Panevėžio gimnazistai mokosi Kaune

Kovo 14, Trečiadienis

Šis viešbutis Norvegijos kurorte Trysil mums jau visai kitoks nei kiti. Savas, mielas. Nes mes čia gerai pagyvenome…

(Andreas Eriksson nuotraukos)
*
Tikiuosi, kad mūsų gimnazija pulkeliui moksleivių iš Panevėžio J.Balčikonio gimnazijos nuo šiandien bus mielesnė. Nes jie šiandien pradeda trijų dienų stažuotę mūsų gimnazijoje. Ką tik su jais pakalbėjau. Įdomūs, protingi! Daug ir gerai klausinėja.
*
Mainų programas KTUG realizuoja jau ne pirmi metai. Manau, kad tai labai naudinga ir atvykstantiems, ir priimantiems. Manau, kad tai galėtų būti materialiai paremta aukščiausių švietimo tarnybų. Manau, kad taip moksleiviai pratinami bendrauti, pratinami prie greito ir įvairaus gyvenimo, pratinami mokytis įvairiose vietose, iš įvairių žmonių.
*
Tikiuosi, kad šią temą komentuos ir mūsų mieli svečiai. Tikiuosi, kad jie čia paklaus to, ko drąsu klausti tik anonimiškai. Geros viešnagės!

patiko(0)RSS

Atsakymai (4)

Burgis, Kovo 14 10:55  #

Gera idėja?…

patiko(0)Arvydas, Kovo 14 11:17  #

Jūs turite tris „taip“! :) Aš taip pat manau, kad pakeisti aplinką, o kai kuriais atvejais net ir stovyklą, yra labai naudinga. Taip galima ištrūkti iš „užburto rato“ ir į situaciją pažiūrėti kitu kampu, iš kitų pozicijų. Ir tai tinka ne tik moksleiviams, bet ir daugeliui kitų situacijų.

patiko(0)Ice, Kovo 14 15:54  #

Labai malonios moksleivės atvyko. Joms čia patinka:)

patiko(0)mediana, Kovo 17 20:37  #

Ir mes buvome Trysilyje. Patirties iš norvegų pedagogų pasisemt. Nuostabiai pagyvenom savaitę.Ir daug įdomaus mokykloje pamatėm.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>