Metai ir ketvirtis amžiaus

Gegužės 15, Ketvirtadienis

Ji gimė vakar! Parsivežiau iš spaustuvės…
Šiemetinės „Metų knygos“ viršelis – elegantiškai lakoniškas: ankstyvo ryto dangaus fone parašyta XXV ir „Aukščiau tik dangus…“
Taip ir yra – aukščiau tik dangus!

Ar aš skaityčiau tokią knygą, jei ją išleistų, pavyzdžiui, Vilniaus Licėjus? Žinoma, su didžiausiu smalsumu ir malonumu! Gėrėčiausi panašiais į Simono Vainausko, Kosto Laurinaičio, Agnės Alaburdaitės ir kitų gimnazistų piešiniais, nuotraukomis, įdėmiai skaityčiau skyrių „Likimai“. Mane labai domina tokių žmonių kaip Audrius Masalskis, Audrius Alkauskas, Ugnius Mikučionis, Laurynas Stančikas ir Regina Stančikienė (Žvirblytė), Orijana Mašalė (šerpytytė), Ugnius Antanavičius likimai. Žinoma, norėjau, kad šiame skyriuje būtų dešimt kartų daugiau pristatytųjų, bet gal KTUG baigusieji perskaitys šią knygą ir sutars išleisti atskirą knygą „Likimai“?

Šiemet man patinka skyrius „Abiturientai“!
Man patinka skyrius „Renginiai“.
Man patinka netradicinis knygos maketas.
Įdomu, kas patiks jums?

Matau, pajuntu, suprantu –
Kartoju kartų balsu:
„Ty dagen är du,
och ljuset är du…“
Pavasaris – tu!
Ir vasara – tu!
Mes  šimtą gyvenimų
Būsim kartu!

patiko(0)RSS

Atsakymai (7)

Burgis, Gegužės 15 08:37  #

Komentuokite matę ir nematę…

patiko(0)Ema, Gegužės 15 09:41  #

Sunku komentuoti tai, ko nematei. Suprantu, kad tai metinis KTUG leidinys. Tuomet jis vertingas, bet ta vertė gan lokali. Idėją išleisti atskirą knygą ,,Likimai“ labai palaikau (sutikčiau net pasponsoriauti), nes tai įkvėpia, pastiprina. Šito labai trūksta.

patiko(0)Burgis, Gegužės 15 10:19  #

Emai: ačiū! Idėja gera, bet laikausi nuostatos, kad nereikia „perspausti“. Mes stengėmės pakviesti visus, seniau baigusius gimnaziją, „prisistatyti“ knygos skyriuje „Likimai“. Prisistatė tik penki…
*
Tai aš ir galvojau: jei mano mokykla pakviestų mane „prisistatyti“, ar aš sutikčiau? Vargu… Todėl esu labai dėkingas tiems, kurie yra mūsų knygoje, bet visai nesmerkiu tų, kurie nepanoro.

patiko(0)Ema, Gegužės 15 22:34  #

jau pamačiau. Tikrai labai patiko. Jaunatviška, su gera nuotaika. Net vakarinis nuovargis prapuolė. Sveikinu

patiko(0)Ema, Gegužės 16 09:46  #

Šiandien pavarčiau atidžiau, perskaičiau. Žaviuosi maketuotojo darbu. Puikus. Bet žmogui, rinkusiam tekstą, yra dėl ko paraudonuoti. Visgi, – bendras įspūdis +. Dar kartą sveikinu.

patiko(0)Orijana, Gegužės 17 10:19  #

Vartau knygą žvelgdama į tą, kurią su Mantu Dubausku ruošėme 1998 metais. O taip, dabartiniai gimnazistai visiškai kitokie. Ir jie – nerealūs :)

patiko(0)Jonė, Gruodžio 14 19:22  #

Pažįstu Reginą Stančikienę, ji gyvena puikiai! :)

patiko(1)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>