geopolitinei situacijai nušviesti. beveik kaip metinė ataskaita, kur kokie emigrantai bujoja, kas su kuo koja kojon žengtų karui užėjus :)

patiko(0)laisvamanis, Gegužės 28 12:57  #

nežiūrėsiu, o petrui – pritariu

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>