Klastingi žmonės. Vargšų vargšai…

Gegužės 27, Antradienis

Dabar tokios dienos: kasdien patiriu ir didelio džiaugsmo, ir didelio nerimo, ir didelio nusivylimo… Gal dėl to, kad orai keičiasi? Gal dėl to, kad, vasarai artėjant, dar greičiau gyvenu?
*
Viską priimu atvira širdimi. Žinau, kad viską ištversiu. Žinau ir tai, kad reikia ne tik jausti, bet ir galvoti. Tai va, ir galvoju: kodėl kai kurie tokie vargšai, kad nebegali man į akis pasakyti to, apie ką kalbasi tarpusavyje? Kodėl rezga pinkles ir staiga bando mane pagauti? Kodėl ateina man tik išvadų pasakyti, o ne savo planų išdėstyti?
*
Visiems kalbu, visiems rašau, kad esu pasirengęs permainoms. Toks amžius. Norėčiau, kad apie man rengiamas permainas tie, nuo kurių jos gali priklausyti, kalbėtų su manimi dabar. Jei pasielgsite klastingai, kaip paskui gyvensite?
*
Aš dar dirbu ir mėgaujuosi tuo. Aš dar galiu dirbti ir mėgautis tuo. Žinau, kad esu naudingas. Nebereikia manęs mokyti dirbti, gyventi. Geriau iš manęs pasimokykite. Paleiskite mane laisvam skrydžiui. Aš dar skrisiu. Aš nenukrisiu.
*
Jūs žinote schemas, jūs kuriate taisykles. Aš gyvenu ir dirbu. Jūs žinote, kad jūsų schemos, jūsų taisyklės ne visiems vienodai tinka. Jūs žinote, kad patys manipuliuojate savo taisyklėmis taip, kaip jums patogiau.  Turėtumėte kukliau vertinti savo vertinimus.
***
Parašiau, kad tos sūpynės nuo gėrio iki blogio šiek tiek mažiau suptųsi…

patiko(0)RSS

Atsakymai (37)

Burgis, Gegužės 27 12:48  #

Nieko svarbaus… :-)

patiko(0)tikinti, Gegužės 27 13:10  #

Negąsdinkit taip. Negi gali būti, kad atėję rugsėjo 1 d. į gimnaziją, Jūsų nerasime ?

patiko(0)Burgis, Gegužės 27 13:22  #

Tikinčiai: ne, ne, gimnazijoje tikrai rasite! Nes klastingi žmonės žino, kad negalima pjauti vištos, kuri deda auksinius kiaušinius. Atsiprašau, negražiai pasigyriau…

patiko(0)Giedrius, Gegužės 27 14:33  #

Turėjau tokius ištisus metus: iš vienos pusės reikalavimai, iš kitos lūkesčiai. Su vienais kalbėtis progų mažai, kitiems būtų sunku ir suprasti. Kenčia visi. Taip ir pradedi siūbuoti. O reikia juk tik kalbėtis ir suprasti. Kartais tai sunkiai realizuojama.

patiko(0)tikinti, Gegužės 27 15:02  #

Direktoriau, svarbiausia į viską žiūrėti filosofiškai ir ramiai. Nors ne man Jus mokyti, nes esat lygiai mano tėvo amžiaus. Per tokias sūpuokles deja sveikata neatlaikė vos 60-ties sulaukus, buvo patiestas ant menčių per vieną dieną. O atrodė, kad dar daug daug nuveiks..Turit saugoti save ;-)

patiko(0)Burgis, Gegužės 27 16:04  #

tikinčiai: uf, gerai, kad man jau 60+… :-)
Ne, aš nemoku ir nenoriu gyventi taupiai…

patiko(0)ainana, Gegužės 28 08:39  #

Š.Marčiulionis sukritikavo jaunųjų krepšininkų gyvenimo būdą, skundėsi, kad vaikai negali atsiplėšti nuo socialinių tinklų.
„Kiekvienas vaikas neatsižymėjęs negali žaisti krepšinio, – pastebėjo Š.Marčiulionis. – Nežinau, kur mes riedame, bet daug pozityvumo nematau. Treneriai turi surinkti iš vaikų visą elektroniką ir ją slėpti.“

patiko(0)petras, Gegužės 28 08:57  #

šiaip kai kurių elektroninių žaidimų čempionatai jau rengiami daugybę metų :) naujas e-sportas

patiko(0)ainana, Gegužės 28 08:59  #

viskas bus gerai, Lietuva valdyt ateina ponas Guoga. jis mus isgelbes, Svietimo ministru vel bus genijus Steponavic.

patiko(0)Burgis, Gegužės 28 09:40  #

ainanai: ką reiškia „neatsižymėjęs“?… Žinau, kad Šarūnas Marčiulionis mokykloje gerai mokėsi…
*
O ta elektroninė erdvė tikrai keičia žmonių gyvenimus. Štai ką tik „per SMS“ bandžiau užsiregistruoti vienoje tokioje įstaigoje. Neveikia… Paskambinau telefonu ir užsiregistravau.
*
Jau sakiau, kad manęs nėra „feisbuke“ ir niekada nebus, bet kasdien ganu bent po kelis kvietimus… Užtenka man ir šios svetainės! Per akis…

patiko(0)ainana, Gegužės 28 11:52  #


Burgis, Gegužės 28 12:28  #

ainanai: ačiū, paklausiau… Vis tiek nežinau, ką reiškia „atsižymėti“…

patiko(0)ainana, Gegužės 28 12:36  #

paklausikit gimnazistu.

kaip suo atsizymi ant kiekvieno kampo, taip dabar jaunuoliai, visus savo veiksmus „atsizymi“ facebooke

patiko(0)Ema, Gegužės 28 19:38  #

,,…pastaruoju metu dažniau žaidžiama su sviediniu, o dar dažniau žiūrima, kaip žaidžia kiti. Ateityje, matyt, mūsų laukia toks užsiėmimas: stebėti, kaip kiti žiūri kažkieno žaidimą“ (M. Jonutis ,,Kirminas paukštis“). :)

patiko(0)Tomas, Gegužės 28 21:52  #

Sveiki, neseniai buvau p.Burgio seminare + esu daug gero girdėjęs, tai ir aš vis paskaitinėju šią svetainę.
Jeigu domitės darbo rinka, tai turbūt pastebėjote ne vieną straipsnį apie tai, kad dabartinis jaunimas „Y karta“ yra kitokie. Ir bergždžias reikalas bandyti juos įsprausti į „senąją“ sistemą, kur kas protingiau sistemą pritaikyti prie naujųjų jaunimo įpročių. Vis galvoju, ar tai galioja ir darbui, ir sportui, ir mokslui…

patiko(0)Tomas, Gegužės 28 22:06  #

O dėl to, kad nepasiduodate sistemai, tai tik džiaugiuosi. Nes pats dažniausiai laikausi tokios nuomonės ir kartais pasijaučiu ufonautu… mažai žmonių tokių, kurie turi „tvirtą stuburą“…

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 19:11  #

Didžiausias tinklaraštininko trūkumas šioje jo gyvenimo atkarpoje yra tas, kad jis per daug sureikšmina savo amžių.Nuolat sau tai prikiša kaip esminį trūkumą, kad kiti pirmi nespėtų to padaryti. Žiaurus kompleksas. Destruktyvus. Pašalinius, kaip ir patį tinklaraštininką nuo jo gali ir supykinti. Vienintelis vaistas nuo šios zarazos-griežtai uždrausti sau viešai net užsiminti apie savo amžių. Kitaip situacija tik blogės.

P.S. Tik nereikia apie realų požiūrį, mokytojų pensijinį amžių, etc.

patiko(0)Burgis, Gegužės 29 21:04  #

qwerty: iš esmės Jūs teisus… Bet jei žinotumėte, koks to mano amžiaus turinys – atleistumėte… :-)

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 21:29  #

Turinys…atleidimas…wtf? Esmė tame,kad nėra nieko labiau apgailėtina bei neišmintinga, kaip nuolat, sistemingai visur kaišioti, jog esi per jaunas ar esi jau senas. Vienintelis teisingas algoritmas- niekada net nebandyti viešai cyptelti, kad esi jau senas, pagyvenęs, etc. Išimtis-jumoro forma. Ir tai tik išimtinais atvejais.Tačiau geriau jau jokia forma ir niekada

patiko(0)Rasa, Gegužės 29 21:54  #

qwerty: kodėl? Argi žmogui reikėtų gėdytis savo metų? :) Ar žmogus turėtų, kaip Karlsonas, kuris gyvena ant stogo, dėtis, kad jis visada „vyrukas pačiame jėgų žydėjime“? :) Kodėl žmogui nedera kalbėtis apie savus metus, tavo nuomone?

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 22:03  #

Kodėl? Dėl daugelio priežasčių. Nesusakysi visų. Ant kelių jaučių odų surašyti reikėtų. Atsakant trumpai, tai remiuosi empiriniais stebėjimais. O šie stebėjimai vienareikšmiai liudija-jei esi pagyvenęs (us), tai niekada nekalbėk, kad toks ar tokia esi. Tiesiog pamiršk. Panašiai skamba ir taisyklė, kuri sako, kad niekada nekalbėk apie save blogai. Tai už tave padarys kiti)))

patiko(0)Rasa, Gegužės 29 22:08  #

qwerty :) tavo empiriniai stebėjimai man atrodo kaip Fata Morgana… ;)

patiko(0)Burgis, Gegužės 29 22:14  #

qwerty: gal aš netinkamai tai pateikiu, todėl Jūs nematote: aš džiūgauju, kad man jau 60+ ir aš vis dar gyvenu, gyvenu aukštai, greitai, linksmai! Taigi aš tuos savo metus pabrėžiu vien tam, kad Jūs man labiau pavydėtumėte ir norėtumėte pasivyti… :-)

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 22:15  #

Rasa, tiesiog paklausyk mano išmintingų patarimų šioje dalyje ir neprašausi.Patikėk. Nuo tos minutės, kuomet pasijausi pagyvenusi niekada nekalbėk apie savo amžių. Niekada ir niekam nesakyk, jog jau esi pagyvenusi ar sena. Niekada tuo nemotyvuok. Tiesiog ignoruok šią temą.Tai bus viena iš esminių tavo laimingo gyvenimo taisyklių.

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 22:16  #

Tinklaraštininkui: pasiduodu, gudrus jūs tipas)))Prajuokinot)))

patiko(0)Rasa, Gegužės 29 22:21  #

qwerty: ačiū… Tik kad va aš ne iš tų, kurios labai klauso svetimų patarimų :) Ir aš nekompleksuoju dėl savo metų. Taigi tada tai (jie) ir nemaišo gyventi laimingai ;)
Būtum artimesnis, pasakyčiau, kad kalbi ne kaip išmintingas, o kaip klimaksinis… Bet nepažįstu tavęs, tai sakau tik: „ačiū už patarimą…“ ;)

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 22:29  #

Rasa, esi melagė. Nesąžininga, apsimetėlė 45+ moterėlė. Pasakymas, esą nekompleksuoji dėl savo metų – apgailėtina savigyna. Kvaila saviapgaulė. tačiau kitų juk neapmausi.Todėl, kad kompleksuoti dėl savo didelių metų žmogui yra natūralu.

patiko(0)Rasa, Gegužės 29 22:40  #

qwerty :) ką bepasakysi… :) trukt už vadžių ir vėl iš pradžių… Kas vienam natūralu, kitam nenormalu, kas vienam pagrįsta empiriniais stebėjimais, kitam tik fata morgana :) Šiaip tai aš kartais ir babulka save pavadinu, ką jau ten moterėlė :) Ir laukiu, kada galėsiu save pavadinti močiute… :) Bus belenkaip fainai ;) Net pagalvoju, kaip fainai būtų pav, apsiaut kartu su anūkiuku kokiu pačiūžas. Arba riedučius… :D Geriau jau būti kvanktelėjusia bobute, nei… Tiek to, nėra dėl ko ginčytis juk :)
O tau- sėkmės kompleksuojant, amžinas šešiolikmeti… ;)

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 22:50  #

Rasa, senatvė, tai toks mėšlas…nieko ten belenkaip faina nėra…išskyrus, žinoma, anūkus ir riedučius)

patiko(0)Rasa, Gegužės 29 22:59  #

qwerty: nesutinku, bet negi ginčysies su išmintingu :)

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 23:11  #

Rasa,The United Nations has agreed that 60+ years may be usually denoted as old age.Todėl pavydėkim tinklaraštininkui. Mes dar jauni)))

patiko(0)qwerty, Gegužės 29 23:13  #

Tačiau, dabar jau pripažįstama, kad yra grupė the young old (60 to 69). Tai ir tinklaraštininkas dar jaunas) Todėl, neskubėkime pasenti)

patiko(0)Ema, Gegužės 30 08:25  #

100% palaikau Rasą. Panašu, kad esu už ją vyresnė, tad galiu vertinti. Mėgaujuosi savo amžiumi. Man įdomu. Daug bendrauju su jaunimu, jie – su manimi. Puikiai bendraujam. Beje, neretai jaunimas turi daugiau kompleksų (net ir dėl amžiaus). 50-metis, 60-metis – tai suformuoti stereotipai, ir visai nubūtina su jais susitapatinti. O mano širdis dainuoja, džiūgauja, šoka. Regis, gerbiamo B. Burgio ir Rasos taipogi. Smagu! Kviečiu prisijungti visus ,,pagyvenusius“ :)

patiko(0)Rasa, Gegužės 30 21:40  #

Emai: kodėl jums panašu, kad jūs vyresnė už mane? :)

patiko(0)Ema, Gegužės 30 21:49  #

Na, tiesiog… iš užuominų apie Jūsų vaikus. Tiek jau to… koks skirtumas

patiko(0)Rasa, Gegužės 30 22:14  #

Emai: jokio skirtumo, tik smalsu buvo :) Ačiū :)

patiko(0)Ema, Birželio 1 20:05  #

Rasai :)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>