Kolibris ne kultuvė – visi apie paukštelį žino…

Balandžio 29, Sekmadienis

Kaip čia yra – kuo vaikas mažesnis, tuo jis man labiau patinka? Matyt, gamta man sako – tu iš jo gali padaryti kokį nori žmogų.

Taisau šeštadienį keistą mano testą gavusių penktokų ir šeštokų darbus. Nedaug tų darbų, „Mažųjų mokslo lyderių turnyrai“ (MMLT) dar nespėjo išpopuliarėti. Tačiau dabar jau tikrai neabejoju jų prasmingumu.

Ir vėl – kontrastai, kontrastai! Mažai kas žino, kaip atrodo kultuvė, bet beveik visi atpažįsta kolibrį. B.Obama vaikams geriau žinomas nei Nidos vėtrungės. Nedaug įžiūrėjusių Amazonės žemėlapį, bet daug parašiusių apie NASA erdvėlaivį…

*

Kaip rašo tie mūsų mažieji! Vienas parašo „Laisvės statula“, o kitas pasakoja, kad ji stovi saloje prie Niujorko, kad ją padovanojo prancūzai, nurodo aukštį ir kt. Deja, daug vaikų išmokytų – rašyk kuo mažiau! Kodėl?!

*

Aš labai norėčiau, kad kas nors kada nors taip patikrintų mano anūkėlius! Ir jūs norėkite… Rudenį tikrai bus MMLT!

O dabar čia galite pasiklausti, padiskutuoti…

 

patiko(0)RSS

Atsakymai (5)

Burgis, Balandžio 29 17:44  #

MMLT reikia?…

patiko(0)Markas, Balandžio 29 18:08  #

Aišku,kad reikia MMLT. Aš 4 klasėje mokausi,bet dalyvauju ir labai patinka. Dėkui.

patiko(0)Eglė, Gegužės 5 20:20  #

Sveiki, esu 8 – okė. Ruošiuosi į stojamuosius, bet iškilo toks klausimas: Ar bus tik gamtos mokslai ar kartu ir socialiniai? Jūs per 5 – ąjį MLT paminėjote tik gamtos mokslus, todėl pasidarė įdomu. :)

patiko(0)Burgis, Gegužės 5 21:12  #

Eglei: ne, socialinių mokslų nebus…

patiko(0)Burgis, Gegužės 9 08:37  #

Ir čia parašysiu: šių metų MMLT baigėsi, bet jų prasmę ir naudą vėl patvirtinome. Mano keistojo testo penktokams ir šeštokams rezultatai šaukte šaukia – matykime savo vaikus! Nuo 14 iki 42 balų – vienas lygiai trigubai pranašesnis (labiau išprusęs? nuovokesnis? stropesnis? – reikia domėtis, tyrinėti!) už kitą.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>