Nuoširdumas turi būti spontaniškas

Birželio 5, Ketvirtadienis

Žinoma, ruoštis pasakyti tuos tris žodžius („aš tave myliu“) privalai tiek laiko (metus, dvejus, trejus…), kad jų galiojimo terminas būtų neribotas.
Visa kita – spontaniškai: čia ir dabar, taip, kaip liepia širdis, taip, kaip neša jausmai, taip, kaip dar pajėgia vairuoti protas…
*
Mane stebina ir glumina, kai žmonės ilgai ir stropiai ruošiasi ką nors pagirti ar supeikti. Man visai nepatinka dvi savaites rengti ekspromptai. Aš iškart matau, suprantu, pajuntu, kad žmogus su manimi kalba rinkdamas žodžius, stengdamasis įtikti man ir patikti sau.
*
Bijai nusišnekėti? Bijok, bijok tol, kol pajusi, kad jau bijai gyventi…
Bijai būti neteisingai suprastas? Nuraminsiu tave – visada esi neteisingai suprastas…
*
Jei aš gatvėje prieisiu ir apkabinsiu tave, neišsigąsk – nesu nei girtas, nei pamišęs, tiesiog tokia mano nuotaika ir tu man patinki. Apsirikau, nepažinau, čia ne tas žmogus? Juo linksmiau! Kas gali supykti apkabintas iš meilės?
*
Jei aš sutrinku kalbėdamas, paraustu, tai skubėk pasidžiaugti – su tavimi kalba nuoširdus, tikras žmogus, kalba nevaidindamas.
***
Daug jau gyvenime esu prišnekėjęs, prirašęs… Šio to gal ir norėčiau atsisakyti, bet, iš kitos pusės, nieko nesigailiu, nes viską kalbėjau, rašiau spontaniškai, o tai reiškia – nuoširdžiai. Nuoširdumo negaliu gailėtis!

patiko(2)RSS

Atsakymai (6)

Burgis, Birželio 5 11:40  #

Įvertinkite…

patiko(1)Regina, Birželio 5 16:03  #

Palaiminti žmonės , galintys būti savimi , neapsimetinėti ir dirbti mėgstamą darbą.

patiko(1)Studentė, Birželio 5 18:49  #

Gerai pasakyti – ir gražūs, ir teisingi – žodžiai. Daugiau tokio nuoširdumo reikėtų.

patiko(0)Ema, Birželio 5 22:54  #

Nuoširdumas gali būti ir nespontaniškas, gali būti netgi status quo, bet spontaniška jo išraiška – žavu.

patiko(0)Rasa, Birželio 5 23:18  #

Nežinau nežinau kaip čia su tuo nuoširdumu… Pav. kai aš prisimenu, kaip aš kažkada spontaniškai nuoširdžiai „kaliau“ vienam vyriškiui kumščiu į dantis, tai… Tai gal kartais geriau ir pagalvoti prieš nuoširdžiai spontaniškai ką nors darant… Kita vertus, kai pagalvoji… O juk padėjo! Tam žmogui suprast kai ką… Tai net ir nežinau kaip čia geriau…

patiko(1)Burgis, Birželio 6 10:00  #

Rasai: sveikinu! Kalti kumščiu į dantis tikrai yra nuoširdu! Ypač, kai kala moteris. Šaunuolė!

patiko(1)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>