Pasaulis nesikeičia. Pasikeisk tu!

Rugpjūčio 7, Pirmadienis


*
Stebiu aplinką…
*
Per TV rodo šlagerių konkursą Klaipėdoje. Puiku – jauni atlikėjai iš įvairių kraštų! Bet ko tie žmonės atėjo į koncertą?! Sėdi niūrūs kaip laidotuvėse, ploja vangiai ar visai neploja… Ko atėjo?!
*
Kokios didelės, gražios šilauogės mūsų draugų sodyboje! Vilniuje, Antakalnyje! Kokios daržovės šiltnamyje! O juk šeimininkas dirba, ne vienoje darbovietėje dirba. O juk šeimininkei penki anūkėliai rūpi…
*
Pakaunės soduose – kontrastai. Čia išpuoselėti gėlynai, ten – iš lentgalių sukaltos landynės. Čia žolytė kaip kilimėlis, ten per piktžoles nė nebrisčiau – gyvatės veisiasi…
*
Viešoje vietoje sėdi Lietuvoje gerai žinomas katalikas, skaito popiežiaus knygą, drėgna servetėle kartais nusivalo veidą. Apsiavęs kojinėmis ir basutėmis. Basutėmis?
*
Rumšiškėse namai sudegė… Niekas nematė, niekas nesudraudė, niekas nenumatė?
*
Švedijoje dukros šeimą draugai pakvietė į vasarnamį pasisvečiuoti. Kelias netrumpas, poros valandų kelionė į vieną pusę. O ten – rudas vanduo iš šulinio. Tualetas lauke. Bet vaišės – puikios!
*
Visai geri pliažai būtų prie Balžio ežero. Jei ten nuvykstantys žmonės žinotų, kokie turi būti geri pliažai, ir sutartų, kad jie tokie ir būtų.
*
Palangoje restoranai „Dublis“ ir „Onore“ – tušti… O maistas – puikus! Bet brangu… Bet Lisabonoje restorane, kur dainuojamos fado dainos, triskart brangiau. Ką tu renkiesi, atvykęs į kitą šalį? O juk į Palangą irgi atvyksta iš kitų šalių…
*****
Galėčiau rašyti ir rašyti… Mokiau ir mokysiu – gerai gali gyventi tik tada, kai mokaisi gerai, gražiai gyventi, kai domiesi, kaip galima gražiai ir gerai gyventi, kai nori gražiai ir gerai gyventi. O tas, kuris net taisyklingai kirčiuoti nesimoko, niekada negyvens nei gerai, nei gražiai.
Apsidairykite ir pamatysite.

patiko(27)