Meras, rektorius, prorektorė, karininkai, rėmėjai, dainininkai…

Rugsėjo 1, Ketvirtadienis

Eilinis rugsėjis. Dvidešimt trečiasis. Džiaugsmas didelis – geri žmonės susirinko!

*

* Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis šiandien mokslo metus pradėjo KTU gimnazijoje… Tai pirmasis mūsų miesto meras, atvykęs į geriausią mūsų miesto gimnaziją.

* Naujasis KTU rektorius prof. Petras Baršauskas savo pirmuosius metus rektoriaus poste pradėjo KTU gimnazijoje…

* Pirmoji pasaulyje KTU prorektorė (ta prasme – pirmoji moteris KTU prorektoriaus poste), trijų vaikų mama, prof. Asta Pundzienė mokslo metus pradėjo KTU gimnazijoje…

* Šaunūs alumni bendrijos nariai (vienas – su karininko uniforma) įteikė Metų mokytojo stipendiją kūno kultūros mokytojai Margaritai Ruzgienei. Puiki dovana jos išskirtiniam gimtadieniui! Neįtikėtinas buvusių gimnazistų dosnumas ir išradingumas!

* Mūsų jaunieji svečiai grojo ir dainavo puikiai, bet Aušrinė ir Lukas – ne blogiau.

* Bankininkai vaišino… Visada turėtų vaišinti bankininkai!

* Gimnaziją užplūdo jūra gėlių ir minios gražių žmonių…

***

Gavau laišką iš Silicio slėnio. Kompiuterių genijus Audrius nepamiršta gimnazijos:

*

… kadangi Lietuvoje jau greitai prasidės rugsėjo 1-oji, norėjau priminti apie save ir pasveikinti Jus, taip pat ir visą Gimnazijos bendruomenę su šia švente. Linkiu, kad šie metai, kaip ir visuomet, būtų dar geresni, derlingesni nei praėjusieji. Kad aukščiau būtų tik dangus :)

Kalifornijoje viskas puikiai, įskaitant ir tai, kad Marija už keleto dienų turėtų gauti vizos patvirtinimą ir atvykti siekti karjeros aukštumų Silicio slėnyje.
Beveik išsipildė Jūsų noras mane parduoti „Microsoft“ už milijoną – MS įsigijus „Skype“ už 8,5 mlrd. JAV dolerių, kiekvienas darbuotojas netiesiogiai buvo įvertintas apie 8-9 mln. dolerių suma :)

Oras čia puikus, gyvenimo tempas gerokai lėtesnis nei Londone. Pirmą kartą gyvenime įsigijau ir kasdien naudoju automobilį – šaunu bet kurią akimirką galėti sėsti ir nulėkti kur tik veda akys :) Su Marija nuolat bendrauju per „Skype“ darbo metu (abu naudojame „Skype“ darbo reikalams), o prieš savaitę apie dešimt dienų lankiausi Londone, kur smagiai „turistiškai“ praleidome laiką :).

***

Va, taip mes švenčiame, taip mes dirbame. Ačiū visiems, leidžiantiems man taip gyventi!

patiko(0)RSS

Atsakymai (6)

Arvydas, Rugsėjo 1 15:39  #

Nors jau senai esu nebe moksleivis ir nebe studentas, o mūsų mažasis pipiras – kol kas dar ne moksleivis, tačiau rugsėjo 1-ąją visada jaučiuosi šventiškai nusiteikęs :) Ech, smagu bus ir vėl matyti atgijusias mokyklas: ryžtingai nusiteikusius pradinukus, žygiuojančius į pamokas, bei mitriai mokslo riešutus gliaudančius vyresniokus :))

patiko(0)sonata, Rugsėjo 1 18:08  #

Tiesiog – su pačia gražiausia rudens švente:)

patiko(0)Rasa, Rugsėjo 1 18:10  #

Pirmiausia tai sveikinimai visiems visiems mokytojams, kurie čia užsuka :) Ir vienam kitam direktoriui :P Mokytojai-gėris. Beveik visai visi.
***
O šventė šiandien jautėsi :) Eidama į darbą taip gėrėjausi vaikais, su mamom šnektelėjau. Vieno mažiuko mama eidama rūpinasi ar kelnės ne per trumpos iš po vasaros, kitos mergytė su nauju „sarafanu“ išaugimui… Taip gražu! Ir tos gėlytės rankose, ir tie rimti veidukai…
Ir mano „mažiukas“, kuris tampėsi prieš veidrodį visą rytą, vakar pasiruoštus drabužius numetė ir vis tik įlindo į kostiumą šiai dienai, kad būtų šventiškiau :) Tik švarkas per raumenis jau nelabai lengvai susisega, bet tiko ir atsisegus :)
Ir tas jaudulys širdy, kad vėl „pirmokas“ šeimoj, ir jam, ir man, ir jo sesei :) Sesės paskutiniai pamokymai broliui iš vakaro, kuriuos prisiminė jau beveik 12-ą nakties :)
Gėris.

patiko(0)Burgis, Rugsėjo 1 18:40  #

Dar pamiršau pagirti renginio vedėjus. Šaunuoliai!

patiko(0)Žydrūnas, Rugsėjo 1 19:56  #

Sveikinimai!

patiko(0)Vaiva, Rugsėjo 2 10:30  #

Šauni šventė :), teko kartą regėti ir KTU gimnazijos nešamą vėliavą rugsėjo 1-ąją. Kuklu, bet įspūdinga.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>