Pagunda

Spalio 14, Penktadienis

Ne, čia ne apie pagundą ką nors su ja veikti lovoje – rudenį hormonai siautėja rečiau. Čia apie pagundą ką nors kaip nors netinkamai pagerinti savo gyvenime.

*

1. Paskambino didelis viršininkas ir paprašė be eilės į gimnaziją priimti dar didesnio viršininko vaiką. Didelė pagunda pasinaudoti proga ir gauti naudos gimnazijai (o gal ir sau?). Bet ir šį kartą atsispyriau pagundai ir prašymą atmečiau. Nauda būtų trumpalaikė, „nešvari“, o vertybių sistema būtų sugriauta nepataisomai.

2. Netrukus teks sunkiai kalbėti su vadais. Didelė pagunda „suapvalinti kampus“, kalbėti nuolankiai, pasistengti patikti ir įtikti. Bet tada manęs jau niekur neberastumėte…

3. Galiu beveik nieko nebedirbti – niekas staiga „nesugriūtų“. O kiek jau čia man liko iki užtarnauto poilsio? Ir kam man čia plėšytis? Bet jei tik išjungsiu variklį, tas automobilis gali jau niekada nebeužsivesti ir nebevažiuoti. Liks rūdijančio metalo (pūvančios mėsos ir kaulų…) darinys. Ne, aš atsispirsiu pagundai ir dirbsiu dar geriau!

4. Vakar vienam abiturientui pasakiau – teks pakeisti mokyklą. Didelė pagunda „nuleisti ant stabdžių“, pakentėti, kol jis baigs gimnaziją ir pasibaigs mano su juo problemos. Bet turiu atsispirti pagundai ir atlikti būtiną operaciją savo ir jo, jo mamos sveikatos sąskaita. Nes kitaip virusas gali pakirsti gimnazijos galią.

5. Didelė pagunda valgyti ir gerti ką noriu ir kiek noriu. Juk užsidirbau, nusipelniau? Bet turiu atsispirti ir valgyti košę, dribsnius, obuolius, bananus… Turiu atsipirti, bet neatsispiriu – kasdien valgau šokolado… Juk nesu koks supermenas, tiesa?

***

Kokios pagundos drasko jus? Kaip jūs jas įveikiate? Ar įveikiate?

patiko(0)RSS

Atsakymai (14)

Burgis, Spalio 14 09:31  #

Reitingai…

patiko(0)Giedrius, Spalio 14 09:50  #

Kaip pagerinti gyvenimą? Reikia gerb. Burgį „pagrobti“:) Žinios apie KTU Gimnaziją skambėtų visame pasaulyje (kaip dabar apie „L.rytą“):)

patiko(0)Burgis, Spalio 14 10:16  #

Giedriui: taip, didelė pagunda man pakomentuoti mano buvusio šefo „pagrobimą“, bet etiketas verčia atsispirti pagundai…

patiko(0)Sirena, Spalio 14 11:45  #

Didžiuojuosi Jumis.Stiprybės ir sėkmės

patiko(0)Burgis, Spalio 14 11:48  #

Ačiū, Sirena! Nuo senovės graikų laikų sirenos buvo mums svarbios… :-)

patiko(0)Dalia, Spalio 14 13:24  #

Didžiuojuosi Jumis! Jūs tik šaukite, ir kuo garsiau. Kad visi girdėtų… Ačiū! :-)

patiko(0)Burgis, Spalio 14 14:04  #

Tai Jums, Gerb. Dalia, ačiū, kad girdite ir mano balselį…

patiko(0)Delit, Spalio 14 17:45  #

Kažkas liko nuo studijų laikų, turbūt todėl ir užeinu į šį puslapį ir paskaitau, o paskaitęs tokius straipsnius suprantu kodėl kažkas liko.

patiko(0)Vaiva, Spalio 15 18:41  #

Pagailo man to abituriento,o gal užteks tik pagąsdinimo, kad metat iš mokyklos? Kur jis vargšas dėsis vidury mokslo metų ir dar paskutinių…

patiko(0)Andrius, Spalio 16 11:15  #

Sveiki,

„Liks rūdijančio metalo (pūvančios mėsos ir kaulų…) darinys.“
Nejaugi nustojus plėšytis iškart įsimeta puvinys? Nejaugi žmogus šioj žemėj tam, kad pasiplėšytų, ir subyrėtų?

patiko(0)Burgis, Spalio 16 18:41  #

Vaivai: man gaila visų gimnazistų, kitaip nedirbčiau gimnazijoje. Bet chirurgai kartai, turi operuoti. Ypač, jei žmogui negerėja. Šiuo atveju, jei žmogus negerėja. Po daugelio bandymų pakeisti jo gyvenimą.

patiko(0)Burgis, Spalio 16 18:42  #

Andriui: kartais man atrodo, kad žmogus gimsta su įdiegta jam gyvenimo sparta. Aš nesiplėšau, bet gyvenu naikintuvo greičiu. Smagu!

patiko(0):), Spalio 17 19:21  #

Grįžtant prie temos apie pagundas… Didžiausia pagunda gyvenime yra daryti tik tai, ka nori daryti. Su ja nekovoju ir so far esu labai laimingas.

patiko(0)Burgis, Spalio 18 08:25  #

Pritariu – daryti reikia tik tai, ką nori daryti! Bet tam norėjimui reikia pasirengti ir rengtis visą gyvenimą…

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>