Gundymas matematika. Antrasis bandymas.

Vasario 10, Antradienis

Temoje „Sugundyti matematika nepavyko…“ 71 balsu prieš 23 laimėjo tie, kurie nori matematikos šioje svetainėje. Todėl bandau dar kartą…
*
Mane vis pakviečia prisidėti tai prie vieno, tai prie kito projekto. Bėda, kad maždaug du iš trijų projektų „miršta“ nepabaigti ne dėl mano kaltės… Nepaisant to, man įdomu dalyvauti!
Per savaitgalį, vieno projekto rengėjams paprašius, išsamiai išsprendžiau visus 2014 metų valstybinio abitūros egzamino uždavinius. Prirašiau net trylika „Word“ puslapių! Jei projektui to mano kūrinio neprireiks, galėčiau jį atiduoti abiturientams, mokytojams, korepetitoriams. Bet negalima mėtyti perlų kiaulėms. (Neįsižeiskite, čia tik toks apibendrinantis posakis…)
*
Darysiu taip: nusiųsiu el. paštu tuos 13 puslapių tiems, kurie perves bent kelis litus į mano labdaros ir paramos fondą ir parašys man tai patvirtinantį laiškelį el. paštu bronius.burgis@ktug.lt. „Nusipirkusiems“ sprendimus, suteiksiu neribotas teises juos pardavinėti arba dovanoti kitiems žmonėms. Bet ne teises skelbti viešai! Bendrausiu tik su pirmuoju parašiusiųjų dešimtuku. Jei tokių žmonių bus… Dabar galima tik užsisakyti, bet „pirkti“ dar negalima, projektas dar „gyvas“!
*
O dabar dovanoju jums demonstracinį testą. Jį buvau parengęs kitam projektui, kuris pasibaigė neprasidėjęs… Atsakymus siųskite nurodytu el. pašto adresu. Jokiu būdu negalima atsakymų skelbti šioje svetainėje! Bet galima komentuoti testą.

patiko(0)