Leiskite man pabūti su jūsų penktokais…

Rugsėjo 7, Trečiadienis

kid_painting

* mes mokysimės sudėti, atimti, dauginti ir dalyti visokius skaičius;

* mes mokysimės tyrinėti visokias figūras (ne žmonių);

* mes mokysimės valgyti, kalbėti, sveikintis, dėkoti;

* mes mokysimės suprasti muziką;

* mes mokysimės pajusti lietuvių kalbos gelmę ir grožį;

* mes mokysimės pažinti Visatą;

* mes mokysimės pokštauti lietuviškai ir angliškai;

* mes mokysimės klausinėti ir atsakinėti.

***

Skambinkite, penktokų mamos ir tėčiai, tel. 45 14 69. Numatau dirbti antradieniais ir/arba ketvirtadieniais 15.15-16.25.

patiko(1)RSS

Atsakymai (9)

Darius, Rugsėjo 8 10:58  #

Gerb. p. Burgi, turiu Jums gal kiek nekuklų pasiūlymą. Siūlau pamokėles (pabendravimus) su penktokėliais rengti šeštadienį rytais. Iš karto labai atsiprašau, kad siūlau šeštadienio rytmečius praleisti ne su šeima, anūkėlėmis, o su nepažystamais (dar) penktokėliais.
Šiam savo pasiūlymui manau turiu svarbių argumentų:
1. Nežinau kaip kiti penktokėliai, bet mano mažasis dar, grįžęs iš mokyklos, miega pietų miego. Vaikų psichologai rekomenduoja būtiną pietų miegą bent jau iki 10-11 metų, o jei galima ir ilgiau (mano dešimtokė kiekvieną dieną dar pamiega „grožio miego“ 45-60 min).
2. Dauguma tėvų nori visapusiškai išsilavinusių savo vaikų, todėl jau ne pirmi metai vaikai po pamokų sportuoja, šoka, dainuoja, groja… Mano mažasis 5 dienas per savaitę sportuoja ir labai sunku apsispręsti ar reikia nutraukti kai kurias treniruotes (jis krepšinio komandos lyderis ir kitos sporto šakos Pabaltijo čempionas) ir leisti į labai vertingus susitikimus-pamokėles su Jumis.

Dar kartą labai atsiprašau už šį nekuklų savo pasiūlymą. Labai norėčiau, kad vaikas dalyvautų Jūsų pamokėlėse (vasaros susitikimai su Jumis jam labai patiko).

Įdomios ir kitų tėvelių bei mamyčių nuomonės.

patiko(0)Burgis, Rugsėjo 8 11:13  #

Dariui: ačiū, pasiūlymas geras, bet kol kas negaliu pažadėti, nes vaikų psichologai pataria vaikams pamiegoti, o mano patarėjai tiesiog liepia man savaitgaliais nedirbti… :-) Bet kas žino, gal pakeisime požiūrį?

patiko(0)Vilte, Rugsėjo 8 11:52  #

Jei pamokeles butu sestadieniais vaikai is kitu miestu turetu galimybe jose sudalyvauti. Bet sestoku turbut jau nepriimate?

patiko(0)Burgis, Rugsėjo 8 12:14  #

Viltei: ne, dirbsiu tik su penktokais.

patiko(0)Danute, Rugsėjo 8 22:58  #

Aš irgi „visom keturiom“ balsuočiau už šeštadienio rytmečius…
Maniškis pietų nemiega (nuo pat darželio laikų kankindavosi, ten neužmigdamas), bet mėgstamos treniruotės kaip tik vyksta panašiu laiku…

patiko(0)Burgis, Rugsėjo 9 08:14  #

Danutei: Jūs balsuotumėte, o mano žmona – ne… Supraskite, aš – senelis. Darbas ir man, ir mano artimiesiems turi teikti džiaugsmą. Už duonos kąsnį niekada jau nedirbsiu…

patiko(0)Aušra, Rugsėjo 9 12:16  #

Aš irgi pritarčiau šeštadieniams, nes „Jėzuitų“ gimnazijoje penktokai mokosi po pietų, todėl niekaip nepavyktų jiems lankyt pamokėlių, o šeštokų sakėk, kad jau nepriimat…

patiko(0)!@#, Rugsėjo 9 18:25  #

Na, bet ir žmonės!!!! Ponas B.B siūlo jų vaikus mokyt jie dar salygas stato!!! “ mano vaikas miega pietų miego “ mano vaikas tada mokykloje “ “ aš balsuočiau už šeštadienius „!!! Gėdos turėkit. Eis tie kurie galės tada kada Ponui B.B tinka. Be žodžių.

patiko(0)Burgis, Rugsėjo 9 18:29  #

!@#: ačiū. Griežtai, bet teisingai! :-)))

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>