Kiekvieną rytą – laimingas!

Rugsėjo 10, Sekmadienis


*
Pažiūrėkite, kaip išaugo mūsų karkliukas terasoje. Dabar jis kiekvieną rytą laimingas, rasa pasipuošęs, šakeles plačiai išskėtęs. Žinau, žinau – jis nori mane apkabinti!
Ir aš noriu jį apkabinti…
Kiekvieną rytą pagalvoju, kad šiandien apsikabinsiu anūkėles – ir gera, gera!
Pagalvoju, kad vėl šį tą naudingo nuveiksiu, – gera!
*
(Čia būtina jus informuoti, kad netrukus pranešiu apie du savo veiklos rezultatus, kuriais jūs būtinai turėsite susidomėti.)
*
Na, pralošė mūsų krepšininkai graikams… Bet nereikia nusiminti: treneris nekaltina žaidėjų, žaidėjai nekaltina trenerio. Graikai džiaugiasi. Juk tai puiku!
*
Šįryt vos neparašiau „Idėjos Lietuvai“ svetainėje (https://www.idejalietuvai.lt/) savo idėjos, bet neparašiau… Supratau, kad tas parašymas ir ta mano idėja neparodytų, kad aš laimingas. O aš laimingas! Bet čia galiu parašyti, čia – mano namai.
*
Idėja paprasta. Reikia viską visiems, vieni kitiems, atvirai pripažinti, parodyti, pasakyti. Apie tai, kad tikros rinkimų sistemos nėra ir artimiausiu metu nebus. Apie tai, kad per ketvirtį amžiaus neatsikratėme nomenklatūros privilegijų, korupcijos tradicijų. Apie tai, kad suniokojome švietimo sistemą. Apie tai, kad į valdžią ateina anaiptol ne protingiausi, doriausi ir teisingiausi. Apie tai, kad teisėsauga prisidengia nebaudžiamumu. Apie tai, kad valstybė, o ne verslas skatina socialinę nelygybę.
*
Na, galėčiau tęsti ir tęsti, bet juk idėja trumpa ir paprasta: reikia viską visiems, vieni kitiems, atvirai pripažinti, parodyti, pasakyti… O jau tada, tik tada galima pradėti tvarkytis.
*
Būkite laimingi šiandien!

patiko(45)