MLT yra pagrindinis mūsų indikatorius

Sausio 28, Pirmadienis

Šeštadienį – trečiasis šiais mokslo metais „Mokslo lyderių turnyras“ 5-9 klasių moksleiviams. Registracija jau prasidėjo (www.ktug.lt). Gripas nėra mūsų šalininkas, bet šeštadienį vyko prof. J.Matulionio konkursas – jokio gripo poveikio matematikos mėgėjams nepastebėjau. Amfiteatrinė auditorija, kurioje kalbėjau moksleiviams, buvo beveik pilna, o juk ir kitose auditorijose tuo metu kiti kalbėjo…

Ir vis tik – prieš kiekvieną MLT jaučiu nemažą nerimą. Ne dėl to, kad mes rudenį neturėsime moksleivių, ne! Man svarbūs trys požymiai:
1. Kiek ateis į MLT? Juk moksleiviai supranta, kad visi netilps į KTUG, o penktokai, šeštokai apie įstojimą nė negalvoja – galvoja jų tėvai… Taigi atėjusius pripažįstu siekiančiais mokslo, norinčiais pirmauti (gi į lyderių turnyrą ateina!), todėl kuo daugiau jų ateina, tuo viltis mums, viltis Lietuvai didesnė.
2. Kiek ateis tų, kurie jau dalyvavo? Tai labai svarbus požymis dviem aspektais: 1) kiek jie atkaklūs, nepasiduodantys net patekę į eilės galą? 2) kiek patraukliai mes sugebame surengti tuos turnyrus?
Vėl sukūriau testą, „kietą“ testą penktokams ir šeštokams – ar nenusivils jaunieji mano draugai?
3. Kokie bus rezultatai? Ateiti – gerai, bet gerai atsakinėti, gerai parašyti – irgi labai svarbu. Žinoma, turnyruose tinka olimpinis principas „Svarbu dalyvauti, nesvarbu laimėti“, bet mes atidžiai stebime – kokie moksleiviai ateina? Kiek toje jūroje, kurioje gaudome sau gabesniuosius, jų dar liko?
***
Mes laukiame jūsų!

 

patiko(0)RSS

Atsakymai (7)

Burgis, Sausio 28 08:26  #

Reitinguokite požiūrį…

patiko(0)kristina, Vasario 1 11:54  #

Net sirgdama nesiruošiu praleisti turnyro :-)

patiko(0)antanas, Vasario 1 13:59  #

gal galit pasakyt kokių dalykų MLT jau buvo? Aš šiek tiek susivėlinau ir dalyvausiu tik likusiose.

patiko(0)Burgis, Vasario 1 14:58  #

Kristinai: tu šaunuolė! Bet jei labai sergi – neik…

patiko(0)Burgis, Vasario 1 14:59  #

Antanui: tai paslaptis… :-)

patiko(0)megeja, Vasario 2 21:17  #

Gal galite imesti i bloga kazkokiu idomiu matematikos uzduociu?

patiko(0)Burgis, Vasario 4 08:17  #

megejai: ne, mano ne blogas, o geras! Ir mėtyti negražu… O užduočių – pilnas žiniatinklis… Žinoma, kartais ir aš čia šį tą aptariu.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>