Išradimai – vienas po kito…

Rugsėjo 19, Trečiadienis

***

Išradau naują būdą palaikyti šios svetainės gyvybę: parašau ir paprašau, kad jūs rašytumėte. Pažiūrėkite, pažiūrėkite, kiek jūs prirašėte! Ačiū, ačiū!
O aš per tą laiką spėjau šį tą parašyti dviejose savo feisbuko zonose…
*
Kitas išradimas.
Kai apima neviltis ir siutas dėl to, kas dabar vyksta mūsų politikoje, valdžioje, fanatizme ir neišprusime, aš nukreipiu dėmesį į sritis, kurios kelia pasigėrėjimą: stebiu, kokie įspūdingi statiniai kyla sostinėje (ne nemokšos juos stato!), kiek prabangių automobilių gatvėse (juk ne visi už vogtus pinigus?), kiek įvairiausių firmų ir firmelių verslo centruose (juk visi kažkaip sau algą užsidirba!).
*
O jei pasitaiko galimybė įsitikinti, ką su manimi gali padaryti gydytojai, kokią įrangą jie turi ir perpranta, kaip jie spėja išsinagrinėti šimtus naujų vaistų, tai optimizmo prisisiurbiu ilgam…
*
Gaila, gaila, kad tik gerokai iš toliau ir gerokai rečiau galiu pamatyti, kokie genijai studijuoja universitetuose… Bet užteko to, kad turėjau progą paskaityti ir aptarti šešiolikamečio Justino, iš Paryžiaus tarptautinio bakalaureato klasės darbą apie „Brexit“ analizę, taikant lošimų teoriją. Širdis atsigavo!
*
Tai va, svarbu mums retkarčiais ką nors išrasti. Pavyzdžiui, kokį nors naują būdą subalansuoti savo fizines ir dvasines jėgas, pesimizmą ir optimizmą.

patiko(25)