Kai nebežinai, ką galvoti…

Rugsėjo 4, Sekmadienis

zvilgsnis_v

Motina Teresė, mirusi prieš 19 metų, parodė (kaip reikia sakyti: padarė? surengė?) du stebuklus – ir paskelbta šventąja. Ir milijonai XXI amžiaus žmonių tiki, kad mirusioji pateikė stebuklų… Ar tiki? Nežinau, ką galvoti.
*
Susiruošusieji į Seimą nori pasakyti viską apie viską, net apie švietimą. Kodėl jie mano, kad išmano apie švietimą, o daug dešimtmečių mokykloje ir universitete dirbęs žmogus neišmano? Sausio mėnesį buvau pakviestas į Vilniaus savivaldybę pateikti pasiūlymų švietimo tema. Pateikiau. Ir kas? Ir tyla. Nei priėmė, nei atmetė. Tyla. Nežinau, ką galvoti.
*
Armijai taškomi milijonai, o švietimui pinigų nėra. Suomijoje yra, o pas mus nėra. Rusų-suomių karas buvo, o lietuvių-rusų karo nebuvo. Suomiai dabar rusų nebijo. O mes rengiamės kariauti, prisipirkę brangių indų, antklodžių ir pamokę kariauti nemokšas, bukagalvius savo kareivėlius, kurie mokyklose jau nei nori, nei gali mokytis. O kariauti mokės? Nežinau, ką galvoti.
*
Kuo labiau juos peikia, tuo abejingiau jie tai priima. Tai kodėl aš karščiuojuosi, jaudinuosi, pykstu, kai mane peikia? Nežinau, ką galvoti.
*
Pusmetis Vilniuje. Ir darbų turiu, ir džiaugsmų turiu, ir pinigų pakanka. Kodėl niekaip mūsų šeimos neištinka krizė, nors daugybė nedraugų labai stengiasi? Nežinau, ką galvoti.
*
Beveik dvi valandas trys aktorės ir du aktoriai spektaklyje kalbėjo, kalbėjo, kalbėjo… Laukiau, kol ką nors parodys. Neparodė. Kodėl? Nežinau, ką galvoti.
*****
Meluoju, žinau, ką galvoti, suprantu, kodėl taip yra! Bet parašiau tam, kad pamatytumėte: tokioje aplinkoje kam nors ką nors aiškinti – vis mažiau prasmės. O gal jau visai nėra prasmės?

patiko(37)RSS

Atsakymai (4)

irena, Rugsėjo 4 20:37  #

P.Burgi, 5 punktas -geriausias.Tik paskutinis sakinys-niekam tikęs.Netikiu, kad nežinote kodėl, arba mažai žinote apie tikėjimą(nesvarbu kokį, nes VISI jie moko gėrio)

patiko(3)Matilda, Rugsėjo 4 20:57  #

Čia Jūs gal apie spektaklį ,,Bestuburiada“? Kodėl neparodė? parodė- kaip galima žmogų išvesti iš pusiausvyros, kaip ėsti vienam kitą. Juk tai mūsų gyvenimas. Tiksliau- gyvenimo parodija.

patiko(3)Juozas P., Rugsėjo 4 21:16  #

Atsakymas (beveik oficialus, deja ) paprastas:

Dėl visko kaltas Putin’as

patiko(2)Juozas P., Rugsėjo 6 09:30  #

Nei į tvorą , nei į mietą – noriu pasidalinti labai netikėtu man, NUOSTABIU dalyku :

http://visit.kaunas.lt/assets/Uploads/Nuspalvink-Kauno-tarpukari-Colour-Kaunas-Interwar.pdf

Gal ne tik turintiems mažų vaikų/anūkų, gal ne tik kauniečiams.

Atsiprašau už „ne į temą“ :)

patiko(5)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>