Kam daugiau duoti?

Kovo 31, Pirmadienis

– Niekas nenori pas mus mokytis, nes mūsų pastatai seni, įranga visai nusidėvėjusi, duokite mums pinigų renovacijai! – reikalauja viena mokykla.
– Pas mus daugybė vaikų nori mokytis, bet vietos mums neužtenka, įrangos mums neužtenka ir atlyginimams lėšų trūksta. Padidinkite mūsų biudžetą! – reikalauja kita mokykla.
– Rezultatai žemės ūkyje labai priklauso nuo gamtos išdaigų, kartais mes prarandame didelę dalį derliaus, o jei ir neprarandame, tai įdėtas darbas neatsiperka. Duokite mums subsidijų! – reikalauja žemdirbiai.
– Pramonė, viską lemia pramonė! Lietuva turi būti pramoninė šalis, o ne agrarinė, bet iš pradžių investuokime į pramonę! – aiškina pramonininkai, verslininkai, prekiautojai.
– Mokslas, tik mokslas išves mūsų šalį į lyderių grupę! Mes neturime žaliavų, iškasenų, mūsų žemės nėra derlingos, investuokime į mokslą, į intelektinius darbus. Duokite pinigų, investuosime! – reikalauja žinovai.
***
Kam duoti: lyderiams, kurie ir taip lyderiai, ar atsiliekantiems, kurie vis tiek viską „pravalgys“ ir liks nepagerėję?
Linų beveik nebesėjame, cukrinių runkelių verslas beveik baigėsi, mikroschemų beveik nebegaminame, o pievagrybius auginame, o lazerius gaminame…
*
Šiaip jau geriausia, kai viską sutvarko rinka, bet kai vis tik reikia valstybei pinigus paskirstyti, tai aš tai valstybei patariu: duokite ten, kur gali būti proveržis. Duokite lyderiams! O „lūzeriai“ turi baigti savo veiklą ir imtis kito darbo.

patiko(0)RSS

Atsakymai (5)

Burgis, Kovo 31 10:14  #

Mes neprašome, tik siūlome…

patiko(0)petras, Kovo 31 12:55  #

„kur gali būti“. gali būti, kad išmėtys pinigus kaip į balą, ir tada gali būti, kad visi liks lūzeriais.

patiko(0)D., Kovo 31 14:41  #


Aušrius, Kovo 31 15:06  #

Ačiū, D. Superinis straipsnis!

patiko(0)Kaimietė, Kovo 31 16:48  #

Kad taip kažkam i ausį…
Ar ištikrųjų taip sunku gerai vadovauti (kad būtų proveržis)? Kodėl vienoms šalims sekasi, o kitoms – nė velnio? Nors iš esmės žmogus yra darbšti būtybė.
Kartais taip suima nervas… Suprantu, kad reikia pradėti nuo rinkimų.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>