Muzika po sapno…

Gruodžio 6, Antradienis

serburo

Nereikia vakare sočiai valgyti, nereikia! Nes jei dabar papasakočiau savo baisius sapnus, ir jūsų nuotaika pablogėtų. Ką daryti? Reikia, jau rašiau, pleištu pleištą išmušti. Pavyzdžiui, iš muzikos išgauti seniai patirtus, bet visai neužmirštus, jausmus, mintis, kurie užgožtų sapno įspūdį. Šioje svetainėje dar nesu „grojęs“ – pabandysiu.

*

Ką jums primena kino filmas „Šerburo lietsargiai“ ir jo muzika? Didžiausią ir švelniausią meilę, aistrą, jaunystę… Tai ir pasimėgaukite!

patiko(1)RSS

Atsakymai (7)

Burgis, Gruodžio 6 11:05  #

Laukiu pagyrimų… :-)

patiko(0)Iš arčiau, Gruodžio 6 12:07  #

Tikrai kad nereikia :) Įsitikinau aš jau pats tuo ne kartą, jeigu jau prisivalgai, tai naktį ne tai kad baisūs sapnai aplanko, bet jau visiškos nesąmonės sapnuojas. Vieną kartą net teko susapnuot, kad nuėjau į darbą, negavau paaukštinimo, tai paėmiau į rankas ak-47 , nuėjau į savivaldybę ir visus išaudžiau… Pilnai jus suprantu :)

patiko(0)sonata, Gruodžio 6 14:32  #

aga, labai vietoj ta nuoroda… šiandien padariau „liapsusą“ (nerandu, koks galėtų būti lietuviškas atitikmuo) – sutikau mano labai gerbiamą žmogų savo įstaigoj ir iš pasimetimo nesugebėjau paklaust, gal kuo galiu padėti… dabar gelbėjuos „Lietsargiais“, padeda:) gal naktis praeis be ak-47:)

patiko(0)Arvydas, Gruodžio 6 14:45  #

Liapsusas = kliurka? :)

patiko(0)sonata, Gruodžio 6 17:19  #

Arvydui: prasmė panaši, bet kokį atitikmenį rastumėt „kliurkai“?:)

patiko(0)Arvydas, Gruodžio 6 22:05  #

Liapsusas = kliurka = akibrokštas?? :)

patiko(0)sonata, Gruodžio 6 22:14  #

Arvydui: na ir sudominot, net VLKK pasitelkiau : http://www.vlkk.lt/lit/5418 Pasirodo – „žioplystė“:)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>