Gėda pirkti?

Gegužės 24, Šeštadienis

Oho, kiek mes šiandien išleidome pinigų! „Akropolyje“ akcija „Jamam“, „Maksimoje“ daug nuolaidų, o ir turgelyje yra ką pirkti…
*
Mes tai jau kai jamam tai jamam! Iš tiesų tai mano brangioji (žinau, ką sakau…) dažniausiai parenka, ką pirkti. Prisipirkome buitinės kosmetikos, knygų, vyno, drabužėlių, arbatžolių ir kt. Aš stovėjau laukdamas ir stebėjau pirkėjus: daug su vaikais, daug nėščiųjų, daug atėjusių pulkeliais. Sutikome pažįstamų. Kažkodėl man pasirodė, kad sutiktieji lyg ir drovisi, kad jamam… Tikriausiai pasirodė! Bet tada pagalvojau, kad toje minioje visai nemačiau žymių, žinomų žmonių, savo kolegų iš universiteto, miesto vadovų. Ir pagalvojau: tai gal mes kažkokie antrarūšiai? Šykštūs? Godūs?
*
Ne, protingai pirkti nėra gėda! Juk ne padėvėtus drabužius perkame. (Bet ir tuos kiti gali pirkti be jokios gėdos!) Išlaidauti vien tam, kad pasirodytum esąs iš „elito“, yra kvaila ir negražu. Sumaniai sutaupantys yra verti pagyrimo.
*
Dabar atvažiuos anūkėlės! Dabar maudysimės, deginsimės ir pramogausime! Gera šiandien bus diena.

patiko(0)RSS

Atsakymai (9)

Burgis, Gegužės 24 13:39  #

Apie tai jau esu rašęs. Kas pasikeitė? Kaip vertinate?

patiko(0)Ema, Gegužės 24 22:01  #

Drovėtis? Susigėsti? Kiekvienas apsiperka, kaip jam patinka. Kiekvienas turi savo gyvenimo stilių. Nei čia gerai, nei čia blogai.

Mane labiau jaudina vartotojiškumo problema. Prieš metus Vienoje vyko aplinką tausojančios gyvensenos konferencija. Viename pranešime nuskambėjo tokie skaičiai: vidutiniškas 1 amerikiečio suvartojimas per metus 6 kartus viršija planetos galimybes atsistatyti, europiečio – 3 kartus. Jei tai tiesa, tai mes turime būti dėkingi skurstantiems, nes gal jų dėka išlieka balansas ir motulė Žemelė dar ne visiškai nustekenta.

patiko(0)Random, Gegužės 24 23:25  #

Ema, pagalvok:
Jei nebūtų tų benamių, tai jų į statistiką pagal sunaudojimą žmogui neskaičiuotų ir tuo pačiu būtų galima sunaudot visiems kitiems žymiai daugiau.

Be reikalo kažkokiom statistikom paimtom iš konteksto svaidytis nereikėtų…

patiko(0)Ema, Gegužės 25 10:35  #

Turėjau omenyje tuos nelaimėlius, kurie gyvena ne Amerikoje ar Europoje. Pasaulis šiek tiek didesnis. ir kai kur statistikos labai liūdnos.

patiko(0)Viešnia, Gegužės 25 19:21  #

Kol kauniečiai ir ne tik apsipirkinėjo „Akropolyje“, abiturientai plušėjo gilindamiesi į valstybinio anglų egzamino užduotis, bandydami jas suvokti ir, be abejo, išgirsti. Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie šių metų anglų egzamino sudėtingumą. Tikriausiai girdėjote gimnazijos abiturientų atsiliepimus apie jo klausymo dalį, kalbėtojų tartį ir aiškumą, trumpas 15 sekundžių perskaityti visą užduotį, kai bandomajame buvo dvigubai daugiau laiko. Jei pernai lijo šimtukais, tai šiais metais reikia pasistengti „sukirsti“ abiturientus? Taip NEC’as darys kiekvienais metais? (Tikriausiai ne Jums reikėtų adresuoti šiuos klausimus, bet gal turite ką šia tema pasakyti.) Pernai iš anglų egzamino gavęs aukščiausią balą mokinys ir nusprendęs stoti šią vasarą turi didelį pranašumą prieš vakar laikiusius egzaminą kandidatus. Nejaugi toks kriterinis vertinimas sulygina galimybes?

patiko(0)Elena, Gegužės 25 19:26  #

KTU gimnazistai dejuoja dėl sunkaus anglų k. egzamino virtualioje erdvėje. Matyt, šimtukų derlius bus skurdus…

patiko(0)Burgis, Gegužės 25 20:36  #

Viešniai: nei su abiturientais, nei su mokytojais apie egzaminą dar nekalbėjau. Rytoj pakalbėsiu. Jums atsakyti galėčiau jau dabar, bet atsakysiu rytoj, atskiroje temoje.

patiko(0)Random, Gegužės 25 21:41  #

Viešniai:
Jau keliems žmonėms po daugiau nei dešimt punktų išvardinau kodėl šiemet egzaminas tikrai nebuvo kažkoks ypatingai sunkesnis. Taip pat kodėl žmonės verti gaut šimtą ir gaus šimtą.
Internautai turėtų žinot tokį posakį: „Mad cuz bad“. O čia jis labai tinka…

patiko(0)Abiturientas, Gegužės 25 22:38  #

Random: Taip, sutinku, kad daugelis lieja ašaras dėl egzamino lygio tikrai be reikalo. Mano nuomone, jis buvo pakankamai gerai parengtas, žodžiai įdomūs ir vertė mąstyti.Pats egzaminas jaučiamai pasunkintas kaip ir buvo žadėta.Tačiau ar visi, kurie buvo verti 100’o jį ir gaus? Tikrai ne. Bent man problemų kilo tik dėl to, kad egzamine buvo labai daug vietos interpretacijai ir dviprasmybių, ko vėlgi, mano nuomone, egzamine neturėtų būti :) . Bent jau šiais metais tikrai pelai bus atsijoti nuo grūdų.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>