Mes tokie neatsargūs!

Lapkričio 22, Penktadienis

Nuoširdžiausia užuojauta Latvijos žmonėms…
Po kiekvieno tokio baisaus įvykio kalbama, kad apie tai reikėjo pagalvoti iš anksto. Kas pagalvoja? Kas pagalvojęs skambina pavojaus varpais?
Nejaugi nė vienas protingas tos „Maximos“ stogą keitęs žmogus nepagalvojo? Pagalvojo, bet nieko nesakė, nedarė? Kaip jie dabar turi jaustis?
*
Vakar sutemus grįžau iš Raseinių. Visą kelią dulksna, vietomis rūkas, o lekia automobiliai, lekia!… Aš važiuoju atsargiai ir klausiu savęs – bijai mirti? Vis dar bijai mirti?
Ne, aš nebijau! Bet aš myliu savo artimuosius ir niekada nepasielgsiu kaip koks pienburnis. Gali būti, kad nelaimė atsitiks, net jei labai saugosiuos, bet aš bent žinosiu, kad kaltas likimas, o ne aš.
*
Buvo įtarimų dėl Kauno „Akropolio“ daugiaaukštės automobilių aikštelės. Ar tie įtarimai išsklaidyti? Kodėl man atrodo, kad pavojus vis dar yra?
*
Man nepatinka senų namų balkonai. Labai nepatinka! Gal nuardykime juos arba labai sutvirtinkime?
*
Svarbiausia – vieni kitus įspėkime apie pavojus ir išgirskime tuos įspėjimus.

patiko(0)RSS

Atsakymai (13)

Burgis, Lapkričio 22 15:44  #

Užjauskime savo kaimynus…

patiko(0)Plytgalis, Lapkričio 22 17:24  #

Kodėl man atrodo, kad Panemunės tiltas per brangus?
Kodėl man atrodo, kad pavojus vis dar yra?

Netyčia pagalvojau: nuo Jūsų iki Statybos fako — keli žingsniai. Gal paklausinėtumėte pas kolegas ir nebesirodytų visokie atrodymai?

patiko(0)Pentium100, Lapkričio 22 18:17  #

Na dabar Maximos bus saugesnės – bus atlikti patikrinimai, surasta kur kas „sutaupė“ ir galbūt sutvarkyta. Už tą nelaimę kažkas sės, kažkas mokės krūvą pinigų ir galbūt daugiau taip nedarys.
Tik gaila , kad dėl to turėjo žūti žmonės….

patiko(0)Lukas, Lapkričio 22 19:34  #

Latvijoje paskebtas 3 dienų gedulas, pas mus universitete minėjimas. Iš tiesų, labai liūdnos dienos Rygoj, pagrindinė tema visur tik Maximos griūtuvės ir vis tebeskaičiuojami kūnai. Tikrai labai didelė tragedija… Užuojauta visiems pažįstamiems, kurių giminaičiai ar draugai papuolė tuo metu būti toje Maximoje.

patiko(0)qwerty, Lapkričio 23 00:03  #

„…bijai mirti? Vis dar bijai mirti?“, – mano mintys, mes panašūs… O už tą comentą, kurį ištrynėte, tai neatsiprašysiu. Nes aš taip galvojau.Ir galvoju. Esate marginalas. Bet labai artimas mano dūšia.Labai.

patiko(0)Adefagija, Lapkričio 23 11:07  #

Qwerty, atsiprašyk! Nejaugi taip sunku?
– Nebūk toks užsispyręs kaip ožiukas, arba kaip Mildutė prieš senelį.
O ką tu ten taip baisiai parašei? Nespėjau net perskaityti :( Gal irgi apie žuvį? O gal dar baisiau, – apie kokį nors krokodilą?

patiko(0)Burgis, Lapkričio 23 13:02  #

qwerty: Taip, aš esu marginalas! Labai nedaug yra žmonių, kurie taip myli, taip nekenčia, taip džiūgauja ir kenčia… Tikrai nereikia atsiprašinėti!
*
Trinu tik tuos Jūsų komentarus, kurie paskatina prasčiokišką komentavimą šioje svetainėje. Nenoriu, kad čia būtų šiukšlinama…

patiko(0)ak, Lapkričio 23 15:42  #

Mirties baimė? LABAI NEMALONUS DALYKAS. Pirmajame savo, žygyje Kaukaze su ja susidūriau. Ant tokio bjauraus ledyno – žinojau – padarysiu netikslų veiksmą – mirsiu. Dėl to jo nedariau. Bet kažkurį momentą jaučiausi kaip mergaitė prieš nekaltybės praradimą. Bijojau, nors žinojau ką reikia daryti. Padariau. Poi kokio tuzino, metų vedžiau grupę per Kara – Kumus. Karštis 50 laipsnių. Eidavome naktimis. Keli kvailiai susipylė vandenį į gumines deguonies pagalves. Jis buvo juodas, bjauriai dvokė ir jo beveik niekas nepajėgė gerti. Valgyti tris paras nevalgėme nei trupinio. Aš turėjau kompasą ir žemėlapį. Nežinau, aš gal būčiau ir nesupratęs, bet toks Egidijus pasakė: atiduokim viską Antanui. Ir netrukdykime jam. Ar suprantate, kad jeigu jis suklys ir nesuras žemėlapyje pažymėto šulinio mes visi mirsim. Po tų jo žodžių ir pats pajutau šiurpą – supratau, kad mano klaida reiškia mirtį ne tik man o visiems.Ketvirtos dienos rytą man savo vandens likučius(sutaupė gertuvėse) atidavė tokia Elė ( ji vėliau tapo mano žmona) ir toks Vaidas. Kada ėjome paskutinius kilometrus per dykumą aš visai nebuvau tikras, kad pataikysiu ten kur reikia. Toks draugelis Rolis paklausė: „Kada mirsime jei nerasime šulinio?“ Atsakiau, kad rytoj apie pietus…Šulinį aš suradau, kitaip nerašyčiau dabar

patiko(0)D., Lapkričio 23 22:28  #

Plytgalis, tilto kaina europinė, tik va atlyginimai ir pragyvenimas Lietuvoje kol kas – ne.

patiko(0)Plytgalis, Lapkričio 24 13:14  #

Kas yra „tilto kaina europinė“? Galite išvardinti bent kelis panašius tiltus Europoje ir jų kainas palyginimui? Kas yra „europiniai atlyginimai“? Kas yra „europinis pragyvenimas“? Kaip tai susiję su tiltu? Kodėl kažkam turi rūpėti tavo atlyginimas ir tavo pragyvenimas?

patiko(0)buves Jūsų studentas, Lapkričio 25 10:41  #

Aš gerą valandą įtikinėjau savo vaiko mokyklos atsakingą asmenį už priešgaisrinę saugą, kad padarytų mokamąją mokinių evakuaciją, nors su mokyklos direktoriumi jau buvau tai suderinęs. Dabar bus proga artimiausiu metu mokymus pakartoti, o tuo pačiu mokiniams pravesti panašius mokymus, kaip elgtis pastato griūties atveju.

patiko(0)D., Lapkričio 25 16:42  #

„Kodėl kažkam turi rūpėti tavo atlyginimas ir tavo pragyvenimas?“. Pats tikriausiai esi koks oligarchas apsitvėręs 3 metrų tvora ir kuriam kas vyksta už tvoros neįdomu.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>