Ir kas yra kilniau…

Balandžio 9, Antradienis

  

… ar nusilenkti dvasioj strėlėms ir dūžiams atšiauraus likimo?…
***
Ar dabar man domėtis rinkimais, kai visi jau save išsirinko? Ar nervintis dėl to, kad tie politikai įžūliai, tiesiai į akis meluoja: „Ateikite ir išsirinkite…“?
Gal dabar man turi būti aktuali dviguba pilietybė? O gal tos atminimo lentos sudaužymas? O gal vis dar kursiu ir spręsiu uždavinius? O gal dar padėsiu mokytis draugų ir kaimynų vaikams? O gal vėl ir vėl rengsiu konkursus, nes dosnios širdies žmonių, aukojančių mūsų fondui vis dar yra (taip ir noriu išaukštinti Gimnazistą Justą!). O gal geriau važinėti į sodą pakaunėje ir grožėtis atgimstančia gamta? („atgimstanti gamta“ – kokia literatūrinė klišė!). O gal gėrėtis Mildutės piešiniais, Laurutės ir Emilytės šokiais, dainomis, Luko sportu ir išsilavinimu, Mindaugo kasdienine pažanga?
***
Viskas kartu! Žiopčioju nuo greičio ir darbų, įspūdžių pertekliaus. Įdomu ir nepakeliamai sunku sunku gyventi tokį mielą, mielą, mielą gyvenimą! Tegu tik jis eina, užgriūva mane kaip cunamis!

patiko(26)



RSS

Atsakymai (13)

Dalius, Balandžio 9 14:51  #

Smagu girdėti, Bronislovai, kad verda Jūsų gyvenimas. Tada žmogus ne taip greit sensta.

patiko(11)



skaitytojas, Balandžio 9 15:45  #

Daliui: 92 metų Jungtinės Karalystės Karalienė po šiai dienai eina savo pareigas. Gal ten ne toks gajus jaunystės kultas,kaip Lietuvoje?

patiko(13)



petras, Balandžio 9 18:01  #

skaitytojau, tikrai ne. ten stebuklingi žmonės gyvena.

patiko(4)



Elena, Balandžio 10 16:56  #

Elena
– kiekvienam sava vaga visuomenes ir žmogaus gyvenime, laiko istorijoj, ivykių tėkmėj….ir žmogaus amžiaus tarpsnyje….

patiko(3)



Rostanas, Balandžio 11 23:30  #

Kadangi politikos neperpratai, tai ir nebeperprasi. Ne tu vienas… Kažin ar tavo amžiuje beverta bandyti pakeisti tai, ko nesupranti, ar badyti pirštu į tai, kas jau ir taip akivaizdu. Dviguba pilietybė svarbu: atėjai į pasaulį, kai buvo viena pilietybė, patyrei tremtį, todėl svarbu ar po savęs paliksi tai ką radai ar ateities kartoms perduosi žinią, kad lietuviai tūkstantmetį klydo ir be reikalo liejo kraują… Manau geriausia būtų susitelkti į tai kas patinka ir tai, ką moki geriausiai… Kadangi esi aukštos moralės, dvasingas žmogus, tai būtų gerai, kad ir toliau pabrėžtum dvasines vertybes.
Čia nieko asmeniško, tik keletas pamąstymų…

patiko(5)



Burgis, Balandžio 12 11:14  #

Rostanui: ką žmonija darytų be tokių kaip Jūs?…

patiko(5)



petras, Balandžio 12 11:35  #

Nuobodžiai ir liūdnai gyventume.

patiko(4)



Aleksandras, Balandžio 12 16:42  #

Rostanui:
1.„Kadangi politikos neperpratai, tai ir nebeperprasi.“
– Rostanai, ar esate tiek pažengęs politikoje, kad būti arbitru?

2.„Ne tu vienas… Kažin ar tavo amžiuje beverta bandyti pakeisti tai, ko nesupranti, ar badyti pirštu į tai, kas jau ir taip akivaizdu.“

–Rostanai, o nuo kokio amžiaus „neverta“ bandyti kažką pakeisti? Nuo 25, nuo 30, nuo 40 …???
-Rostanai, galima viską suprasti ir negalėti ir/ar nenorėti ir/ar nežinoti ką ir kaip keisti; galima „pakeisti“ pasaulį ir „nežinant“, pvz. prisiminkime fizikinės optikos dėsnius, daug iš kurių buvo atrasti nežinant šviesos prigimties arba pagalvokime apie klasikinę mechaniką.
-Rostanai, ar susimąstėte, kad kartais kitiems yra akivaizdu tai, kas nėra akivaizdu Jūms? Taigi kas yra „akivaizdu“?

Čia nieko asmeniško, tik keletas pamąstymų…

patiko(8)



Rostanas, Balandžio 13 12:59  #

Aleksandrai,
1. Negaliu atsakyti į šitą klausimą, nes tai yra labai abstraktus klausimas.

2. Nenukrypstant nuo mano komentaro ir kalbant apie Burgį, aš manau, kad žmogui visą gyvenimą buvusiam matematiku, mokytoju, pavyzdingu žmogumi, gyvenimo saulėlydyje nebeverta viską mesti, apleisti ir bandyti pakeisti tūkstančių žmonių dešimtmečių įdirbį, tuo labiau, kad tai nėra susiję su Burgio darbo lauku, jei taip galima pasakyti.

Politika nėra fizika. Politika turi savo žodyną, o fizika – savo. Čia du nepalyginami dalykai.

Dėl akivaizdumo, tai sutinku. Teisingai sakai… Pavyzdžiui, matematikos profesionalas visada matematikoje įžvelgs daugiau negu automechanikas.

patiko(3)



Burgis, Balandžio 13 15:34  #

Rostanai, Jūs koks profesionalas politikoje: profesorius, Seimo narys, apžvalgininkas-žurnalistas, ambasadorius Zimbabvėje, vadovėlio autorius?…

patiko(4)



Dalius, Balandžio 13 15:56  #

Nepykite, Bronislovai, ant Rostano

patiko(3)



Rostanas, Balandžio 14 01:53  #

Burgi,
Aš neturiu nei universitetinio titulo, nei dalyvauju politikoje, nei esu parsidavęs kokiai nors ambasadai. Aš tiesiog savarankiškai laisvalaikiu domiuosi politika ir viskas. Mano nuomone, nebūtina baigti universitetą ar tiesiogiai dalyvauti politikoje tam, kad suprasti apie politiką. Tikriausiai tas pats ir su matematika. Kai kurie dalykai žiūrint iš šono ar iš toliau geriau matosi, nei žiūrint įkišus nosį…

patiko(7)



Burgis, Balandžio 14 12:32  #

Rostanui: diskusiją baigiau…

patiko(12)



XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>