Mums patinka skaičius 95,58!

Birželio 21, Ketvirtadienis

Ką tik sužinojome anglų kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatus. Egzaminą laikė 48 abiturientai. Rezultatų vidurkis – 95,58. Tai antroji vieta per šešerius metus, geriau buvo tik pernai (95,62). „Šimtukų“ – 12. Būdavo ir daugiau, bet šiemet šį egzaminą laikė mažiau abiturientų.

Labai svarbu ir tai, kad net pats mažiausias įvertis (65) nėra labai mažas. Neturėtų labai nuliūdinti…

patiko(0)RSS

Atsakymai (17)

Burgis, Birželio 21 09:17  #

Sveikinkite!…

patiko(0)Iš arčiau, Birželio 21 09:30  #

Moka lietuviai anglų kalbą, ne kartą teko tuo įsitikinti, dabar dar ir vokiečių pamažu pradeda išmokti (kursuose antšlagas), neveltui žymiai labiau mėgstame programa nesulietuvinintas (pvz.: ms office) ir pan. :-) Sveikinimai.

Liūdna tik tiek, kad su lietuvių egzaminu tokių rezultatų greičiausiai nebus.

patiko(0)juokinga, Birželio 21 09:58  #

Jo, lietuvių egzamino rezultatus nuspėti nesunku. Gal geriau jį būtų pakeisti sulietuvinninta anglų kalba iš ms office. Galima būtų ir sulietuvininta vokiečių. Patiems vokiečiams būtų naudinga sužinoti, kaip lietuvininant iš Anschlag išeina anTšlagas.

patiko(0)laisvamanis, Birželio 21 10:22  #

sveikinu, šaunuoliai!

patiko(0)petras, Birželio 21 13:05  #

Su lietuvių egzaminu bus tokie patys rezultatai. fizikoj irgi :)

patiko(0)D., Birželio 21 15:54  #


Mindaugas, Birželio 21 18:33  #

D., aš irgi tą darau. Tiesiog man patinka ir viskas.

patiko(0)Regina A., Birželio 22 09:36  #

Mindaugai, maža kas patinka?! Oi, koks aš protingas – rašau kitiems diplominius!
Ar tai ne tas pats „aš irgi vagiu. Tiesiog man patinka ir viskas.“ Taip, taip – „vagiu“! Vagiu (=padedu vogti, apgauti, aplenkti) iš valstybės, iš užsakovo kursiokų (kursiniai darbai – stipendijos), iš greta užsakovo dirbančių žmonių (alga). Bet kuriuo atveju, tai neteisėta – nusikaltimas.
Su „blogu kvapu“.
Patikti gali: pavyzdžiui, mylėtis su draugo žmona. O ką? Patinka. Kaip draugui į akis žiūri tada?
Patikti gali pasisavinti labdarai (pvz., vaikų namams) skirtus pinigus – na, juk „jų man labai reikia!“.
O kur moralė? Apie ją girdėjai? Yra toks apibūdinimas – AMORALU.

patiko(0)petras, Birželio 22 09:46  #

Kokia dar vagystė iš valstybės ir kursiokų ????? visų pirma kursiokai turi mokytis dėl savęs, o ne tam, kad gaut didesnį baigiamąjį balą nei kolega. man pvz. absoliučiai nesvarbu buvo, ką gaus kolegos, nes aš mokiausi dėl savęs, o ne dėl popieriaus. o valstybė pati sukuria sąlygas šitam procesui. dabar visi įstoja ir visi baigia universitetus. pas mano bendradarbį vienas studentas paprašė recenzuot bakalaurinį darbą. parašė jam gal 4 ar mažiau (nes sakė visiškas šlamštas), tai tas apsigynė darbą ir 7 ar 8 gavo.
kai universitete mokysis tie, kas nori mokytis, įgyt teorinių žinių ir tolimesnę karjerą bent dalimi siet su mokslu, tada net poreikio nebus pas kažką užsakinėt darbus.
tie žmonės patys save apgaudinėja, o ne valstybę ar kolegas.

patiko(0)Regina A., Birželio 22 10:26  #

Petrai, nesupratai, kad rašiau apie stipendijas (kursiniai darbai irgi lemia)

patiko(0)ajaxiss, Birželio 22 10:26  #

Šaunuoliai

patiko(0)petras, Birželio 22 11:21  #

kalbant apie stipendijas, manyčiau kursiniai ne labai daug lemia lyginant su egzaminais, o egzaminų nenusipirksi, nebent nusirašysi, ir tai labai priklauso nuo dėstytojo, bei dalyko.
ir apie tą diplomų kepėją. jis nusikaltimo nedaro. „nusikaltimą“ vykdo studentas, kuris ano darbą atneša kaipo savo. tad nereikia kaltint ginklo gamintojo, kad kareivis žudo žmones. nes būdų visada galima rast įvairių.

patiko(0)M11, Birželio 22 11:33  #

petrai, kaltinti nereikėtų pieštukų ar popieriaus fabrikų, o tokie veikėjai, kurie rašo darbus už kitus, bendradarbiauja vykdant nusikaltimą. o blusinėtis, žinoma, galima iki begalybės – taip ir žudikas nėra kaltas, ne tiesiog mosikavo rankom, o auka pati užšoko ant peilio. Bet tai jau kiekvieno sugedimo laipsnis. ir nereikia čia iš šūdo spausti varškės.

patiko(0)petras, Birželio 22 12:48  #

gerai pasiduodu. bet aš asmeniškai nieko prieš diplomų kepėjus neturiu :P tiesiog man labiau gaila dėl mūsų atbulos švietimo sistemos aukštojo mokslo srity.

patiko(0)Mindaugas, Birželio 23 05:43  #

Lygini nesulyginamus dalykus, gerb. Regina A. Aš nedarau nieko neteisėto. Aš parduodu savo darbą. Savo. O kur studentas jį dės ir kaip jį pateiks – jo reikalas. Aš parduodu savo darbą ne dėstytojams, o kitam žmogui.
Visa kitą parašė Petras, ačiū.

patiko(0)Burgis, Birželio 23 08:30  #

Mindaugui: o jei tuo susidomėtų teisėsauga? Kaip ji įvertintų?

patiko(0)Random, Birželio 23 11:08  #

Mindaugai, o jūs atidar4te savo įmonę ir mokate mokesčius ar dirbate nelegaliai? Jei pastarasis variantas, tai jūs vagiate iš valstybės ir tai yra baisus nusikaltimas!

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>