Mamos, būkite kaip Mama!

Gegužės 6, Sekmadienis

Netinka taip šventinę dieną, bet kitaip negaliu – pagalvoju ir apie tas mamas, kurios paliko savo vaikus, tas, kurios kalėjimuose, tas, kurios išdavė savo šeimas… Pagalvoju ir apie nevalyvas, nemokšas, tingines, apsileidėles, pasileidėles… Pagalvoju tam, kad pasakyčiau: žvaigždės ryškiausios tamsiame danguje.

*

Aš baltai pavydžiu jums, mamos-žvaigždės! Aš juk geras tėvas, geras senelis? Kas iš to! Tik šiek tiek jiems sunkiau, tik šiek tiek jiems liūdniau, tuoj vaikai – pas mamą, anūkėliai – pas mamas. Akivaizdu, kad jūs – neišsenkantis gėris, kad jūs pranašesnės už visus žemėje ir danguje…

*

Suprasdamas jūsų galią pasauliui, aš prašau – būkite tobulos! Vaikai ima iš jūsų viską: žodžius, žvilgsnius, manieras, aprangos stilių, patiekalų receptus, etiką ir estetiką. Jūs mokote tūkstantį kartų įtaigiau už mus! Todėl prašau: barkitės logiškai; pykite pagrįstai; mylėkite teisingai; gėrį dalinkite ne po lygiai, bet teisingai; saugokite vaikus nuo alkoholio, narkotikų, paleistuvysčių, vagysčių, vulgarybių, nešvankybių ir kt….

*

Kas jums už tokį pasiaukojimą? Amžinas vaikų, anūkėlių, vyrų ir senelių dėkingumas, paklusnumas, atlaidumas…

Būkite laimingos!

patiko(0)RSS

Atsakymai (2)

Burgis, Gegužės 6 14:14  #

Ir jūs padėkokite…

patiko(0)esu, Gegužės 6 21:52  #

Esu, kad pasakyčiau savo mamai, amž. močiutei ir visoms savo giminės moterims Ačiū, kad su meile, nuoširdumu auginote mus, kurios dabar didžiuojamės savo vaikais.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>