Klausk! (Birželis)

Birželio 18, Pirmadienis

Lankytojas  „Studentas“ laiku priminė šią temą. Vasarą galima šiek tiek paplepėti laisvai, „apie nieką“. Bandžiau tai išprovokuoti šiandien Garliavoje, tai supykę net elektrą išjungė… (Šaipausi, žinoma…)

*

Man įdomu atsakinėti nepasiruošus. Įdomu atsakinėti į labai netikėtus klausimus. Taip aš labiau pažįstu save, „įsivertinu“.

Klauskite!

patiko(0)RSS

Atsakymai (21)

Burgis, Birželio 18 19:30  #

Aktualu?…

patiko(0)sonata, Birželio 18 19:52  #

Ar labai blogai, kad „atėmiau“ paskutinę dykinėjimo vasarą iš sūnaus prieš abitūrą? Dirba kaip tikras. Bet sąžinės likučiai mane protarpiais graužia:)

patiko(0)Burgis, Birželio 18 19:54  #

Sonatai: vasaros neįmanoma atimti, ją galima tik „užpildyti“. Panašu, kad Jūs tai padarėte. Tai teisinga! Ačiū.

patiko(0)Natalja, Birželio 18 22:24  #

Na aš jau kaip ir paklausiau tik ne toje temoje :-)), galima testi pokalbi čia

patiko(0)Dominykas, Birželio 19 01:35  #

Buvo nuošalė, kai ispanai įmušė, ar ne?:-)

patiko(0)ajaxiss, Birželio 19 09:03  #

Kas laimės Europos futbolo čempionatą?

patiko(0)Burgis, Birželio 19 09:23  #

ajaxiss: norėčiau, kad ispanai paneigtų taisyklę, jog čempionai nebegali laimėti… Būtų staigmena, jei laimėtų šeimininkai ukrainiečiai.

patiko(0)ačiū, Birželio 19 10:43  #

Į kokios Kauno mokyklos pirmą klasę leistumėt savo vaiką?Kokiais kriterijais vadovautumėtės ?

patiko(0)Burgis, Birželio 19 10:55  #

ačiū: mokykla pirmokui nelemia nieko! Viską lemia pirmoji Mokytoja! Tikrai sakau Jums – viską lemia! Todėl rinkčiausi taip: „ištirčiau“, labai kruopščiai „ištirčiau“ visas pirmųjų klasių mokytojas, numatančias dirbti mokyklose, į kurias patogu nueiti (nuvažiuoti) pirmokui.
Antrasis kriterijus – iš kokios aplinkos, iš kokio rajono susirenka moksleiviai į tą mokyklą, tą klasę. Netingėčiau vaiką vežioti toliau, kad tik būtų geriau.
Ir pagaliau – tėvai turi mokytis su vaiku! Ne žaislai, ne pramogos, ne maistas, ne apranga dabar svarbu – dabar svarbu vaiko būsena, motyvacija, pažanga… Bet tai – plati tema.

patiko(0)petras, Birželio 19 14:07  #

kas daugiau įvarčių įmuš, tie ir laimės :P

patiko(0)Miglė, Birželio 19 15:18  #

Kodėl Lietuvoje futbolas nėra toks populiarus kaip krepšinis, nors pasaulyje futbolas yra populiariausias sportas? Lietuva nėra pasaulio dalis ar šiaip kažkas ne taip su mūsų pomėgiais? O gal tai visai normalu?

patiko(0)Rytis, Birželio 19 16:57  #

Kaip vertinate siemet abiburientams pateikto lietuviu kalbos egzamino teksto suvokimo uzduoti? Atsiprasau, kad telefone nera lietuvisku raidziu

patiko(0)Andrius, Birželio 19 16:58  #

Gal žinote, ką KTU darys naujame pastate Baršausko g.? Gal gimnazija gaus naujas patalpas?

patiko(0)sveplas, Birželio 19 21:12  #

1. Kokias knygas (tarkim 10 knygu) savo gyvenime turi perskaityti zmogus? Jusu manymu.
2. Kaip zmogui suprasti, ar tai ka jis daro jam patinka? (klausiu, nes yra daug zmoniu to nesuprantanciu).
3. „Zmogus yra atsakingas uz ta, kuri prijaukino“. (Le Petit Prince, A. de Sent Egziuperi) Ar pritariate? (kalba apie mus, ne apie musu mazuosius brolius)
Aciu :)

patiko(0)Burgis, Birželio 19 22:47  #

Atsakinėju:
1. K.Baršausko gatvėje stato verslo centrą. Ankstesnio rektoriaus prašiau priimti ir KTUG, bet pasakė, kad viskas jau išdalyta… Vis tiek dar turiu vilčių…
2. Knygų yra tūkstančiai, bet perskaityti užtenka kelis šimtus. Čia jau esu rašęs, kad kiekvienam amžiaus tarpsniui turi būti skaitomos tik tam tarpsniui skirtos knygos, kitaip galima sugadinti skonį. Visas knygas, kurias būtina perskaityti, skirstau į tris grupes: 1) pasaulio klasika; 2) lietuvių klasika; 3) šiuolaikinės geriausios (tik geriausios!) knygos.
3. Jei daro, tai turbūt patinka? Reikia labiau rūpintis, kad kitiems patiktų tai, ką darai…
4. Žinoma, pritariu, kad esame atsakingi už tuos, kurie mumis pasitiki! Bet ir Garliavoje aiškinau: reikia labai atsargiai mokyti kitus, „jaukinti“, nes mes juk nesame garantuoti, kad mokome teisingai, kad esame tuo metu geriausi mokytojai ir kad turime rezervų (fizinių, dvasinių, finansinių…) globoti prijaukintuosius.

patiko(0)Burgis, Birželio 20 09:35  #

Ryčiui: nesidomėjau, tik girdėjau kalbant apie V.Kukulą… Nenoriu nervintis. Kas per kvailystė – teksto suvokimas?! Kas tai gali įvertinti?! Kas man gali paaiškinti, kaip aš turiu suvokti tekstą – kaip noriu, taip ir suvokiu! Tuoj parodysiu, kaip reikia suvokti šį tekstuką.
***
Per pojūčius ateina mūsų jausmas. Ir kas yra svarbiau – girdėti ar matyti? Raidę, žodį, žmogų? O gal jausti? Suvokti galima protu, bet jausmas tai papildo ir nušviečia. Jei suvokimas virsta kliedesiu – nesmerkite, tik išrinktiesiems toks likimas skirtas…
*
Bu-ha-ha-ha… :-)))

patiko(0)ajaxiss, Birželio 22 10:31  #

Pritariu autoriui – tekto suvokimas – kaip noriu taip suvokiu.
Spausčiau ir antrą pliusą.

patiko(0)M11, Birželio 22 10:46  #

Ką patarti jaunuoliui, antrą kartą neišlaikiusiam vairavimo praktikos egzamino? :)
Ką patarti sau?

patiko(0)Burgis, Birželio 22 10:55  #

M11: Aktorė Elizabet Teilor buvo ištekėjusi septynis kartus. Jūs dar turite penkis bandymus.

patiko(0)R., Birželio 23 21:48  #

Kaip studentui apsirengti einant į teatrą, koncertą, spektaklį,..? Tinka tik kostiumas ar ir galimi kiti netolimi variantai, pvz. klasikinis laisvalaikio?

Į madas netaikau, kaip tikriausiai ir svetainės šeimininkas, tačiau perskaičius vieną straipsnį nusprendžiau paklausti Jūsų nuomonės.
Buvau ne vieną kartą koncerte ar teatre, tačiau jaunimo ten ne per daugiausia, tad ir nesuprasi kokie variantai priimtini.

Ačiū.

patiko(0)Burgis, Birželio 23 22:48  #

R.: eidamas į teatrą niekada nebijok apsirengti pernelyg prašmatniai! Tai pagrindinė taisyklė. Kodėl? Pirma, pasinaudok proga pasipuošti, „pasirodyti“, teatras tam – tinkama vieta. Antra, savo aprangomis, elgesiu žiūrovai sureikšmina teatrą ir spektaklį. Čia panašiai kaip su smokingais žaidime „Kas? Kur? Kada?“ Trečia, palaikykime šimtametes tradicijas! Ketvirtą, į teatrą dažniausiai eini su mylimu žmogumi, leisk jam tavimi pasigėrėti.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>