Iš arčiau…

Birželio 22, Pirmadienis

ciobreliai*
Mūsų jauniausia anūkėlė nuo pirmųjų savo metų labai mėgsta viską tyrinėti iš arti: slieką, sraigę, žuvytę, gėlytę… Matyt, iš senelio paveldėjo tą savybę. :-)
Em
Vakar beveik visą dieną praleidome su savo draugu Edvinu, kuris jau seniai gyvena JAV, bet dažnokai atvyksta į Kauną ir jau ne pirmą kartą užsuka pas mus į namus. Puikus sekmadienis! Viską aptarėme, po kauliuką išnarstėme… Dėl trijų dalykų aš su Edvinu nesutariu, aš sakau: 1) nereikia lankyti ligonių palatose, kol jie patys to nepageidauja; 2) nereikia iš visų jėgų stengtis prailginti savo gyvenimo, nors jis tampa našta ir tau, ir tavo artimiems žmonėms; 3) nereikia jokių autobiografinių knygų, nereikia stengtis viską apie save papasakoti žiniatinklyje, enciklopedijose; jei kas nors prašo, verčia, tai reikia daryti saikingai, o jei kas nors aprašydamas iškraipo, tyčia nutyli, sumenkina – nereikia kreipti jokio dėmesio.
*levandos
Šįryt geram žmogui, kuris vakar man atsiuntė beveik puslapio laišką, atsakiau beveik pusantro puslapio rašiniu. Todėl, kad man patinka tas žmogus. Todėl, kad kartais į viską reikia pažvelgti iš arčiau, o tada – ištrinti…
*
Beveik visi mano amžiaus žmonės jau turi įpročių, kurie tą „iš arčiau“, „atidžiau“, „smulkiau“ pernelyg akcentuoja, todėl mes jaunesniuosius, greičiau gyvenančius, dažnokai erziname. Mano patarimas – įpročius realizuokime vienumoje. Na, išskyrus tuos atvejus, kai už tai mokama. Pavyzdžiui, mano besaikis kalbėjimas man labai praverčia 4-5 valandų seminaruose. Kitam tai būtų darbas, vargas, o man – atgaiva, pramoga.
*
O dabar – gana. Atidžiau, iš arčiau pažvelgiau į savo dieną, į mūsų gėles ir gana. Ačiū tiems, kurie perskaitė.

patiko(93)RSS

Atsakymai (7)

Burgis, Birželio 22 13:12  #

Atsiprašau, jei jūsų komentarai nepasiekia šios svetainės. Tai ne dėl to, kad aš juos trinu, o dėl to, kad svetainė vis dar „remontuojama“… Prašyčiau kantrybės.

patiko(19)Burgis, Birželio 22 16:19  #

Na, dabar pabandykite parašyti komentarą, turėtų mane pasiekti…

patiko(12)Rasa, Birželio 22 16:54  #

Na, prieš išbėgdama, bandau parašyt ir aš apie tas jūsų gėles. Ne savais žodžiais, bet aš nemoku taip gražiai ;)

MELSVAM virpėjime
išgeso snaigės.
Dabar – apsvaigęs
aš nuo žydėjimo.

Kiekvieną lapą,
taurelę gilią,
saulė pripylė
spalvų ir kvapo.

Bet nei lelijos,
nei mirtų kekės,
gražiai nusvirę,

nebus kaip jos akys:
nei tokios mėlynos,
nei tokios tyros.

Mekas, Jonas.

patiko(88)Burgis, Birželio 22 19:45  #

Gerbiamieji, jei jūsų komentarai nepatenka į svetainę, parašykite man el. paštu (spragtelėję vokelį titulinio puslapio kairėje). Ačiū!

patiko(6)Temidė, Birželio 22 20:11  #

Daug mano komentarų dingo iš svetainės. Turbūt dėl techninių nesklandumų.

patiko(17)Sima, Birželio 22 21:25  #

Mano irgi dingo nekaltas komentaras knygų temoj…

patiko(3)Burgis, Birželio 22 21:31  #

Simai: prašyčiau pakartoti…

patiko(4)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>