Gyva gėlė ir gyvas riešutas

Rugpjūčio 22, Pirmadienis

Vakar Mildutė buvo laiminga: senolis (taip vadinamas antrasis senelis) padovanojo jai gyvą gėlę – dieną, šviesoje ji judina lapelius ir žiedelį. O užvakar aš buvau patenkintas – turguje nusipirkau šviežių, „gyvų“ lazdyno riešutų. Tiesa, daug yra tuščių, bet tie „pilnieji“ – skanūs! O gėlė – įdomi.

gele_ir_riesutas

Bet gėlė negyva… Kaip šventinės kalbos. Kaip koralai. Kaip seksas internetu. Kaip išdavikų komplimentai.

*

Žinoma, dar ilgai ilgai gyvensime gamtoje, o ne prie dirbtinių gėlių, judinančių lapelius, gėlynų. Valgysime lazdyno, o ne sintetinius riešutus. Bet jau dabar reikėtų mokytis pajusti skirtumą. Atskirti grožį nuo vaikiško grožio. Nuo kičinio grožio.

*

Parodžiau Mildutei ir Laurutei šokinėjančią varlytę – mergytės džiaugėsi! Ir aš džiaugiausi, nors varlių į rankas neimu ir šiokią tokią „antipatiją“ joms jaučiu. Bet nuo anūkėlių tai slepiu, noriu, kad jos mėgtų visus gamtos gyventojus. Noriu jas išmokyti kiaulpiene džiaugtis labiau negu „Lego“. Žinoma, reikia ir „Lego“, bet kiaulpienė – svarbiau!

patiko(0)RSS

Atsakymai (9)

Burgis, Rugpjūčio 22 16:24  #

Ką manote apie požiūrį?…

patiko(0)Arvydas, Rugpjūčio 22 16:38  #

Čia – kaip ir su žuvimi bei meškere. Duok žmogui žuvį ir jis bus sotus dieną, išmokyk jį žuvauti ir jis visada bus sotus. Taip ir su plastikiniais žaislais – duok vaikui plastikinį, kičinį niekutį ir jis bus laimingas valandą, išmokyk jį džiaugtis esminiais dalykais ir jis bus laimingas visą gyvenimą!

patiko(0)sonata, Rugpjūčio 22 18:37  #

Gėlytė labai gerai – ją galima išardyti ir pažiūrėti, kaip veikia:) Ir tik nesakykit, kad mergytės taip nedaro. Visų mirksinčių lėlių akių mechanizmus patikrindavau – pati įdomiausia žaidimo dalis. O pažiūrėti, kokiu principu „riaumoja“ pliušiniai meškiukai – irgi geras užsiėmimas. Tik va tokių gėlyčių mano laikais nebuvo. O visgi, kaip ji ten veikia?:)))

patiko(0)Skibidžo, Rugpjūčio 22 19:34  #

Norint pasirinkti tarp šių dviejų dalykų reikia mokėti žaisti su savo asmenybe. Kaip tai išpuoselėti pataria Gintaras video įraše: http://www.gintaropokalbiai.lt/2011/08/vidinio-ir-isorinio-as-konfliktai-ir-nejudi-is-vietos/?utm_source=email&utm_medium=konflik&utm_campaign=vid.

patiko(0)Burgis, Rugpjūčio 22 19:36  #

Sonatai: tas ir yra, kad nežinau, kaip veikia… Žinau tik tiek, kad energiją tiekia šviesos elementas.

patiko(0)sonata, Rugpjūčio 22 19:47  #

Na, tai ir bočeliui yra kur patobulėt:)))

patiko(0)Žydrūnas, Rugpjūčio 22 21:29  #

puiku

patiko(0)D., Rugpjūčio 23 00:27  #

dabar žaislų kiniečiai prigamina įvairiausių. Pvz. įdomi ši mašinėlė, kuri važiuoja įlašinus vieną lašą suraus vandens – http://goo.gl/HM3bd

patiko(0)Burgis, Rugpjūčio 23 18:33  #

Šiandien saulėje ta gėlytė labai energingai plasnoja! Lenkiu galva prieš kūrėjus…

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>