Lovos režimas

Vasario 10, Trečiadienis

Gripas? Tikriausiai…
Guliu, ką darysi. Temperatūra pašoka iki 38,7, bet aš jau pripratęs.
Nepripratęs prie to, kad lovoje per iPadą pasiekiu internetą. Blogai! Ten parašyta – „dar vienas žmogus mirė nuo gripo komplikacijų“. Ten parašyta, kad nuo priklausomybės internetui silpnėja imunitetas. Žinoma! Nes kai paskaitai, kad komplikacijos pavojingiausios tiems, kam per 65, turintiems problemų su širdimi, turintiems šalutinių ligų, tai supranti – čia apie mane! Ir imunitetas ne susilpnėja, o visai dingsta. Lieka tik pasišaipyti…

patiko(32)RSS

Atsakymai (25)

irena Burgiui, Vasario 10 20:47  #

Na Burgi , Burgi-juk protingas žmogus esate(bent aš taip manau), o skaitote in-te NIEKALUS!Parašyta ligos…O Jūs dar skaitykit ką valgyti nuo ko ir ko nevalgyti….Po mėnesio bus parašyta viskas atvirkščiai!!!Ptfu, na ir pridėjau aš čia Jums šauktukų,,,,betgi Pats Tamsta ir užsiprašėte.Na, galėsit ištrinti tą rašliavą mano, bet gal žmona protinga pirtį perkeltine prasme Jums užkurs?
O dabar klausykit manęs, na ne manęs, o savo balso, valgykit tai kas jums skanu ir ko norite.jei norite, vadinasi ir reikia Jums to ar ano.Ir to išmokau ne iš interneto, o iš išmintingų , gerų, universitetų nebaigusių, bet labai šviesių(yra dar tokių!)kaimiečių

patiko(25)Darius, Vasario 10 20:58  #

Skiepytis reikėjo!!!!!!!!

patiko(7)Vilma, Vasario 10 22:14  #

Sveikatos Jums. Tikiuosi gripas Jūsų neįveiks!

patiko(3)Andrius-2, Vasario 10 23:12  #

kai tikimybių teorijas teleloto :) taikai, džiaugiesi, kad gali būti tas vienas iš tūkstančio, kai ligoms – guodiesi, kad tik vienas iš tūkstančio…
Sveikite, p. Burgi. Pavasariop jėgų daugėja, sustiprėsite.

patiko(5)qwerty, Vasario 10 23:26  #

Komentatorė Irena, vien tik gero ir nieko daugiau tinklaraštininkui linkinti moteris su galingais pečiais: „…Na Burgi,Burgi, tu burgi, burgiuk…, juk protingas žmogus bene esate(bent aš taip manau), o skaitote in-te NIEKALUS!Parašyta ligos…O Jūs dar skaitykit ką valgyti nuo ko ir ko nevalgyti….Po mėnesio bus parašyta viskas atvirkščiai!!! Tpfū, ant tavęs. Betgi Pats Tamsta ir užsiprašėte.Na, gailėsitės, jei mane ištrinsite, bet gal žmona protinga ir neleis. O dabar klausykit manęs, na ne manęs, o savo balso, valgykit tai kas jums skanu ir ko norite.jei norite, vadinasi ir reikia Jums to ar ano.

patiko(4)Sokolovas, Vasario 11 07:48  #

GRIPAS IR ĮŽYMUSIS SKAIČIUS e

Daugelyje šalies regionų yra paskelbta gripo epidemija.
Gripo epidemija skelbiama, kai dešimčiai tūkstančių gyventojų tenka šimtas susirgusiųjų gripu.
Tarkime, kad regione toks santykis yra pasiektas.
AR TAI REIŠKIA, JOG ŠIMTO ŽMONIŲ GRUPĖJE BUS VIENAS SUSIRGĘS GRIPU?
Aišku, jog ne!
Tai reiškia, jog tikimybė ( įvertinta pagal statistinį modelį), kad atsitiktinis šio regiono gyventojas susirgs gripu, lygi 1/ 100, t.y. 0,01.
Kuo čia dėtas skaičius e ?
Be įrodymo ( jį puikiai atliks mokantys Puasono formulę) pateiksiu kai kuriuos įdomius faktus.
1. Kas yra skaičius e = 2, 71828…?
Viena iš pateikčių yra tokia: Skaičius e yra nepabaigiamosios sumos reikšmė ( matematiškai- eilutės suma);
e = 2 + 1/2! +1/3!+ 1/4! + 1/5! +…
Sąsajų su gripo epidemija išvysime tada, kai abi pastarosios lygybės puses padalinsime iš e.
1 = 1/e + 1/e + 1/2!e + 1/3!e + 1/4!e +…
Šios sumos k-sis narys ( numeravimas prasideda nuo 0, t.y. k=0, 1, 2, 3…) apytiksliai lygus tikimybei, kad ŠIMTO ŽMONIŲ GRUPĖJE BUS k SUSIRGUSIŲJŲ GRIPU.
Pavyzdžiui, tikimybė, jog 100 žmonių grupėje neserga niekas, lygi
P(0) = 1/e.
Tokia pati tikimybė, kad serga tik vienas to šimtuko dalyvis:
P(1) = 1/e.
Tikimybė, kad serga du, lygi 1/2!e = 1/2e.
Tikimybė, kad serga trys, lygi 1/3!e = 1/6e. Ir t.t.
Aišku, aktualūs tik pirmieji 101 nariai ( k=0, 1, 2, …100). Kitus narius tenka atmesti, bet Puasono modelio paklaida nurašys mums tą atmetimą.

patiko(25)skaitytojas, Vasario 11 09:26  #

Tai tik mano nuomonė,primygtinai jos nesiūlau.Patarčiau gydytis homeopatiniais vaistais. Pats išbandžiau-poveikis buvo labai efektyvus.Jei nepasitikite homeopatiniais vaistais, dar išbandyta priemonė-kramtyti česnako skilteles.Žinoma,yra priešvirusinių vaistų,bet juos turėtų skirti gydytojas.

patiko(7)ainana, Vasario 11 09:59  #

Ospamox 1000mg plėvele dengtos tabletės

Jeigu siandien pradėsit gert, tai šeštadienį vakare jau galėsit eit į koncertą.

patiko(4)skaitytojas, Vasario 11 11:58  #

ainana: Jūsų minimas vaistas,jei neklystu, yra antibiotikas,o antibiotikai veikia tik bakterijas,virusų antibiotikai neveikia.

patiko(11)bebenžikas, Vasario 11 12:24  #

senas bitininkas Jonas rekomendavo tokį receptą gripo profilaktikai: imbieras, medus, citrinos sultys. Tipo labai padeda, aš nebandžiau. Nekenčiu imbiero. Bent kaip man tokiais atvejais padeda temperatūrai numušt aspirinas + karšta vonia, bet įtariu, kad širdžiai nelabai sveika…bet kuriuo atveju linkiu kuo greičiau pasveikt. be blogų pasėkmių ateičiai…

patiko(6)irena bebenžkui, Vasario 11 13:21  #

perskaičiau pasiūlymą, viskas OK, bet….. pakeiskime juos LIETUVIŠKAIS produktais:vietoje citrinos-spanguolių, medus-tinka, na , o bet tačiau vietoje imbiero-dėkime lietuviško, kaimo bobučių išauginto česnako ir valgykime kas dieną po šaukštą prieš valgį iš ryto.Ir Rilkės neužpykdysime , kuris sakė, kad daiktas turi savybes ten kur jis išaugo(čia aptakiai, ne citata)ir chemijos neturėsime, nes bitelės chemijos nemėgsta, spanguolynų dar netrešia, na o česnakas-rinkimės savą..Skanaus.Jei ką sudomino-parašysiu maždaug ir proporcijas

patiko(10)Sokolovas, Vasario 11 14:40  #

GRIPAS. SERGANČIŲ DAUGĖJA, SVEIKŲ MAŽĖJA
Bet juk viskas keičiasi
Mėnulio šviesoje
Ir todėl…Uždavinys! Išsprendusiems tikimybė susirgti mažėja ( iš savo patirties žinau:) )
„Mėnesio pradžioj gripu sirgo 20 procentų įstaigos darbuotojų. Per mėnesį įstaigos darbuotojų sergamumas gripu ( t.y. sergančiųjų gripu skaičius) padidėjo 10 procentų.
Keliais procentais per mėnesį sumažėjo nesegančių žmonių skaičius? ( sirgusieji, bet iki mėnesio pabaigos suspėjusieji pasveikti, taipogi laikomi mėnesio pabaigoje nesergančiais žmonėmis).“

patiko(13)Andrius, Vasario 11 14:52  #

Oi „patinka“ man tokio lygio patarimai (po šaukštą prieš valgį iš ryto) bedarbiams ir pensininkams… :D

patiko(8)t, Vasario 11 15:59  #

uzmaisykit raugintus kopustus su lietuvisku pienu ir triskart vietoj pietu isgerkit. skanaus! rekomendavo senas profesorius is kazkokio univeristeto.

patiko(4)petras, Vasario 11 16:54  #

irena, tai jei jau taip „lietuvinti“ tai gal vietoje imbiero geriau dėt krienų ? visgi šaknis vietoje šaknies :D

patiko(5)Dariusm, Vasario 11 20:26  #

Neklausykit mūsų – „pseudodaktarų“. Nugydysim…
Pasikliaukit profesionalais…
Nuoširdžiai linkim greičiau pasveikti.

patiko(3)Gediminas, Vasario 11 22:39  #

Jeigu tikrai gripas, kadangi didelė komplikacijų rizika, būtina: ROLENZA, po dvi inhaliacijas ryte ir vakare. Taip pat privalomas skiepas nuo gripo, bet čia ateičiai, dabar per vėlu. Antibiotikų negalima, tik esant bakterinei infekcijai.

patiko(3)Darius, Vasario 11 23:59  #

Kaip gerame spalvotame žurnale visi siūlo savo receptus. Nesusilaikiau ir aš – pateiksiu savo slaptą receptuką, skirtą profilaktikai nuo gripo ir kitų gyvenimo negandų: imbieras + citrina + medus + gera „ruginukė“. Mėnesį reikia palaukti, o toliau kas vakarą po 3 valgomus šaukštus. Ir skanu ir sveika…

patiko(6)Burgis, Vasario 12 09:17  #

Ačiū jums, mielieji! Kaip gera, kad yra patarėjų! Panašu, kad TamiFLU man padės, bet ir jūs padedate.

patiko(8)mama R, Vasario 12 16:13  #

Tamiflu pagelbėjo ir man šiemet. Ir dar ~3ltr/dieną aviečių uogų arbatos :)

patiko(0)Darius, Vasario 12 16:56  #

Aviečių uogų 3l per dieną tikrai nėra geras pasirinkimas. Čia aš kaip medikas sakau. Avietė yra vaistinis augalas, kuris savyje turi medžiagų panašių į aspiriną (temperatūrą mažinanti medžiaga). Pakilusi temperatūra yra natūrali apsauginė orgalizmo reakcija į bakteriją ar virusą. Pakilus t organizme aktyvuojasi įvairios apsauginės reakcijos (antikūnių gamyba ir t.t.). Temperatūrą mažinančius vaistus (ar vaistinius augalus) reikia vartoti tik tada, kai organizmas jau nesusitvarko pats ir t padidėja daugiau nei 38 laipsniai.

patiko(4)Alma, Vasario 12 18:56  #

Tokiu metu yra neblogai prisiminti ir YOUNG LIVING (R.C. bei Thieves) eterinius aliejus. :)
Linkiu Jums sveikatos!

patiko(1)tegaida, Vasario 12 23:07  #

Medikai patarė vartoti po 4 kapsulės vit. C + pora skilteliu česnako kasdien bendram imuniteto stiprinimui. Man padejo -užteko 6 terraflu dozių ir prasidėjus virusas atsitraukė… Sveikatos !

patiko(0)Kipšas, Vasario 13 09:57  #

Belieka svetainės autoriui išbandyti VISUS pasiūlytus receptu ir pasakyti kuris veiksmingiausias…

patiko(2)Burgis, Vasario 13 10:09  #

Kipšui: aha, ir nuo tų bandymų vėl susirgti… :-)))

patiko(6)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>