Matematika tu, matematika…

Birželio 10, Šeštadienis

*

Na, išsprendžiau aš tuos VBE uždavinius… Dešimt pirmosios dalies uždavinių visi abiturientai išsprendė mintinai (nesiginčykite! abiturientai mokėsi 12 metų!), gavo 10 taškų iš 60 ir, žinoma, išlaikė egzaminą!
*
O kas galėjo neišspręsti 11-ojo uždavinio (dvi dalys – du taškai)? Jei toks atėjo į egzaminą, tai po to jis tikrai turi būti nuvestas (pats nenueis, neras…) pas gydytoją…
*
Kitus įspūdžius parašysiu po to, kai jūs parašysite. Jei parašysite. Ar jums tai rūpi? Kaip, jums nerūpi jūsų vaikai?! Jums nerūpi vaikai, su kuriais, tarp kurių gyvens jūsų vaikai?
*
O man rūpi! Todėl vakar mėgavausi Prancūzijos ambasadoriaus rezidencijoje stebėdamas, kaip mano  gimnazistui (senokai baigusiam kadenciją, senokai…) įteikiamas aukštas Prancūzijos valstybinis apdovanojimas. Dabar Mindaugas yra „Chevalier dans l’ordre National du Merite“ (prancūziškai nemoku, perrašiau iš kvietimo…).
***

P.S. Sprendimus išsiųsiu patikimiems žmonės, kurie parašys man laiškelį adresu broburg14@gmail.com ir pažadės neplatinti, nepardavinėti gauto paketėlio…

patiko(10)