Gimnazijos garbė

Rugsėjo 16, Penktadienis

mk_1
Talentingai legendų kūrėjai, gimnazijos pažibai Paulinai Adžgauskaitei šioje „Metų knygoje“ skirtas rekordinis per ketvirtį amžiaus plotas – keturi puslapiai…

mk_2

patiko(16)RSS

Atsakymai (5)

petras, Rugsėjo 16 14:09  #

Sė le vy :DD Bent jau gražias iliustracijas kuria ir legendas. gal kada išleis pasakų knygą vaikams ir reabilituosis prieš visuomenės dalį :)

patiko(6)jurate, Rugsėjo 16 22:39  #

Kažkodėl man atrodo, kad gimnazija tiesiog nesustojo tame taške, kuriame sustojote Jūs. Taip, įvykis Jus labai skaudžiai palietė, tačiau Jūs dabar pats kasdien draskote savo žaizdą, neleisdamas jai užgyti. Pakilkite aukščiau neapykantos ir pagiežos, Jūs to vertas. Semkite gyvenimą rieškutėmis, gerkite jo gėrį ir nesusikoncentruokite į nesėkmes. Kiekvienas žmogus vertas atleidimo ir galimybių gyventi toliau. Ypač jaunas žmogus, kuris ne visada mąsto pats, kai kada jį neteisingu keliu nukreipia per daug mylintys tėvai. Nenubraukite jauno žmogaus galimybių, visada reikia suteikti šansą rasti jėgų ir gyventi. Gal dabar tas jaunas žmogus dar nesuprato įvykių reikšmės, bet ateis laikas, kai, galbūt, viską apmąstys ir dėl savo klaidų gailėsis. Ramaus Jums vakaro, gerbiamas MOKYTOJAU.

patiko(29)Burgis, Rugsėjo 17 08:29  #

Jūratei: ačiū Jums, Jūs labai gražiai parašėte! Bet ne apie mane… Aš neturiu jokios neapykantos ar pagiežos. Aš patyriau tokį triumfą, kurio pavydėtų prezidentai. Aš labai gerai suprantu, kad jo nebūčiau patyręs ne per skausmą, išdavystę, netektis. Vis dar esu teisiamas ir tai mane veikia kaip dopingas. Ta Adžgauskų šeima manęs seniai nebedomina – ji save nubaudė taip, kad baisiau ir nesugalvotum.
*
O dabar skaitykite naują temą. Ačiū Jums už jos idėją!

patiko(14)Ingrida, Rugsėjo 18 23:52  #

Žmonės, dažnai savo kalboje vartojantys liepiamąją nuosaką, kažkodėl kvepia naftalinu… Net per kompiuterį

patiko(8)juristas, Rugsėjo 19 23:12  #

o kuo kvepia anonimai?

patiko(4)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>