Keista mano liga

Gegužės 21, Pirmadienis


Šiomis dienomis supratau, kad sergu kažkokia keista liga. Žmonės, su kuriais bendrauju, ko gero, nepastebi jokių tos ligos simptomų. Bet aš tai pastebiu!
Štai tik du iš jų.
***
1. Niekaip negaliu prisiversti susidomėti Meghan Markle suknelėmis. Nei ta, su kuria tuokėsi, nei ta, kuri vakare buvo „amą atimanti“ (cituoju iš antraštės). Man tai amą atėmė ne suknelė, o supratimas, kad esu „iškritęs“ iš visuomenės. Man gėda vien pagalvojus, kad nesuprantu tų, kurie per naktį prie gatvės laukė, kad galėtų pamatyti pro šalį važiuojančią 36-erių metų nuotaką. Kartoju kitus tos nuotakos privalumus (mulatė, aktorė, išsiskyrusi…), o žavesio ja kaip nėra, taip nėra… Baisi mano liga!
***
2. Vakar buvau per plauką nuo infarkto, insulto ir susideginimo. Laimė, kad po „Žalgirio“ pergalės buvau tiek nusilpęs, jog nebesugebėjau pasirinkti vienos iš tų baigčių. Bet pastebėjau baisų simptomą: rusai vis tiek nėra mano priešai; rusai nėra man bjaurūs; niekaip negaliu pamatyti didesnio rusų niekšiškumo už man žinomų lietuvių niekšiškumą; negaliu tų rusų apibendrinti ir pasmerkti „optom“, visų – kaip gaujos. Pražūtingas mano aklumas!
Ryt važiuosiu į klinikas.

patiko(38)RSS

Atsakymai (20)

Giedrius, Gegužės 21 22:13  #

:))))) Sveikinimai įstojus į „ligonių“ klubą! Matyt būsiu „pasigavęs“ ligos komplikaciją… net baisu ir gėda prisipažinti… dabar sakau pašnibždomis… aš nežiūrėjau „Žalgirio“ rungtynių, nežinau kokie ten žaidėjai žaidė, nėjau jų pasitikti ir nežiūrėjau kaip pasitinka kiti…
einu gal geriau liepžiedžių arbatos išgersiu: padės, nepadės… tai bent jau nervų sistemą nuramins.

patiko(19)Dalius, Gegužės 21 23:02  #

Aš ir ne sporto fanats, ale kai tokio lygio ir svarbos rungtynės, tai žiūriu. O karališkas vestuvės visad žiūriu, nes gražu kap filme. Bent jau tądien, nes kasdienybėje, tai abu jaunavedžiai yra „velnių prišveitę“ 😊
Tad kas ką mėgsta. Visi esame skirtingi.
Visada pvz.matematikai man atrodė kaip ateiviai, nes tas dalykas man buvo kosmosas. Vos šešetą univere išspaudžiau😞

patiko(8)Random, Gegužės 21 23:45  #

Karališkos vestuvės ir Žalgiris… Na, kažkaip nei šilta nei šalta. Nebūčiau naujienų atsivertęs, tai nė žinojęs nebūčiau. Ir mano aplinkos žmonėms panašiai. Lyg ir viskas su jumis gerai :) Manau, kad šie ypač primityvūs dalykai padeda nelaimingiems žmonėms bent svajonėse pasijusti geriau.

patiko(13)petras, Gegužės 22 08:37  #

Jeigu tikrai būtų nesvarbūs ir neįdomūs dalykai, apie tai net nerašytumėt. o dabar tenorit būti madingi, kurie čia pasisako, kokie jiems nesvarbūs dalykai, kurie yra labai svarbūs tūkstančiams. tokie tipo snobai mažumėle, bet labiau „provincija“ dvelkia.

patiko(10)Burgis, Gegužės 22 09:28  #

petrui: Jums svarbios Meghan suknelės? Jums visi rusai šlykštūs? Patikslinkite…

patiko(5)petras, Gegužės 22 10:27  #

man asmeniškai nesvarbi suknelė ir visi rusai nėra šlykštūs. bet manęs nei kiek nestebina, kad yra tokių, kuriems tai svarbu ir kuriems šlykštūs visi rusai, bet tokių yra mažai. na, gal pas jus aplinkoj tokių ir dauguma. bet kam tada rašinėti apie tai kas neįdomu ? tik tam, kad parodyti mums, kad jūs domitės „vertingesniais“ dalykais (tipo turit gerą skonį) ir nerūšiuojat žmonių pagal stereotipus ar nesat paveiktas propagandos (tipo mąstot savarankiškai, kitaip nei tie vargšeliai, kurie loja ant rusų)? man tai čia panašu į snobizmo ligą.
viskas bent jau man atrodytų kitaip, jei prie šios temos būtumėt priėjęs kokiu kitu kampu. kur nereiktų lyginti savęs su kitais, ar iškelti save virš kitų. nes tas apsimetimas, kad tipo sergat nes esat kitoks nei dauguma jūsų aplinkos, tai labai akivaizdus. na nebent, aš visiškai neteisingai interpretavau jūsų pasisakymą. galit paneigti.

patiko(13)Burgis, Gegužės 22 13:29  #

petrui: du skirtingi dalykai:
1. Jeigu Jūs mane peiksite kaip žmogų, išmesiu iš lankytojų ir daugiau neįsileisiu. Nes man keisti ir nemalonūs žmonės, kurie ateina į svečius ir ima peikti šeimininką. Tai pateisinama tik tuo atveju, jei, pavyzdžiui, aš pavogiau jūsų paršiuką…
***
2. Jei Jūs kritikuosite mano mintis, su malonumu diskutuosiu su Jumis. Ši antroji Jūsų įrašo pusė paskatino mane parašyti abiem temom (suknelių ir rusų) atskirai. Nes Jūs nesupratote – savo sarkazmu noriu gydyti labai pavojingas ligas.
*
Kol kas pasakysiu trumpai: 1) taip, petrai, aš kitoks nei tie tūkstančiai, kurie stebėjo vestuves „gyvai“ ir tie milijonai, kurie pabrėžtinai domėjosi vestuvių aprašymais, įrašais, nuotraukomis;
2) rusofobija nėra vien žmonių (ne, jų nėra mažai, petrai!) požiūrio klausimas, tai kur kas pavojingiau.
*
Bet apie viską – kituose įrašuose…

patiko(8)Sokolovas, Gegužės 22 14:24  #

MES SVETIMI ŠIOJE „GYVENIMO ŠVENTĖJE“

O žinote,- tai ne liga !
Tiesiog mes jau esame svetimi šioje „gyvenimo šventėje“. Jau ne „auga“, jau užaugo, susiformavo, ir veikia visu pajėgumu kita, naujoji karta.
Ir visai ne pagal atvaizdį mūsų…
„Įrašyk bet kokį skaičių, apskaičiuok…Gauname 2018..“.ir tokių pavyzdžių daugybė! Ir aš ne apie tai, ar jis moka gaut atsakymą. Net jeigu moka,-pritrenkia abejingumas jo akyse…“Na tai kas, na ir kas, na tai tiesiog formulė tokia…“ (????)
„Tiesiog tokia formulė“. Suprask-Romos popiežiaus ant žemės nuleista…Dogmų karalių viešpatija !
O šioj karalystėj…Kas tikrai įdomu,-jiems neįdomu.
O kas viduramžiškai nyku-tas jiems įdomu, ir svarbiausia…
Ir net jei jie žinotų, kad rytoj bus apokalipsė, jie vis tiek rėkautų pasiutėlių balsais-„žalgiris, žalgiris“.
Arba lankstytųsi „karališkoms madoms“. Tai…Kas iš tiesų serga, kas ?
Ir jei netoliese nusileistų NSO, jie pasakytų- va baigsis varžybos, tada gal ir eisim pažiūrėti(antai,-‘neįdomu tai“…
Mes buvom kitokie, Ir nes jau svetimi šioje „gyvenimo šventėje“…

patiko(6)petras, Gegužės 22 14:45  #

Sokolovai, net jei ir buvot kitokie, tai nereiškia, kad geresni, blogesni, vertingesni ar tuo labai išskirtiniai. nereik taip susireikšminti, čia ant žemės gyvena milijardai žmonių, jau neskaičiuojant kiek čia jų numiro.
Burgiui. gal perdėjau mažumėlę. bet kas dėl rusofobijos, tai bus įdomu paskaityt ką parašysit. nes bent jau man susidaro toks įspūdis, kad jei ir kyla kažkokia rusofobija tarp Lietuvos gyventojų, tai tikrai ne rusų tautai, o rusų valstybei. bent jau tarp daugumos žmonių, kuriuos aš sutinku. ir ačiū dievui, kad žmonės dar skiria valstybes nuo žmonių.

patiko(12)Burgis, Gegužės 22 15:23  #

petrui: ačiū!

patiko(2)Pakeleivis, Gegužės 22 16:45  #

„Žmogus teisus, tikėdamas, kad pasaulyje nėra nė vieno už jį iškilesnio; tačiau jis labai klysta, manydamas, kad pasaulyje yra bent vienas už jį menkesnis“ (Lev Tolstoj)

patiko(14)Burgis, Gegužės 22 19:16  #

Pakeleiviui: išvada? Sau taikote ar man? Kurią dalį sau, kurią dalį man? Tik smalsu, kai pažįstu…

patiko(3)Pakeleivis, Gegužės 22 21:02  #

Burgiui: ši frazė paimta iš platesnio konteksto (kalbama apie dieviškąjį pradą kiekviename žmoguje) ir… tikrai verčia susimastyti. Daryti kokias nors išvadas (kieno nors atžvilgiu) nėra jokios prasmės.

patiko(7)Juozas P., Gegužės 23 11:50  #

Kažkodėl prisiminiau sovietmečiu Literatūrmenyje įsiplieskusią labai aršią ir labai ilgą diskusiją apie miesčioniškumą. Ją pradėjo tų laikų kavinės „Neringa“profesorių stalelio amžinsėda prof. Daukšas.

Nepamenu jau visų teiginių, labiausiai įsiminė (nes ir daugumai užkliuvo) grybavimas. Masinis grybavimas tiesiogine prasme, nes iš tikro savaitgaliais ketvirtą ryto Varėnos pusėn susidarydavo žiguliukų kolonos.

Kliuvo visems – žūtbūtinai ieškantiems blato, kad įsigyti (į lentyną!) knygų/albumų, sėdintiems pirmose eilėse koncertuose/teatruose, visokiems kolekcionieriams – snobams, paprastiems snobeliams madingomis drapanomis, savaime aišku – MADOMS. Kliuvo POPSUI, tik tada to žodžio dar nebuvo.
Paikystės tai tada, paikystės ir nūnai.

Va šitai – “ rusofobija nėra vien žmonių požiūrio klausimas, tai kur kas pavojingiau“ – rimta.
*

patiko(3)skaitytojas, Gegužės 24 08:41  #

B.Burgiui: linkiu sveikatos, tikiuosi,viskas bus gerai.

patiko(8)Giedrius, Gegužės 24 11:44  #

„Spręsti apie tautą dera pagal geriausius, bet ne prasčiausius jos atstovus“ (rašytojas Boris Akunin)

patiko(9)Burgis, Gegužės 24 17:49  #

skaitytojui: ačiū, Gerasis Žmogau!

patiko(4)MIMOZA, Gegužės 24 21:45  #

Labai gerai, kad nesidomėjot Meghan Markle suknelėmis, nes sužinoję jų kainą, nežinau kas ištiktų (pagrindinė kainavo nei daug, nei mažai -200 tūkst. svarų) .
Jeigu ne paslaptis, koks jūsų VĮ metinis biudžetas?

patiko(2)ainana, Gegužės 25 09:57  #

Ar cia Barsaucku Petras rašinėja ?

patiko(0)Sokolovas, Gegužės 26 07:47  #

Sėkmės abiturientams valstybiniame biologijos egzamine !

patiko(6)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>