Kam jūs rašote?

Gegužės 18, Penktadienis

Jau senokai nesidomėjau savo svetainės lankomumu. Dabar patikrinau – štai jums rezultatai:

Išvadas darykite patys…

Man nepatinka, kad nė cento negaunu už savo ir jūsų darbą, bet man patinka, kad čia susirenka malonūs lankytojai! Nedaug? Vakar seminare, kai viena žavinga pranešėja bandė pagirti savo programą motyvuodama tuo, kad jos klientų yra dvigubai daugiau nei konkuruojančios programos, aš leptelėjau: „Ferarių yra mažiau nei opelių…“

*

Gyvename toliau.

patiko(0)RSS

Atsakymai (8)

Burgis, Gegužės 18 10:49  #

Ar gerai?…

patiko(0)Mykolas, Gegužės 18 11:33  #

„Ferarių yra mažiau nei opelių…“ – liuks :)

patiko(0)Arvydas, Gegužės 18 12:40  #

Aš rašau tam, kad išdėstyčiau savo nuomonę ar požiūrį vienu ar kitu klausimu. Stengiuosi rašyti taip, kad mano komentarai nebūtų suprasti kaip pamokymai. Nes man visada įdomu sulaukti oponuojančių ir skirtingų nuomonių. Galbūt, ne visada su pašnekovu sutinku, bet visada stengiuosi suprasti bei gerbti kitokią poziciją. Būna taip, kad opozicinis požiūris pakeičia ir manuosius samprotavimus. Manau, kad šaunūs pašnekovai padeda atrasti naujų požiūrio taškų, skatina tobulėti. Štai, todėl ir prisidedu prie mūsų visų bendro darbo! :))

patiko(0)petras, Gegužės 18 12:58  #

bet savaitgaliais lankomumas krenta. darau šiokią tokią išvadą, kad rašoma daugiausiai darbo metu, ką aš dabar ir darau :)

patiko(0)Iš arčiau, Gegužės 18 14:41  #

Aš irgi dažniausiai komentuoju darbo metu :)

patiko(0)D., Gegužės 18 15:51  #

ar jūs tikrai norite centų už šį darbą? O aš galvojau jog jums tai malonumas. O jei labai norite, galite įsidėti google reklamos ir jums prispaudys lankytojai tų centų (gal ir eurų) :)

patiko(0)sonata, Gegužės 19 15:59  #

Mano panašūs motyvai kaip gerb. Arvydo. O kad darbo metu lankomumas didesnis, labai logiška – vieną veiklą pakeičiant kita, labai pailsi pilkosios ląstelės. Negi geriau peržvelgti kriminalinę kroniką delfy?:) Labai patinka, kad apie tą patį reiškinį pamatau išdėstytų pačių neįtikėčiausių požiūrių – juk dažniausiai bendraujam su gana apibrėžtų socialinių grupių žmonėmis ir tik tam tikrais klausimais.

patiko(0)Marius A., Gegužės 20 15:33  #

> aš leptelėjau: „Ferarių yra mažiau nei opelių…“.

Leptelėjimas būtų teisingas, jei šių produktų kainų santykis būtų didelis (mano supratimu – bent 10x) ir vienas būtų pozicionuojamas kaip prabangos prekė, o kitas – kasdienio vartojimo.
Tada kiekis iš tiesų nereiškia „gerumo“.

Tačiau jei lyginame panašios kainos produktus – tada leptelėjimas, mano kuklia nuomone, neetiškas.

O kaip yra iš tikrųjų – būtų įdomu sužinoti.

P.S. O beje – ar „konkuruojančios programos“ – tai elektroniniai dienynai? ;-)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>