Pažymys po pusės šimtmečio

Lapkričio 20, Ketvirtadienis

Šiandien peržiūrėjau tą peticiją, kurią pasirašė jau beveik du tūkstančiai žmonių. Kokių žmonių! Kosmosas! Kaip norėčiau kiekvienam asmeniškai padėkoti, bet tai neįmanoma ir, pagaliau, nebūtų gražu – pats susireikšminčiau. Bet jūs, pasirašiusieji, turite žinoti: aš skaičiau, galvojau apie tuos, kuriuos prisimenu (mažiausiai šimtą iš to sąrašo prisimenu!), ir stebėjausi – kodėl prisimenu apie juos tik gerus arba labai gerus dalykus?
*
Šiandien gavau fantastišką laišką! Ne elektroninį. Popierinį laišką, ranka rašytą laišką (jūs prisimenate, gimnazistai, aš jums aiškinau – ranka rašytas laiškas turi nepaprastą vertę!). Laiškas iš Palangos, parašė jį buvusi Venckų pradinės mokyklos Mokytoja Vincė Januškevičienė. Ji bendrauja su mano pradinių klasių Mokytoja Vanda Butkiene, gyvenančia Vokietijoje. Voke radau savo Mokytojos nuotrauką!
*
Laišką gavau dėl to, kad paminėjau savo Mokytoją radijo laidoje. Iš Lietuvos ta žinia nuskriejo į Vokietiją ir pradžiugino mano Mokytoją. O dabar tos dvi mokytojos pradžiugino mane. Gavau penketą!
O jos gauna mano širdies šilumą.

patiko(1)RSS

Atsakymai (24)

Burgis, Lapkričio 20 13:31  #

Dar vienas Ačiū Mokytojoms!

patiko(2)ir, Lapkričio 20 14:34  #

tai jums dėkui,kad esat.Neteisi Sonata sakydama,kad pasirašys apie 1500,nes tiek baigę KTUG.Aš nei baigusi KTU,nei mano vaikai gimnazijoje nesimokė,nei dar kaip nors susijusi(gal vieną kartą jus teatre mačiau:))Viskas dėl tų vaisių:“..medis pažįstamas iš vaisių“(Lk 6).Esat Mokytojas netik savo gimnazistams.Išgyvenu tyliai dėl jūsų ir jaučiu,kad ši drama liečia mus visus.

patiko(2)Iš šalies, Lapkričio 20 14:42  #

Ar galima toje peticijoje pasirašyti visiems pritariantiems? Maniau, kad tik buvusiems gimnazistams ir gimnazistų tėvams.

patiko(1)Burgis, Lapkričio 20 14:43  #

Iš šalies: pasirašyti gali visi…

patiko(1)sonata, Lapkričio 20 14:50  #

ir: aš tik prognozavau minimalų skaičių, net neabejodama, kad parašų bus ženkliai daugiau:)

patiko(1)Marius, Lapkričio 20 15:57  #

Pasirasiau peticijoj

P.s. penki grabe Ktu ?

:)

patiko(1)Burgis, Lapkričio 20 16:29  #

Mariui: ne, penki tada buvo maksimumas…

patiko(0)V.T., Lapkričio 20 17:20  #

Parašykite,prašau,kur reikia atvykti,kad pasirašyti toje peticijoje ir iki kurios dienos tai galima padaryti?
Juk taip rimta ir labai protingas sprendimas.( mes nepriklausome nei gimnazistams,nei jų tėveliams.)

P.S.
Ačiū už patikslinimus

patiko(0)Daiva, Lapkričio 20 17:29  #


Daiva, Lapkričio 20 17:30  #


leiskit atsikvėtp nuo naujienų, Lapkričio 20 17:59  #

ponas burgis konservų sąraše kandidatuoja į vilniaus tarybą????

patiko(1)cenzūra valdo,apmaudu, Lapkričio 20 18:56  #

negi Jūs tikrai nuėjot su konservais į Vilniaus tarybą???

patiko(0)Rūta, Lapkričio 20 19:22  #

Pasirašiau, nors gimnazijoje nesimokiau. Norėjau stoti, bet tuo metu atsirado kitų aplinkybių, kurios nors pakeitė… Visgi manau, kad tokios gimnazijos yra kaip žiburėliai mūsų Lietuvoje. Norėčiau, kad tokioje mokykloje mokytųsi mūsų vaikai. Norėčiau, kad juos mokytų eruditai, asmenybės. Linkiu sėkmės tolimesniame kelyje, kad ir ką pasirinksite. Sakau nuoširdžiai – Jumis žaviuosi.

patiko(1)Rūta, Lapkričio 20 19:23  #

Įsivėlė klaida – turėjo būti „norus pakeitė“.

patiko(0)AK, Lapkričio 20 20:03  #

Painu – dabar politikų nebelaikau nei dorais nei žmonėmis nors tuoj po sąjūdžio ir aš pats politika užsiiminėjau – buvau partijos skyriaus pirmininkas dirbau pirma Plungės, vėliau Telšių savivaldybėse ir dabar labai noriu pamiršti savo bejėgiškumą nesugebėjimą. Geriausiai mano nuomonę išsakytų turbūt irgi jau buvęs Vilniasus Dailės akademijos Telšių fakulteto dekanas Petras Gintalas kuris irgi vieną kadenciją pabuvo telšių savivaldybės tarybos nariu nuo konservatorių partijos – doram žmogui, turinčiam principus ten ne vieta… Tad jeigu Burgis iš tiesų kandidatuoja į Vilniaus savivaldybę – nuoširdžiai jį užjaučiu…

patiko(0)tai kaip, Lapkričio 20 20:18  #

Mane irgi nustebino kiek pasirašo žmonių net ypatingai nieko neviešinant.Ir ne tik pasirašo-visur vyksta intensyvios diskusijos šia tema, net tarp žmonių, kurie nesimokė KTUG ir jų vaikai nesimoko. Vadinasi nebesame abejingi šalia vykstančiai neteisybei, institucijų savivalei, moralinių nuostatų mindžiojimui.Jūs sukėlėte tą laviną, nors ir paaukodamas save.

patiko(0)skaitytojas, Lapkričio 20 20:18  #

Labai gaila,kad taip atsitiko.Manau,kad kilo didžiulis pavojus dėl vienos geriausių Lietuvoje (o gal ir Europje) jaunosios kartos ugdymo institucijų likimo…. O Kaunui kaip oro reikia talentingų ,veiklių,teisingų žmonių,koks mano nuomone,esate Jūs….

patiko(1)Lyda Puleikytė, Lapkričio 21 20:51  #

Ponas B.Burgi.Jei Jums svarbi Priekulės vid.m-la ir Jūs turite brolį Praną,labai norėčiau,kad susisiektumėte su manim.Gal e-paštu:v.lydana@gmail.com.lt.Būčiau dėkinga.
Lyda P.

patiko(1)Burgis, Lapkričio 21 21:13  #

Lydai: gal Jūs man parašykite, nes nurodėte neteisingą savo el. p. adresą…
Tiesiog spragtelkite vokelio ženklą prie šios svetainės pirmo puslapio paveikslėlio.
Ačiū!

patiko(1)Alio, Lapkričio 21 22:24  #

Po šimtmečio ateina laikas, kada reikia palikti ir užleisti vietą kitiems. Ateis laikas, kai ir pamirš, kas buvo. Laikas negailestingas.

patiko(0)nesutinku, Lapkričio 24 11:14  #

nesutinku, kad pamiršim, kas buvo. Priešingai – tai, kas buvo gražu, nuoširdu, stipru – niekada nepamiršim, kaip niekada nepamirštame mums brangių ( nutolusių, išėjusių ) žmonių, kaip nepamirštame įspūdžių iš tolimų ir artimų kelionių, draugų pasakytų žodžių ar knygų sentencijų, ar, pagaliau, filmų epizodų….Nepamiršiu ir to, kaip mano „mažylis“ ėjo į MLT, kaip laukėm rezultatų, kaip šiame gerb.Direktoriaus psl. klustelėjau – ar negalima vieno MLT perkelti, gi matematikos olimpiada tądien, o Jūs, p. Bronislovai, atsakėt – jei vaikis dalyvauja respublikinėje, tai į KTUG įstos. Įstojo, dabar pirmaklasis. Ir, žinote, to jausmo aš, mano šeima, ir mūsų draugai ( pasveikino, pasidžiaugė kartu ) tikrai nepamiršim. Tai buvo pirmasis, sūnaus atsakingai ir motyvuotai įveiktas laiptelis. Argi tai pamirštama?

patiko(0)Burgis, Lapkričio 24 11:52  #

nesutinku: ačiū iš visos širdies! Laimės Jums ir Jūsų vaikams!

patiko(0)dar nesutinku - p.BB, Lapkričio 24 12:34  #

Ačiū Jums. Tai – geriausia prieškalėdinė dovana – būti Jūsų išgirstam ir pasveikintam. Didžiai Jums dėkingi už įkvėpimą, už tikėjimą, už pagrindus mūsų „mažyliui“. Tikiu, jog už gerą – geru atsilyginama. Todėl – gėrio, tikėjimo, stiprybės Jums!

patiko(1)Margos paraštės, Lapkričio 25 13:09  #

Ir mano įžvalga šia tema:

http://margosparastes.blogspot.com/2014/11/teiseto-elgesio-dzentelmenu-klube.html#more

Manau, p. Burgis nuomonei neprieštaraus.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>