Mamos, jūs atsakingos…

Gegužės 6, Sekmadienis

Beveik sutapo: šiandien švenčiame Motinos dieną, rytoj aš trečią kartą švęsiu savo pergalės dieną – prieš dvejus metus apygardos teismas išteisino mane. Tiesa, po to dar gerą pusmetį „teisėsauga“ bandė atsilošti…
*
Todėl šiandien aš vėl ir vėl galvosiu, kad manimi didžiuotųsi mano Mama, kuri nėščia su dviem mažamečiais vaikais buvo išvežta į Sibirą, bet nesutiko atsiklaupti prieš banditus.
Ir galvosiu, kaip jautėsi (ar jaustųsi, jei jau anapus…) Jolantos ir Virginijaus Adžgauskų, Leono Narkevičiaus, Tomo Kivaro, Dainiaus Pavalkio, Birutės Pitrėnienės, Petro Baršausko, tyrėjos Robertos Balžekaitės, prokuroro Osvaldo Stadaliaus, teisėjos Birutės Drozdienės mamos? Gal irgi didžiavosi (didžiuotųsi)?
*
Mamos, jūs atsakingos! Žinau, kad tūkstančiai Mamų tai ne tik supranta. Jos jaučia. Jos verkia naktimis, kai ieško savo klaidų, nors dažnai visai ne mamos kaltos dėl mūsų paklydimų. Bet tikrai visada Mamų nuopelnas, jei mes einame teisingu keliu!
Ačiū jums, gerosios, didingosios Motinos! Būkite laimingos!

patiko(36)RSS

Atsakymai (13)

ainana, Gegužės 7 09:47  #

Ką dabar veikia P. Baršauckas ?

patiko(3)Burgis, Gegužės 7 11:07  #

ainanai: moko…

patiko(1)Dalius, Gegužės 7 12:46  #

Baikit aimanuot, Bronislovai. Žmonės gi klysta. Tik klausimas kaip dažnai ir ar tose pačiose vietose.

patiko(12)Random, Gegužės 7 15:25  #

Kuo dažniau klysi, tuo mažesnės klaidų pasekmės. Kuo mažesnės pasekmės, tuo greičiau galima atsistoti į vėžias. Jei klaidos slepiamos ar netaisomos (kas dažnai būna su „neklystančiaisiais“) ir užsidelsia, va tada ir būna balaganas…

patiko(7)Burgis, Gegužės 7 18:25  #

Daliui: nesupratau? Ar tai aš aimanuoju?! Gal Jums vaidenasi… Aš dainuoju!

patiko(3)skaitytojas, Gegužės 8 11:45  #

Mamos visada savo vaikams nori gero, bet griežtas auklėjimas,vaiko poelgių kritika ,manau, ne visada duoda lauktų rezultatų.

patiko(5)ainana, Gegužės 8 13:02  #

Ką negero padarė Tomo Kivaro ?

patiko(4)Random, Gegužės 8 14:46  #

Parsidavė. ­

patiko(3)petras, Gegužės 8 15:42  #

Random, tai, kad parsidavimas čia menka nuodemė. dauguma žmonių parsiduoda vienu ar kitu momentu už vieną ar kitą kainą :) lankstus žmogus nelūžta kaip kietas.

patiko(1)Burgis, Gegužės 8 19:51  #

Random: teisingai. Ir pasityčiojo iš manęs.

patiko(2)MIMOZA, Gegužės 11 16:11  #

Dabar galvoju, ar už vaikus atsakingos tik MAMOS? Tai kur vyriškoji pusė? Gal genai kaip tik buvo labiau iš TĖVO?

patiko(5)Aplinka kalta, Gegužės 15 22:36  #


XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>