Keista mano liga

Gegužės 21, Pirmadienis


Šiomis dienomis supratau, kad sergu kažkokia keista liga. Žmonės, su kuriais bendrauju, ko gero, nepastebi jokių tos ligos simptomų. Bet aš tai pastebiu!
Štai tik du iš jų.
***
1. Niekaip negaliu prisiversti susidomėti Meghan Markle suknelėmis. Nei ta, su kuria tuokėsi, nei ta, kuri vakare buvo „amą atimanti“ (cituoju iš antraštės). Man tai amą atėmė ne suknelė, o supratimas, kad esu „iškritęs“ iš visuomenės. Man gėda vien pagalvojus, kad nesuprantu tų, kurie per naktį prie gatvės laukė, kad galėtų pamatyti pro šalį važiuojančią 36-erių metų nuotaką. Kartoju kitus tos nuotakos privalumus (mulatė, aktorė, išsiskyrusi…), o žavesio ja kaip nėra, taip nėra… Baisi mano liga!
***
2. Vakar buvau per plauką nuo infarkto, insulto ir susideginimo. Laimė, kad po „Žalgirio“ pergalės buvau tiek nusilpęs, jog nebesugebėjau pasirinkti vienos iš tų baigčių. Bet pastebėjau baisų simptomą: rusai vis tiek nėra mano priešai; rusai nėra man bjaurūs; niekaip negaliu pamatyti didesnio rusų niekšiškumo už man žinomų lietuvių niekšiškumą; negaliu tų rusų apibendrinti ir pasmerkti „optom“, visų – kaip gaujos. Pražūtingas mano aklumas!
Ryt važiuosiu į klinikas.

patiko(38)