Likimas yra teisingas!

Liepos 18, Pirmadienis

Apie tai jūs jau tikriausiai skaitėte „Laikinojoje sostinėje“:
geriausi_LS

***
O čia sutrumpintas mūsų ministerijos pranešimas:
*
Iš tarptautinių gamtos mokslų olimpiadų mokiniai grįžta su medaliais
2011-07-18
Liepos 10–17 d. Taivano sostinėje Taipėjuje 22-ojoje tarptautinėje biologijos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos abiturientės Emilija Emma ir Gabija Lazaravičiūtė (mokyt. A. Matiukienė) buvo apdovanotos bronzos medaliais.
***
Liepos 9–18 d. Ankaroje (Turkija) 43-ojoje tarptautinėje chemijos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos dvyliktokas Dominykas Sedleckas (mokyt. B. Maciulevičienė) iškovojo sidabrą.
***
Liepos 10–18 d. Tailando sostinėje Bankoke vykusioje 42-ojoje tarptautinėje fizikos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokinys Dainius Kilda (mokyt. R. Naujokaitis) buvo apdovanotas Pagyrimo raštu.
***
Daugiau informacijos: Indrė Grigaitytė, el.paštas: indre@olimpiados.lt, tel. 8 674 15 673.
****************
O dabar pateikiu dar vieną likimo teisingumo įrodymą: Gabijai apeliacinė komisija lietuvių kalbos VBE rezultatą ištaisė iš 88 į 97.

Galvokime. Gyvenkime teisingai.

patiko(0)RSS

Atsakymai (8)

Vaiva, Liepos 18 19:51  #

Šaunūs rezultatai, sveikinu visą gimnazijos komandą!

patiko(0)alba, Liepos 19 11:28  #

Sveikinu Gimnaziją ir gimnazistus. Jie įrodė, ko verti. Susimąstyti verčia apeliacinės komisijos sprendimas Gabijos atžvilgiu. Kaip po šitokių dalykų begalima pasitikėti VBE darbų tikrintojais, vertintojais? Ir kiek tokių atvejų buvo per visą Lietuvą? Ne visi abiturientai gal ryžosi kreiptis?

patiko(0)laisvamanis, Liepos 19 11:57  #

šaunuoliai. neabejoju, kad ir iš informatikos olimpiados Marijonas medalį parveš.

patiko(0)Burgis, Liepos 19 11:58  #

albai: tai va! Šiandien rengiuosi Gabiją apklausti tardymo būdu, ar nebuvo kokio nors užkulisinio veiksmo po apeliacijos pateikimo. Aš nežinau visų žmonių pramušančiosios galios…
*
Bet jei nebuvo? Tai juk siaubas! Tai juk pakeisti likimai! Tai valstybės gėda!

patiko(0)laisvamanis, Liepos 19 12:03  #

ir vėl lietuvių kalbos egzaminas… ar bus tvarka, ar niekada nebus. sūnus kitais metais VBE laikys

patiko(0)audra, Liepos 19 15:16  #

Ar neatmenat skandalo, kilusio, berods, prieš porą metų, kai mokinys laikė šimtukais tiksliųjų mokslų egzaminus, o lietuvių neišlaikė? Tada padavė apeliaciją ir gavo 40 balų.

patiko(0)Vaiva, Liepos 19 16:32  #

Manau ir per apeliuojančių abiturientų darbų tikrinimus daug neteisybės būna, balai keliami tik tiems kur jau per žemas įvertinimas badyte akis bado, o kur dar abejojama, niekas dėl tokio darbo galvos nesuka. Prestižas tikrintojų svarbiau, kas bus, jei visų apeliuotų balus padidins, geriau reikia keletą ir sumažinti, kad kiti bijotų ir mažiau skųstųsi.

patiko(0)Burgis, Liepos 21 09:47  #

Iš viso Lietuvoje apeliacinė komisija pakeitė 63 įverčius. KTU gimnazijos – du. Vieną – maždaug per 10 procentų! Gal tai ką nors reiškia?

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>