Matematika 11/1. Jums patiks!

Rugpjūčio 28, Sekmadienis

Jau kaip man nepatinka tekstai su formulėmis! Sudorojau su „Jing“, ačiū Jurgiui, bet dar turės mane pamokyti…

*

pradzia

antras

trecias

pabaiga

patiko(0)RSS

Atsakymai (10)

Burgis, Rugpjūčio 28 14:12  #

Įvertinkite…

patiko(0)Burgis, Rugpjūčio 28 14:15  #

Atsiprašau už gramatines klaidas!… :-(((

patiko(0)Burgis, Rugpjūčio 28 18:32  #

Teisingai esu baudžiamas… Nes visada sakiau: labai blogai yra pirma atsikelti, o tik paskui atsibusti.

patiko(0)Paulius, Rugpjūčio 29 12:42  #

Pirmame variante iš viso skirtingų būdų, kuriais balandžiai gali nusileist į landas, skaičiuojant pagal lentelę: 3×1+6×3+1×6=27. Pavandikime balandžius b1,b2,b3. Pvz kombinacija **II* nusako tris skirtingas sekas: viena – b1 paskutinėje landoje, antra- b2 paskutinėje landoje, trečia- b3 paskutinėje landoje, tad reikia atsižvelgti į eiliškumą. Jei keli balandžiai nutūpę toje pačioje landoje, tuomet jų eiliškumas nesvarbus. Skaičius 10 rodo, tik kiek yra skirtingų penkiaženklių sekų iš simbolių I,I,b1,b2,b3, jei laikome, jog b1=b2=b3.

patiko(0)Burgis, Rugpjūčio 30 08:46  #

Ačiū, mielas Pauliau (taip kreipiuosi, nes spėju, kad Jūs dar jaunas…)! Jūs gyvenime daug pasieksite, nes laikotės principo – jei paklausė, reikia atsakyti.
*
Deja, Jūs matote, lankytojai šios temos nepamėgo… Jau taip nepamėgo, kad net mano atsiprašymą supeikė (kas čia dabar?!). Na, dar turiu viltį, kad prasidėjus semestrui tuo susidomės mano studentai – tema jiems ir skirta.
*
Tokie „posūkiai“ sukelia minčių… Skaitytojai net šioje svetainėje nori „užsisakyti patiekalus“. Aš turiu įtikti? Kam? Savo svočiai, kuri vakar parašė gražų laišką – aš sužavėtas! Savo sudentams? Lyriškoms mergaitėms? Tiksliai mąstantiems vyrukams?
*
Ne, mieli svečiai, bus taip, kaip yra – rašinėju, kas man aktualu, įdomu, prasminga. O jūs, kaip ta mama Daiva, galite net garsiai piktintis tokiu mano neraštingumu… :-)

patiko(0)Vaiva, Rugpjūčio 30 11:45  #

Na ką čia bekomentuoti, kai jau „ataušę“ nuo tokios matematikos :), nors kažkada universitete teko manau tuo metu aukščiausiu lygiu ją perkrimsti. bet kaip sakoma, ko kasdien nematai, dėl to širdies neskauda :) ir neina į užmarštį svajingos matematikos formulės.

patiko(0)Manfredas, Rugpjūčio 31 03:07  #

Su visa pagarba, uždavinys nykokas.
O kad nereikėtų tekstų rengyklės momentinės ekrano kopijos įrašinėti į iškarpinę, siūlau užmest akį į WordPress plugin’ą (neištvėriau) matematikai.

patiko(0)Petras Ražanskas, Rugpjūčio 31 03:33  #

O juk tereikia balandžius vietoj o o o sužymėti ö õ ir ó, ir abu metodai grąžins tą patį atsakymą.

patiko(0)Burgis, Rugpjūčio 31 08:13  #

Su visa pagarba, Manfredai, bet nykokų uždavinių nebūna, būna tik nykoki jų vertintojai. O Jūs netinkamas vertintojas mano antrakursiams skiriamų uždavinių, nes jų atžvilgiu Jūs – kosmose… Taip pat ir su WordPress, plugin, LaTex. Įdomu, ar patebėjote klaidą Jūsų pateiktos nuorodos teksto pavadinime: „Latex for WordPess“. Įdomu, ar prisimente, kad pirmoji šios svetainės tema buvo apie LaTex?
*
Ir vis tik: nuoširdžiausiai Jums ačiū! Man labai smagu, kad čia lankosi grandai, ekspertai, guru. Sakau tai nuoširdžiai!

patiko(0)Burgis, Rugpjūčio 31 08:16  #

Nuostabu, mielas kolega Petrai Ražanskai! Vakar apie Tave, mano protingas gimnaziste, dabar – mano kolega, vedėjas užsiminė posėdyje, bet kad nebuvai…
*
O pakeitus žymėjimą automatiškai to paties atsakymo paprasti žmonės, ne Petras, negaus. Petras – gaus. Ačiū!

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>