Palanga. Sezono pabaiga…

Rugsėjo 28, Pirmadienis

Fantastiškas savaitgalis Palangoje ir Klaipėdoje!
Puikus oras.
Aplankėme brolio šeimą jų jaukiame sode.
Apžiūrėjome draugų iš Vilniaus gražią sodybą Karklėje, papietavome su draugais Palangoje.
Pasivaikščiojau su anūkėlėmis Basanavičiaus gatve. Sutikau keturis labai mielus žmones.
Sunkiai su mergytėmis optimizavome dovanų pirkimą…
Įsimintina vakarienė „MOMO grill“ restorane Klaipėdoje, persivalgymo pietūs „Pušų paunksnėje“ (beje, jiems reikėtų apsispręsti: vienur rašo „paunksnė“, kitur rašo „paunksmė“)…
***
Visa tai fonas tam, ką noriu pasakyti…
Pasiilgau informacijos. Grįžęs iškart prisėdau prie kompiuterio. Ir nusivyliau…
Žiniasklaida bando iš š… vašką išspausti. Daro tai nemokšiškai.
Todėl naktį aplankė su tuo susijęs sapnas, priminęs tuos laikus, kai tekdavo valandų valandas išsėdėti mokslinėse konferencijose, disertacijų gynimuose ir stebėtis, kaip žmonės bando iš š… vašką išspausti… Nejauku, pikta. Taip buvo realybėje, tai pajaučiau ir sapne…
***
Tai va, apibendrinu. Pasimėgavęs tikruoju gyvenimu, sočiai prisivalgęs, geriau matai, kam ir kada ateina sezono pabaiga. Jei jau nesi mokslininkas – nebandyk jo suvaidinti. Jei jau nesi dėstytojas, tai ir nebedėstyk (čia apie save?). Jei jau nesi sportininkas, tai ir būk tik mėgėjas.

Džiaugiuosi, kad aš jau esu tik mėgėjas!

Pasivažinėti, pasikalbėti, pavalgyti, pamokyti…

patiko(41)RSS

Atsakymai (22)

skaitytojas, Rugsėjo 28 12:00  #

Manau,dar tikrai ne sezono pabaiga-ir mokslininkas (kuriate,analizuojate ,ieškote sprendimų matematikoje,pedagogikoje),ir dėstytojas (dėstote ir mums šiame puslapyje ). Dėl amžiaus-vėl kartosiuosi-brazilų architektas Oscar Niemeyer,būdamas 89 metų suprojektavo pasaulinę architektūrinę ikoną-Niteroi muziejų,96 metų-Serpentine Gallery paviljoną Hyde parke Londone,panašaus amžiaus-Museu do Olho (Oscaro Niemeyerio muziejų).

patiko(16)Burgis, Rugsėjo 28 12:03  #

skaitytojui: aš jau sakiau, kad Jūs geras žmogus? Pakartoju!

patiko(10)skaitytojas, Rugsėjo 28 12:35  #

Burgiui: ačiū,tiesiog esu vienas iš Jūsų tinklalapio lankytojų,atradęs,kad čia galima (tikiuosi ,kad bent kiek pavyks)užpildyti išsilavinimo spragas,praplėsti savo akiratį,lavinti mąstymą.

patiko(30)A., Rugsėjo 28 20:53  #

Pernai bandėme vakarieniauti „Pušų paunksnėje“, tačiau tiek maistas tiek aptarnavimas nustebino (blogąja prasme). Gal dabar situacija kiek pagerėjo?

P.S. Sportininką, nuo mėgėjo skiria tik atlyginimas, tad kad ir kaip mėgėjui norėtųsi apsimesti sportininku – nepavyks :-)

patiko(0)Burgis, Rugsėjo 28 21:05  #

A.: Šią vasarą ten valgėme dukart. Pretenzijų neturiu.

patiko(3)qwerty, Rugsėjo 28 21:26  #

vakarienės „Pušų paunksnėje“ problematika iki galo dar neatskleista

patiko(3)Burgis, Rugsėjo 28 21:42  #

qwerty: niekas neįpila?…

patiko(5)Erikas, Rugsėjo 28 21:51  #

Pamenu, prieš gerus 10 m. pradėjau studijuoti neakivaizdiniu KTU Telekomunikacijas ir elektroniką. Viena pirmųjų paskaitų buvo matematiką. Ją vedė p. Burgis. Nors įstojau pirmu numeriu, nelabai man tuo metu rūpėjo studijos. Ypatingai, kai dėl lygos negalėjote dėstyti matematikos paskaitų, įdomumas visai krito. Studijas mečiau, už tai iš tėvų ir artimųjų atsiemiau su kaupu :). Bet dabar gyvenu sąlyginai gerą gyvenimą. Turiu gerą profesiją, mane laiko savo srities žinovu ir pan. Aišku apribojimų dėl išsilavinimo toje srityje stokos pasitaiko. Taigi apie ką aš. O apie tai, kad dažnai cituodavau p. Burgį kai kalbėdavau su draugais, didžiavausi, kad man dėstė Burgis. Sakydavau draugams, va man matematiką dėstė Burgis. Kai kas žinodavo, kai kas ne (esu iš Kauno, gyvenu Vilniuje, gal dėl to mažiau, kas žino). Kodėl aš tai dariau ir darau negaliu paaiškinti. Čia turbūt chemija :) Reziumuojant. Džiaugiuosi, kad teko su Jumis pabendrauti. Pasisemti patirties. Suvokti, kad viską pasiekėte sunkiu darbu. Pamenu sakėte, kaip studijavote ir dirbote turėdamas mažamečių vaikų. Turiu vaikų ir mane tai iki šiol įkvepia. Prieš porą savaičių atradau šį Jūsų tinklaraštį. Be galo džiaugiuosi. Jūs mane įkvepiate dėstote iki šiol, tik dabar jau gyvenimo, o ne matematikos. Ačiū! :)

patiko(11)qwerty, Rugsėjo 28 21:52  #

„..Žiniasklaida bando iš š… vašką išspausti. Daro tai nemokšiškai…“- dabar galvoju, kaip reikėtų šūdą iš vaško išspausti tinkamai?

patiko(4)qwerty, Rugsėjo 28 21:53  #

tfu, atvirkščiai)

patiko(2)Renaldas, Rugsėjo 28 22:26  #

„Be š..o, nebūto grūdo“. Jeigu sumaltą rapsą, dėl jo konsistencijos ir spalvos, laikytumėm š…u, tai pirmiausia iš jo reikėtų išspausti aliejų. Aliejaus hidratavimo ir šarminės neutralizacijos metu kartu su fosfolipidais ir muilu gali būti surenkamas ir vaškas.

patiko(7)qwerty, Rugsėjo 28 22:37  #

Renaldai, konsistencija, hidratavimas, šarminė neutralizacija, fosfolipidai, etc. Stipriai.

patiko(3)Burgis, Rugsėjo 29 06:46  #

qwerty: Renaldas yra buvęs mano gimnazistas. O tai reiškia – išminčius.

patiko(10)Andrius, Rugsėjo 29 10:17  #

Įdomu: ar komplimentas gali būti nemalonus? Kai žmogus nori tave pagirti, bet tau gėda už jį. Tada nejučia pagalvoju – man irgi, prieš kažką sakant, reikia pagalvoti ar aš tam pakankamai subrendęs.

patiko(3)Burgis, Rugsėjo 29 11:47  #

Andriui: taip, komplimentas gali būti nemalonus, jei jis nenuoširdus. Vienas toks pilietis manęs nemėgo, tai viešai visada mane be saiko girdavo…
*
Nevykęs komplimentas, jei jis pasakytas nuoširdžiai, negali būti nemalonus. Juk mūsų mokyklose nemokė sakyti komplimentų, tiesa?

patiko(4)Andrius, Rugsėjo 29 12:09  #

Bet bent jau rašyti mokykloje mokė, tiesa? Ar Jums tai nekliūna?

patiko(0)Burgis, Rugsėjo 29 12:16  #

Andriui: aš stebiu rašančius ir stebiuosi…
*
Viena vertus, žiniatinklyje negalima kritikuoti dėl klaidų, nes drovieji neberašys, liks tik įžūlieji nemokšos – bus dar blogiau.
*
Kita vertus, net ir aš nepersistengiu taisydamas savo klaidas, kai rašau kompiuteryje ar telefone. Amžius greitas…
*
Ir vis tik – stebiuosi… Juk visi mokėmės mokyklose…

patiko(4)Rasa, Rugsėjo 29 12:18  #

Buvau dar jauna. Vaikštau su vaikinu ir sakau: tu visai nesakai man komplimentų! Jis patylėjo, pamąstė ir sako: tavo kojinės skirtingo atspalvio… :) Tuokart pamaniau, kad jis taip juokauja, juolab, kad kojinės kaip kojinės buvo, lyg ir vienodos :) Tik kur kas vėliau, po dar kelių „komplimentų“, išsiaiškinau, kad žodį „komplimentas“ jis suprato kaip „pastaba“ :D

Komplimentų gai būti visokių, po teisybei. Kartais, jei norime įsižeisti dėl jų, tikrai galime. Kad ir koks nuoširdus jis būtų. Tiesiog tai, kaip mus pagiria, mums gali atrodyti visai kitaip :) Pav. nuolat kompleksuosi dėl kokių tarkim ausų, o žmogus tau pasakys- tavo tokios gražios ausys! Dažnas pagalvos- va, ir jis šaiposi iš mano ausų, tik užslėptai. Kai galvoju apie komplimentus, man iškyla toks išties švelnus ir šiltas eilėraštis. Tikiu, kad jis gali ne visiems patikti, bet jame tas „durnelis“- labai gražus komplimentas.

Lopšinė mylimajam

Durneli, tu mano
durneli,
vienu du gyvi telikome,
visi seniai mirę,
nuprausti, nuskusti,
sušukuoti, nugrimuoti,
apraudoti, palaidoti,
tvarkingai išrikiuoti,
gėlėmis apkaišyti,
ilsisi ramybėje
be jokios rizikos.
Vienu du niekaip
negalime numirti,
krentame žemyn galva
vis į tą patį dangų,
vis iki kito karto.
Akių kampučiuose
budi dvi kanarėlės,
skirtingos kaip dvi
vieno žmogaus akys,
durneli, tu mano
durneli,
šiąnakt ir vėl niekaip
negalime numirti,
šiąnakt verkiu kanarėlėmis,
ir mano ašaros čiulba. (D. Čepauskaitė)

patiko(15)Erikas, Rugsėjo 29 12:29  #

Sveiki, Andriau. Na, taip jau išėjo, kad skubėjau, jaudinausi, dabar matau, privėliau daugybe klaidų. Labai atsiprašau, jei tai įžeidė skaitančius. Paprastai tiek klaidų nedarau. Sėkmės visiems!

patiko(4)Andrius, Rugsėjo 29 12:55  #

Erikai, atsiprašau. Nenorėjau nieko kritikuoti. Todėl ir pirštu į nieką nebadžiau, tik filosofavau. Aš pats tikriausiai rašau klaikiai. Bet niekad pro akis nepraleidžiu kitų rašybos klaidų. Aš jas sureikšminu ir manau, kad rašyba labai daug pasako apie žmogų. Gal net daugiau, nei jam norėtųsi.

patiko(3)Renaldas, Rugsėjo 29 13:39  #

Galvojau, kad parodysiu kiek daug nežinau. Jei atrodžiau išminčiumi, vadinasi esu nevertas atrišti kurpių dirželių chemikams, daugiau suprantantiems už mane. Pasisekė baigti KTU Gimnaziją. Toks jausmas, tarsi sėdėčiau skoloje išminčiui, kuris mane mokė. Kas buvo nuo pradžių, supras.

patiko(9)skaitytojas, Rugsėjo 29 19:06  #

Oi,gerb. Rasa,čia kaip toj Willie Dixono dainoj:
„It could be a spoonful of diamond
Could be a spoonful of gold
Just a little spoon of your precious love
Satisfy my soul
Men lies about little
Some of them cries about little
Some of them dies about littles
Everything fight about a spoonful
That spoon, that spoon, that spoonful…“

patiko(5)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>