Garliava, Kaunas ir Vilnius

Lapkričio 16, Penktadienis


Apie tą žmogų buvo žinoma tik tiek, kad jis nesėdėjo kalėjime. Bet kodėl nesėdėjo — nežinojo niekas.
(Markas Tvenas)
***
Vakar sukako treji metai kai mes gyvename Vilniuje.
Šįryt radijo laidoje kalbėjo tas, pas kurį anuo sunkiu metu iš Kauno važiavau į Vilnių patarimo ir pagalbos. Nes jis – žymus komunikacijos specialistas… Grįžau į Kauną nusivylęs ir nusiminęs. Šįryt jis priminė, kas yra specialistas, kuris apie save galvoja, kad yra specialistas: „komunikacija, komunikacija; sisteminė ir nesisteminė žiniasklaida; naratyvas, naratyvas…“ Jokių abejonių, kad ir jis gali būti neteisus. Ir apie vaikus, iš kurių atimami tėvai, kalba taip lyg pats vaikų neturėtų. (Turi, turi, aš žinau!) Ir su manimi tada kalbėjo taip, kad aš patikėčiau, koks jis žymus specialistas, o aš mačiau, kad jis manęs nemato ir kad aš jam – visiškas niekas. O sisteminė žiniasklaida jau buvo pervažiavusi per mano gyvenimą…
*
O koks čia ryšys su Garliava? Taigi visa laida buvo apie tai, kad Garliavos istorija ir dabartinė „isterija“ (pašnekovų mėgstamiausias žodis) dėl vaikų – ta pati problema. Va, ką reiškia neklausyti komunikacijos specialistų!
*
Feisbuke aš jau gana išsamiai aprašiau savo poziciją, nekartosiu. Tik žinokite: jei iš manęs kas nors pabandys paimti mano anūkėlį – kažkas mirs. Tikriausiai aš.

patiko(36)