Liepa, lik sveika!…

Liepos 31, Trečiadienis

Anądien „Maximoje“ patyriau keistą jausmą: gal laikas toks buvo, gal tiesiog sutapimas, o gal su mano akimis kažkas negerai, bet aš mačiau tik senus, storus, negražius, apykvailius, liūdnus žmones… Va, pagalvojau, ir tu toks!
*
Kadaise aš buvau gana gražaus veido vyrukas, nesiginčykite. Bet visada trūko ūgio ir smūgio… Nebuvau, tikiuosi, kvailas, bet ilgą laiką buvau labai neturtingas ir nedrąsus. O dabar jau senas ir negražus visuotinai. Bet jūs nustebsite – kaip tik šiandien, paskutinę liepos dieną, ryžtingai pasakiau sau – užteks ėsti, valgyk saikingai! Nevėpsok į PC, daugiau judėk! Laiku miegok.
*
O kiti, ypač kitos, tikriausiai nusprendė kitaip… Ankstyvą pavasarį jos (jie) pradeda „body šeipingą“: dietos, mankštos, aprangos… Tipo, ateis vasara, reikės parodyti visą savo grožį. O liepos pabaigoje galima išjungti saugiklius ir imti mėgautis vasaros gėrybėmis, imti lepintis (tipo – ilsėtis: be saiko valgyti, be saiko miegoti, be saiko drybsoti, niekuo nesidomėti…).
*
Ir tas gerai, ir tas gerai… Kam rūpi, kaip tu, seneli, atrodai? Atrodai kaip senelis, negi neaišku?
Taigi aš ne dėl atrodymo, o dėl sveikatos! Pedagogai rugpjūtį turėtų paskirti „body šeipingui“, nes gerai pasirodyti mes turime rugsėjį. Kviečiu!

patiko(0)RSS

Atsakymai (6)

Burgis, Liepos 31 10:26  #

Prisijunkite…

patiko(0)n, Liepos 31 12:15  #

cia viena is nedaugelio sriciu, kuriose veikia pozityvus mastymas. kai ieskote grozio zmonese, visada ji pamatysite. matyt, ieskojote bjaurumo si karta :)
panasiai su graziu/bjauriu oru.

patiko(0)sonata, Liepos 31 14:00  #

Na tik nereikia prašytis komplimentų – puikiai atrodot, daugiau negaliu liaupsint, nes prisibijau Jūsų ponios Albinos:))

patiko(0)ak, Liepos 31 19:24  #

Nieko, tokio, man liūdniau – savo laiku buvau ne tik ghražus, bet ir stiprus vyrukas, turėjau ir ūgį ir smūgį, ir panos mane mylėjo, o kas iš to – vis tiek pasenau… Ir dabar esu storas apytingis ir t.t.

patiko(0)genute, Liepos 31 20:45  #

Svarbu, kad gyvenimo džiaugsmo netrūksta :)

patiko(0)buves Jūsų studentas, Rugpjūčio 1 19:12  #

Visada žavėjausi per paskaitas Jūsų vidiniu stiprumu ir užtikrintumu :)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>