Pažadai

Lapkričio 21, Penktadienis

1. Aš niekada nebūsiu jokio miesto meras ar vicemeras.
2. Aš niekada nebūsiu nei ministras, nei viceministras.
3. Aš niekada nebūsiu jokios partijos narys.
4. Aš niekada nebūsiu Seimo narys.
5. Aš niekada niekam neprimetinėsiu savo politinių pažiūrų.
6. Aš niekada neišsižadėsiu nieko, ką esu padaręs gyvenime.
***
Dabar aiškiau?
Esu dėkingas tiems jauniems, veržliems žmonėms, kurie pakvietė mane į savo komandą dirbti. Būtent dirbti! Ir dirbti švietimo baruose, o ne kokiuose nors kituose. Tada, kai jau būsiu niekas Kauno švietime, gal šiek tiek būsiu naudingas Vilniaus švietimui? Kaune aš jau pastačiau savo bažnyčią. Vilniuje mano indėlio laukia dvi mūsų anūkėlės… Bet Vilnius dar turi pasirinkti.

patiko(0)RSS

Atsakymai (91)

Burgis, Lapkričio 21 10:13  #

Toks yra gyvenimas…

patiko(0)V.T., Lapkričio 21 10:34  #

Laba diena,
Tikrai siautulingas gyvenimo sūkurys,bet kažkas panašaus turėjo ir turi įvykti,juk tiek daug prasmingo ir reikalingo,kažko šviesesnio reikia jau ne tik Kaunui,Vilniui,bet, galu gale,visos Lietuvos labui.
Didelės sėkmės,stiprybės!
Čia, tiesiogine prasme, matoma Jūsų kova už švietimo sistemos perversmus ir mąstančių jaunų žmonių paruošimą.Tik tokios stiprios asmenybės gali kažką nuveikti mūsų visų labui ir ateinančioms kartoms.

patiko(0)qwerty, Lapkričio 21 10:39  #

Aš niekada nebūsiu jokio miesto meras, kaip niekada nebūsiu nei ministru, nei Seimo nariu! Net neprašykit!…Oho, kokia aukšta savivertė pas tinklaraštininką. Kad man nors mažą dalelę tokios…

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 10:42  #

qwerty: priimu Jūsų kandumą… Bet jei Jūs žinotumėte tiek apie buvusius mano ministrus, kiek žinau aš, to užtektų mano atsiribojimo pateisinimui…

patiko(0)Alumnis, Lapkričio 21 10:54  #

Sveiki,

Tikrai nesitikėjau tokio posūkio šitoje istorijoje. Maniau, kad mano gimnazijos direktorius aukščiau tokių intrigėlių.
Sukelti skandaliuką, kad patekt į laikraščių pirmus puslapius, ir su tuo vėjeliu – i pirmus pasitaikiusius rinkimus.
Šlykštoka.

Kita vertus, yra ir kuo pasidžiaugti. Bent jau ne sex-tape’o pagalba keliamas skandalas…

Norečiau tik palinkėti, kad ateities veikloje nesugadintumėte viso to, ka – neabejotinai – esate padaręs gero. Suteikite šansą ir toliau Jus gerbti.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 11:06  #

Alumniui: man labai liūdna dėl tokio įvertinimo… O juk turėčiau džiaugtis: joks genijus nesugebėtų „sukelti skandaliuko“, panašaus į tą, kuris baigia išsunkti paskutines mano fizines ir dvasines jėgas…
*
Panašu, kad aš kažko Jums nepasakiau, neparodžiau gimnazijoje, jei taip galėjote pagalvoti… Atsiprašau.

patiko(0)skaitytojas, Lapkričio 21 11:07  #

Gaila…Baisu,kad Kaune Jūsų pastatyta mokymo šventovė nevirstų eiline mokyklėlė…. Jei ne KTU,gal Vytauto Didžiojo universitetas išnaudotų progą sustiprinti savo intelektinį potencialą,pakvietęs Jus?

patiko(0)skaitytoja, Lapkričio 21 11:19  #

Niekada nesakyk niekada….

patiko(0)V.T., Lapkričio 21 11:23  #

Žmogaus vertę matuojama taip- ką,o ypač kaip tai atlieka.Jus,juk dauguma mūsų pažįsta ir girdėjom įvairius pasisakymus,todėl Jūsų vertė aukšta.
Apie kitus nepažįstamus dažniausiai sprendžiame iš kelių bendravimo momentų.Todėl save niekada nevertinu,tai turi vertinti visai kiti.
Tačiau kiekvienas sunkesnis žingsnis visų labui,tikrai kainuoja asmeninės sveikatos.Kažkaip galvoju,jog viską reikia labai gerai apgalvoti.Tačiau aktyvi veikla, Jums asmeniškai būtina ir turi būti lydima sėkmės!!!

patiko(0)qwerty, Lapkričio 21 11:51  #

Alumnio tėkšta sąmokslo teorija, esą pats direktorius sukurpė visą isoriją, kad pakliūti į Vilniaus savivaldybės tarybą, nors ir yra primityviai juokinga, tačiau nenustebino. Toks mąstymas būdingas daugeliui žmonių.Deja..Glumina tik negeranoriškumas.Kalbant iš esmės, tai jei neturi teksto suvokimo problemu, tai perskaitai, jog tinklaraštininkas ruošiasi ten dirbti specialistu.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 12:11  #

qwerty: yra viltis, kad tai visai ne alumnis… Ačiū Jums!

patiko(0)skaitovas, Lapkričio 21 12:18  #

Niekada negali žinoti tikrųjų(?)/visų(?) priežasčių, bet aš linkęs tikėti Direktoriaus žodžiais „pakvietė mane į savo komandą dirbti“. O tikėtina labai todėl, kad partijos griebiasi bet mkurio šiaudo, norėdamos išsilaikyti paviršiuje. Direktorius šia prasme jau net ne šiaudas tai partijai Vilniaus mieste, o visas plūduras, prie kurio galima ir kai kuriems skenduolams prisikabinti.
Jei taip ir įvyks, tai – sėkmės! Man asmeniškai būtų smagu, kad tokia neeilinė asmenybė reikštųsi ir mano miesto savivaldoje. Bent pilkos spalvos būtų mažiau!

patiko(0)gj, Lapkričio 21 12:37  #

Direktoriau – sėkmės naujuose darbuose, tikiu jūs aukščiau už visus tuos politikėlius. Bet jūs reikalingas pirmiausia Lietuvai, todėl tikrai tikiu, kad pasieksite rezultatus kuriuos užsibrėšite. Ir visada atsiminkite – mes alumni visada su jumis. Sėkmės!

patiko(0)Tigriukas, Lapkričio 21 12:42  #

Alumniui> Šiame posukyje matau tik vienintelius, kurie pasinaudojo šia istorja – tai Vilniaus konservatoriai, desperatiškai bandantys į sąrašą pritraukti žinomų pavardžių/veidų (arba išverčiant į „žmonių“ kalba – tų, kurie šmėžuoja spaudos puslapiuose), kad bet kokia kaina turėt kuo daugiau balsuotojų ateinančiuose rinkimuose. Šiek tiek liūdna, kad būdamas aukštų moralinių ir etinių vertybių (beigi žmonėse visų pirma matantis gėrį bei geras intencijas) B.B. „pasimovė“ ant tokio netrivialaus konservatorių rinkimų štabo kabliuko.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 12:47  #

Tigriukui: keista, kad Jūs manote, jog aš nemačiau kabliuko… Bet yra situacijų, kai ir kabliukas yra išeitis. Jums dar teks palaukti, kol suprasite, pajusite mano būseną.

patiko(0)skaitovas, Lapkričio 21 12:53  #

Tigriukui: bet jau geriau būti ne savo valia įtraukiamam į pirmuosius spaudos, kad ir Delfio, puslapius, ir taip sustiprinti konservų viltis (Direktoriaus atvejis), nei tuose pirmuose puslapiuose seilėtis, spjaudytis, nuolat pilti pamazgas į savo daržą, kaip kad daro Vilniaus direktoriūkštis, norėdamas bet kokia kaina būti tų pačių partijų pastebėtas.

patiko(0)Tigriukas, Lapkričio 21 12:56  #

Vat ir bandau pajaust tą būseną. Ir klausimų daugiau negu atsakymų. Kodėl dabar? Kodėl tenais? Kodėl su tais?
Aš tikiu jūsų ketinimais ir ryžtu. Ir tuom, ką norėtumėte nuveikti. Ir žinau, kad nesate iš tų žmonių, kuriems svarbu „ką žmonės pagalvos“. Tačiau nepaisant viso to, kažkur giliai giliai lyg virusas, lyg mažas kirminukas keistas abejones graužia aukščiau minėti klausimai…

patiko(0)chemikas Rimas, Lapkričio 21 13:03  #

Majauskas (neįtikėtina, kad jaunas konservatorius gali nuoširdžiai kviesti kartu dirbti už jį kur kas protingesnį žmogų) pakvietė Burgį… Burgis matė kabliuką, bet nenuėjo pro šalį… nes kabliukas yra išeitis.

Keista.

Tikiuosi, kad matematikos jau bus pardavinėjama nuo gruodžio 15.

patiko(0)exGimnazistė, Lapkričio 21 13:07  #

Mielas, Direktoriau,
Esu tikra, kad viskas, ko Jūs imsitės nušvis kitomis spalvomis taip kaip man tada, baigusiai 9 klases ir įstojus į Gimnaziją pasikeitė visas gyvenimas. Esu dėkinga likimui, kad teko nors kurį laiką būti šalia tokio žmogaus, kaip Jūs.
Viduje šiek tiek baltai pavydžių tiems jauniems žmonėms, kurie dirbs su Jumis.
Visokeriopos sėkmės!

patiko(0)skaitytoja, Lapkričio 21 13:40  #

bet kodėl Vilnius??? Suprasčiau ŠMM jus kviečia, o čia…Sostinės politikai greičiau susigaudė situacijoje?
Kaune vienos bažnyčios negana juk. Norėtųsi, kad padėtumėt ir kitiems jas pastatyti.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 13:41  #

Visiems: ir ačiū, ir dar vienas paaiškinimas…
*
Kaip aš mokau spręsti matematikos uždavinius? Visada reikia žinoti, kad tuos vadovėlinius uždavinius gali išspręsti tada ir tik tada, kai panaudoji kiekvieną teiginį, kiekvieną skaičių, faktą, duotą sąlygoje.
*
O štai jūs bandote išspręsti mano uždavinį, bet nežinote, nematote, neperskaitėte nė dešimtosios dalies sąlygos… Kodėl neperskaitėte? Todėl, kad žmogus nėra vadovėlinis uždavinys. Todėl, kad gyvenime dažnai negalima visiems leisti viską pamatyti, viską sužinoti.
*
Tada tenka elgtis taip, kaip meilėje: jei myli – pasitiki mylimu žmogumi labiau nei savimi. Pasitiki tiek, kad sutinki būti apgautas, išduotas, paliktas – kad tik nepažemintum, kad tik nesupurvintum savo meilės!
*
Ne, manęs mylėti nereikia! Bet tikrai galite pasitikėti – aš neišduosiu, nenuvilsiu tų, kurie man artimi, brangūs, mieli.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 13:44  #

skaitytojai: mano sūnaus šeima Vilniuje, mano dvi saulutės Vilniuje, mes taip dažnai važiuojame į Vilnių…

patiko(0)Tigriukas, Lapkričio 21 13:50  #

Net ir žinant visas sąlygas – jei bent vienoje iš jų bus įsivėlusi klaida, uždavinio gali ir nepavykti išspręsti.
*
Jumis tikim. Netikim kitais – kad neišduos, kad nenuvils. Net ir tų, kurie jiems brangūs. Ir aš net nekalbu apie visus kitus, kurie tokiais nėra.

patiko(0)tai kaip, Lapkričio 21 14:23  #

Gerb. Broniau, suprantama Jūsų desperacija, bet geriau nelįskit į tą politiką, kam Jums ta pelkė..Lyg minėjot neformalųjį ugdymą.Vis dar tikėjomės, kad prisidėsit kokias nors kitais pagrindais ir prie MMLT Kaune ar sukursit kokią savo mažųjų lyderių mokyklėlę.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 14:39  #

tai kaip: iki desperacijos man dar trūksta poros stiprių likimo smūgių… :-)
O neformalusis ugdymas ir Vilniuje veikia…

patiko(0)Žilvinas (III KTUG karta), Lapkričio 21 14:50  #

Tikiuosi, kad „Alumnis“ nėra KTUG alumnis. Tačiau jeigu jau toks yra, tai esu tikras, kad vienas iš labai nedaugelio (arba visai vienas) taip begalvojantis.

O dėl politikos pelkės, tai čia kaip pažiūrėsi. Kas yra politika ir kas ją daro. Gi mes patys, tie patys žmonės iš mūsų tarpo. Ir kol mes galvosime, kad politika – blogis ir ten geriau nelįsti, ji tokia ir bus. O kuo daugiau gerų žmonių ten nueis, tuo ji taps geresnė.

Todėl nuoširdžiai sveikinu ir palaikau.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 15:13  #

Ačiū, Žilvinai!

patiko(0)Iš šalies, Lapkričio 21 15:25  #

atsiprašau, jei sugadinsiu šią gražią temą žemiškais dalykais, susijusiais su Vilniaus savivaldybės švietimo skyriumi, nors ir ne ugdymo tematika. Vienas Vilniaus savivaldybei priklausantis vaikų darželis vieną dieną išjungė jo teritorijoje esantį lauko apšvietimą ir užkėlė ant darželio stogo galingus prožektorius. Prožektoriai šviečia šiek tiek į darželio teritoriją, bet apšviečia ir dangų, ir gretimų namų langus. Vilniaus savivaldybės pozicija – įstatymas nepažeistas, nėra apšviestumo normatyvų, nesvarbu, kad prožektoriai akinamai šviečia į gretimų namų langus. Net jei nekreipti dėmesio į kaimynus, kurie galėtų dėl vaikų gerovės pakentėti, bet kam švaistyti pinigus dangaus apšvietimui, jei visų darželio pavėsinių stogai kiauri?

patiko(0)Lėlys, Lapkričio 21 15:43  #

Burgi, sakote: „Bet jei Jūs žinotumėte tiek apie buvusius mano ministrus, kiek žinau aš,…“.

Bet juk jeigu šalies istorijoje buvo labai daug blogų prezidentų – tai ar šalis pasmerkta niekada neturėti gero? Nes visi geri sakytų: „mano pirmtakai juodins ir mane patį…“ O tai kaip kitaip daryti revoliucijas?

Tėveliai sakys – ankstesniais metais Tėvų taryba buvo visiškai neveikli, tad ir aš nenoriu joje dalyvauti šiemet… Tėvų atstovai Valdyboje būdavo neambicingi – tad aš jokiu būdu neketinu savo munduro teršti.

O vat švietimo ministru būtų visiškai gerai būti. Per tą laiką galima būtų atlikti daug gerų darbų švietimo srityje, ir nereiktų tėveliams piktintis, kodėl S.Nerį išmetė iš programos, ar kodėl egzaminų laikas toks nenormaliai parinktas….

Kaip sakot į tai?

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 15:47  #

Lėliui: aš sakau taip: man tuoj bus 65.

patiko(0)qwerty, Lapkričio 21 16:06  #

Retas kuris tiek kalba, tiek akcentuoja savo metus, kaip tai daro tinklaraštininkas. Jei taip bus ir toliau, parašysiu skundą į teleloto)

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 16:21  #

Atsistojęs prieš vėją rudens
Noriu šūktelt visa krūtine:
– Mano laimė ne metais gyvens,
Pragyvens mano laimė mane!

patiko(0)prabegom, Lapkričio 21 16:22  #

O as manau, kad gerai. Kad tokios energijos zmogus negali be veiklos, ir tegu ji vyksta ten, kur tai reikalinga. Siek tiek gaila, kad Vilnius kaip magnetas sutraukia protus ir energija, bet juk liks ir Kaunui.
Sekmes!

patiko(0)MK, Lapkričio 21 18:07  #

Gerb. Direktoriau, norėčiau paklausti, kiek pirmajame partijos sąrašo dešimtuke esançių žmonių Jūs pažįstate/esate girdėjęs? Aš tik Jus ir Sek-mo-ką. Kiti tai no-namei’ai kažkokie…

patiko(0)MK, Lapkričio 21 18:10  #

Ir dar… Kaip vilnietis norėčiau paklausti, ką ketinatumėte daryti su taboru ir Sodų g. gėlynu, jei būtumėte išrinktas?

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 18:27  #

MK: Jūs turite suprasti: aš einu ne su kuo nors, ne už ką nors, aš einu dirbti darbo! Ir ne taboro ar gėlyno reikalų spręsti, o tik švietimo reikalų! Žinoma, ir taboras, ir gėlynas šiek tiek su švietimu susiję…

patiko(0)Iš šalies, Lapkričio 21 18:31  #

MK, Direktorius gi ruošiasi dirbti „švietimo baruose, o ne kokiuose nors kituose“.

patiko(0)MK, Lapkričio 21 18:44  #

Prie stoties yra tokia mokykla – Antano Vienuolio pagrindinė mokykla. Prostitutės į greta esančio namo kiemą atvažiuoja su klientais ir kieme juos aptarnauja. Pro mokyklos langus viskas kuo puikiausiai matosi. Tai ne švietimo problema?

patiko(0)chemikas Rimas, Lapkričio 21 18:44  #

deja, negalite teigti, kad neinate su kuo nors – juk net norintys, kad taptumėte Vilniaus tarybos nariu turės balsuoti už konservatorių sąrašą.

patiko(0)MK, Lapkričio 21 18:48  #

Jūs neturėtumėte tikėtis, kad dirbdamas spręsit tik gabių vaikų problemas kaip KTUG. Teks susidurt ir su visokiais asocialais, išspręsti darželių problemą ir t.t.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 19:14  #

MK: ačiū, užsiimsiu prostitutėmis prie mokyklos, tikrai!

patiko(0)Burgis, Lapkričio 21 19:16  #

chemikui: žinoma, rinkėjai spręs. Tas pats būtų, jei būčiau kitos partijos sąraše. Kurią siūlytumėte? Man tai nė viena kita Vilniuje nesiūlė, o Kaune nenoriu…

patiko(0)scania, Lapkričio 21 20:26  #

Šitaip partiniai funkcionieriai ir išsilaiko, kai sąrašuose ar arti jų yra padorių žmonių.

patiko(0)qwerty, Lapkričio 21 21:34  #

Seniai jau laikas legalizuoti taip vadinamą prostituciją (daugeliui būtiną socialinę paslaugą), kad nereikėtų šios paslaugos teikėjoms po mokyklos kiemus trainiotis.Džiugu, kad Vilniuje bus tokios iniciatyvos pradžia.

patiko(0)Virgilijus, Lapkričio 21 21:58  #

Atsiprašau, ne į temą, bet komentaruose paspaudus pritarimą „taip“ , iškart tokiu pačiu skaičiumi pasirodo ir neigiamas skaičius. Beveik visada lygu lygu. Kiek iš visų neigiamų komentarų ( nepelnytų) siunčiama p,Burgiui?
P.S. Visada su Jumis, p. Burgi, ir už jus. Tikri švarūs žmonės imponuoja ir uždega,

patiko(0)šalikas, Lapkričio 21 22:13  #

Aš tai labai džiaugiuosi. Buvau šiek tiek išsigandęs, jei atvirai, nors kažkaip viduj niekada ir netikėjau, kad eitumėt ten dirbti. Ypač tokiomis aplinkybėmis.

Šiaip buvo koktu žiūrėti ir suprasti, kad Burgiu taip akiplėšiškai siekiama pasinaudoti. Na bet moralė ir politika tai kaip tepalas ir vanduo. Ko nepadarys politikai siekiantys laimėti rinkimus.

Tik norėjau pasakyti, kad tas užsidegimas, jog neva Burgis padarytų kažkokį stebuklą dirbdamas su Švietimu – buvo bene liūdniausia dalis, nes pasimatė akivaizdu, jog žmonės ignoruoja tikriausiai vieną svarbiausių pamokų:

Ką Burgis dar gali dėl švietimo padaryti, ko dar nepadarė? (klausimas, žinoma, retorinis)

patiko(0)sonata, Lapkričio 22 06:45  #

Tai reik gi Vilniaus konservatoriams sustiprėt. Kaip rašė scania – patikrintas rinkiminis triukas. Man tai įspūdis, kad Direktorius labiau liberalių pažiūrų. Bet koks skirtumas – kad tik Lietuvai būtų geriau:) Ir tyliai egoistiškai džiaugiuosi – gal mano būsimiems anūkėliams pagerės švietimo sistema sostinėj, o per rinkimus bus mažesnė konkurencija Kaune:) Fui, kokia negerietė:))

patiko(0)MK, Lapkričio 22 11:10  #

Tikrai, Direktoriau, o jei nelaimėsit? Gal jausitės dar blogiau…. Juk tai, kad esant protingas ir sąžiningas dar nereiškia jog ko nors pasieksite rinkimuose….

patiko(0)scania, Lapkričio 22 12:13  #

Partijų deguto bačkoms reikalingi padorių žmonių reputacijos medaus šaukštai. Bet net pačio pačiausio medaus šaukštas iš deguto bačkos…
Beje, tikiu, kad partijose yra padorių žmonių. Tik kodėl visuomenė nesužino apie partijų juodus darbelius ne iš jų? Gal vis tik padorumas būna kiek prislopintas?

patiko(0)Justina, Lapkričio 22 14:26  #

Direktoriau, neikite Tėvo Stanislovo pramintais takais – iš išpuoselėtos ir sukurtos Paberžes į šaltą ir atšiaurų Dotnuvos vienuolyną. Gyvenimas per daug trapus…Nors darbo terapija – geriausi vaistai…

patiko(0)Giedrius, Lapkričio 22 15:34  #

Negaliu pritarti ir nepritarsiu šitam žingsniui. Švietimas yra ne tik tai, ką darai, o dar kuo tiki. Kaip netikę dėstytojai ‘daro’ švietimą. Aš jau atsižiūrėjęs. Čia bus tas pats. Jau pati pradžią tokį blogą skonį padavė. Nebus nieko padaryta, tik nukentės labiausiai tikintys: principu, sąžiningumu, žodžiu…

patiko(0)sonata, Lapkričio 22 16:42  #

Visgi pasaulį judina nepataisomi optimistai.

patiko(0)t, Lapkričio 22 16:58  #

Tik nereikia galvoti, kad Nobelio premijos laureata paskyrus nariu, ministru ar dar kokiu veikeju, jis padarytu stebukla. Visur veikia biurokratinis aparatas, inercija ir t. t. Juk jau seniai paskelbta, kad revoliucija valgo savo vaikus. As budamas pensininku visai noreciau politikuoti, tik mano tikslas butu neesti kitu zmoniu ir nebalsuoti uz nesamones. O visa kita – kaip pavyks, taip. Jeigu zmogus eidamas I politika turi tiksla pakeisti pasauli, jam tikrai nepasiseks.

patiko(0)Giedrius, Lapkričio 22 16:59  #

sonata: skatina gimstamumą, stato žaidimų aikšteles… Stato modernias mokyklas, tokias kaip Vilniaus Licėjus, KTUG – jas tokias nepriklausomas stato politikai?..

šaltinis: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/a-kubilius-baiminasi-del-rinkimu.d?id=66470320

patiko(0)sonata, Lapkričio 22 17:17  #

Giedriau, aš apie optimistus ;)

patiko(0)Giedrius, Lapkričio 22 17:32  #

O aš apie orą…

patiko(0)qwerty, Lapkričio 22 20:06  #

Daugelis čia rašančių, dalinančių geranoriškus patarimus tinklaraštininkui, dar nepasiekė to išminties taško, kuomet supranti, kad niekada niekam nereikia dalinti patarimų, jei jų tavęs neprašo…

patiko(0)Giedrius, Lapkričio 22 21:06  #

t, qwerty: protingi žodžiai, kurių dabar man trūksta, iš skausmo… Turiu nuleist rankas ir pasakyt, kad neištversiu ir nesuprasiu šitų likimo vingių. Būsiu su tinklaraštininku, kad ir kur tie keliai nuvestų, o kai jau būsiu nebereikalingas – atsikratykit… Linkiu sėkmės žygiuos.

patiko(0)qwerty, Lapkričio 22 21:25  #

Giedriau, jūs kenčiat labiau negu reikia…

patiko(0)Giedrius, Lapkričio 22 21:37  #

qwerty, taip.

patiko(0)sonata, Lapkričio 22 22:57  #

…kas kaip moka, tas taip stengiasi gauti dėmesio ir pasijusti reikšmingu…

patiko(0)qwerty, Lapkričio 22 23:06  #

Sonata, čia tinklaraštininko dvasinis striptizas, betarpiškumas šia tinklapyje svarbu. Ateina komentatorius.Parašo žinutę. Tinklaraštininkas jam atsako. Taip vieną kartą, kitą. Ir jau savas pasijunta komentatorius tinklaraštininkui. Artimas.Prisijaukinęs.Vadinasi ir atsakingas.Galintis duoti patarimus, kaip anam geriau daryt, gyvent…)

patiko(0)qwerty, Lapkričio 22 23:10  #

O jei dar vaikas ar pažįstamo vaikas mokinosi toje gimnazijoje, tai išviso savas. Kuris tiesiog privalo tinklaraštininkui duoti visą krūvą išmintingų patarimų, kur eiti, ką daryti, kad geriau būtų.Net ateitį nuspėja, kaip blogai ir negerai bus, jei jo neklausys…

patiko(0)sonata, Lapkričio 22 23:21  #

mmm… supratau, qwerty… maniau, kad tik dalinamės savo matymo kampais – pažiūrėkit, kaip atrodo, kai pro langinę ar roletą švysteli saulė ir pan.- o pasirodo, dar dirbam šamanais, būrėjais iš kavos tirščių ir pasaulio teisuoliais… Tuomet bevelyčiau tik ketvirtį etato – tokia našta ne man ;) Beje, o ką reiškia „qwerty“? Bandžiau aiškintis, bet nepavyko:))

patiko(0)Iš šalies, Lapkričio 22 23:30  #

Sonata, atsakymas, ką reiškia „qwerty“ – klaviatūroje.

patiko(0)sonata, Lapkričio 22 23:39  #

Iš šalies: ačiū!!!

patiko(0)Rasa, Lapkričio 22 23:42  #

:) Sonatai: „qwerty“ tai turbūt reiškia, kad žmogus tinginys ir, kad nereikėtų galvoti slapyvardžio, pasirinko patogiausią būdą- kompiuterių klaviatūros simbolių išdėstymo pavadinimą arba jau tiek turi tų slaptažodžių, kad jam galvoj visi susimaišo, tai pasirinko lengviausiai parašomą. Kad nepamirštų. O kadangi tai taip elementaru, tai protingam žmogui kyla įtarimas, kad gal būt už to paslėpta kažkas intriguojančio. Taigi, jis turbūt senas sklerotikas :P

patiko(0)Rasa, Lapkričio 22 23:43  #

Oi, kol rašiau, jau atsakė Sontai. Atsiprašau.

patiko(0)Rasa, Lapkričio 22 23:43  #

SonAtai, dar kartą atsiprašau :P

patiko(0)qwerty, Lapkričio 22 23:58  #

Rasa: qwerty tinginys ir senas sklerotikas, kuriam viskas susimaišė galvoje. Kaip taikliai!

patiko(0)Rasa, Lapkričio 23 00:03  #

qwerčiui: :) na va, dabar kai viskas aišku, net miegosis ramiau…

patiko(0)qwerty, Lapkričio 23 00:07  #

Su manim būtų geriau užmigt, kad ir koks sklerotikas, tačiau pasakas dar kurti moku. Papasakočiau kokią nors negirdėtą, naują ir įdomią į ausytę…)

patiko(0)Rasa, Lapkričio 23 00:11  #

qwerčiui: gerai, kad jau miegu ir negirdėjau, nes pridurčiau, kad dar ir ištvirkęs senas sklerotikas…

patiko(0)4vejininkas, Lapkričio 23 06:09  #

Dar gerb. p. dėstytojas B.Burgis nepradėdejo dirbti, o Jūs jau keliat šurmulį ir bandote, aiškinti ką jis daro blogai ar gerai.
Palikite šį žmogų ramybėje. Visada jis rodė savo rezultatus, tiek dirbdamas dėstytoju, direktoriumi, o kaip kam ir mokytoju. Tad palaukime jo rezultatų naujame darbe ir tikiuosi vėl jie bus pavyzdys kitiems žmonėms, buvo pavyzdys mokiniams, studentams, dabar tegu būna pavyzdys mūsų politikos veikėjams.

p. B.Burgi jei dar turite jėgų savyje, pirmyn!
Ir tokios spekuliacijos, kad įklimps jis į politikos pelkes, kelia juoką. Šis žmogus jau per daug atsparus, kad jį kažkas, kažkur galėtų įklampinti ar palenkti.

patiko(0)Aidas, Lapkričio 23 18:58  #


Tigriukas, Lapkričio 24 10:40  #

Galiu suprast vidinę emigraciją, galiu suprasti norą dirbti, o ne politikuoti. Daug galiu suprast. Bet nesuprasiu vieno – kodėl tai yra daroma nesilaikant taisyklių (na, greičiausiai prie jų elegantiškai prisitaikant ir deklaruojant gyvenamąją vietą Vilniuje). Ar Direktorius nuo šiol taps vilniečiu? Tokiu dabar ir liks? Net jeigu nepavyks pradėti darbus ten, kur norima dabar? Ar noras dirbt prasmingai šiuo atveju svarbiau už taisykles, ir tikslas pateisina priemones?..

patiko(0)Burgis, Lapkričio 24 11:06  #

Tigriukui: va, kaip negerai apie kitą žmogų galvoti negerai… Ką Jūs pasakysite sužinojęs, kad aš gyvenu, iš tiesų gyvenu, Vilniuje? Kodėl nepagalvojote, kad, gyvenant Vilniuje, galima dirbti – metus, dvejus, trejus – Kaune?Atsiprašysite?

patiko(0)Tigriukas, Lapkričio 24 11:32  #

Taip – atsiprašysiu ir pripažinsiu klydęs. Jei tai tiesa – tuomet širdy ramu.

patiko(0)tai kaip, Lapkričio 24 16:53  #

Na jau čia naujiena gerb. Bronislovai pasakėt, kad gyvenat Vilniuj-o tai kaip visi įrašai apie Kauno namo puoselėjimą, sodą ir visa kita. Sutartyje šių metų vasarą pasirašytoj įrašytas adresas Kaune…jau tada visai nebeaišku darosi-na gal gyvenat per du miestus-visaip būna..

patiko(0)Burgis, Lapkričio 24 19:54  #

tai kaip: mes gyvename per dvi šalis ir tris miestus… Dabar taip būna…

patiko(0)Kaimynas, Lapkričio 25 16:00  #

Ech, o man labiau gandas apie privačią mokyklą patiko …
Kaunui tikrai praverstų …

patiko(0)mama, Lapkričio 25 22:16  #

Gerb. Direktoriau, o gal geriau būtų savo partiją kurti:
tvirtą, išdidžią, sąmoningą…

patiko(0)tik tiek, Lapkričio 26 09:14  #

Su visa pagarba-kažkokie čia gudravimai gaunasi.Iki šiol gyvenot Kaune, o dabar staiga visur. Na jei einat į politiką, tai gal ir logiška-ten dar ne tiek reikės gudraut.

patiko(0)Burgis, Lapkričio 26 09:57  #

tik tiek: turėkite kantrybės… Netrukus pamatysite, kad jokių gudravimų nėra.

patiko(0)mama, Lapkričio 26 11:12  #

jūs rašote – „3. Aš niekada nebūsiu jokios partijos narys.“ tai kaip bus dabar su šiuo pažadu?

patiko(0)Burgis, Lapkričio 26 11:29  #

mamai: tai ir reiškia – aš niekada nebūsiu jokios partijos narys! Jei rinkėjai leis, aš dirbsiu žmonėms, ne partijoms. Jei partijos norės, kad dirbčiau joms, aš nebūsiu su jomis. Kategoriškai.

patiko(0)Liucija, Lapkričio 27 10:57  #

Atkreipiau dėmesį, kad išvardintos visos pozicijos, bet prezidento postas praleistas. Atspėjau?

patiko(0)Burgis, Lapkričio 27 12:42  #

Liucijai: jei išgirsite, kad balotirojuosi į prezidentus (nesvarbu, kurios šalies…), paskambinkite 112. Ačiū!

patiko(0)tegaida, Lapkričio 28 01:05  #

Labai liudna, kad toks zmogus išduoda Kauna ….na, neišduoda, palieka, galvodamas, kad Kaunas ji isdave …jis teisus, bet vistiek. Liudna.

patiko(0)GZ, Lapkričio 28 08:31  #

Kaune ir taip per daug lietuvių :) Kažkada senai vieno gero draugo mama kalbino mus keltis į Vilnių, kad praskiest „kiek mažiau vietinių“ gretas. Ką tik buvo baigę rusiškai pranešinėt troleibusų stoteles…

Mano Mokytojas nedūsauja, nepavargsta, nestabdo. Džiaugiuosiu, kad turėsim už ką balsuoti.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>