Requiem pirmajam mane gynusiam advokatui Arūnui Paukštei

Balandžio 13, Pirmadienis

Šios temos turinys bus paskelbtas po visų teismų.

patiko(0)RSS

Atsakymai (10)

Burgis, Balandžio 13 23:44  #

Atminkite!…

patiko(0)qwerty, Balandžio 14 00:11  #

Jam jau geriau.Kuo toliau, tuo labiau pavydžiu mirusiems.

patiko(0)Temidė, Balandžio 14 06:52  #

Po visų teismų? Vadinasi – negreitai. Kol kas reikia sulaukt pirmojo nuosprendžio. Paskui, kaip visada, bus visokie skundai, apeliacijos…

patiko(0)Rasa, Balandžio 14 08:46  #

Qwerty: tau labai skauda gyventi?

patiko(0)Stebėtoja, Balandžio 14 16:21  #

Rasa, ar Jūs psichologė? Gal turite savo svetainę?

patiko(0)Rasa, Balandžio 14 16:52  #

Stebėtojai: o tam, kad paklaustum žmogaus, ar jam skauda, reikia būti psichologu? :)

patiko(0)Stebėtoja, Balandžio 14 17:19  #

Ne, Rasa, kad paklausti tokį klausimą psichologu būti nereikia, bet reikia būti pasiruošusiam realiai padėti, o ne šiaip papliurpti. Aš tai patarčiau qwerty, nebeskaityti Jūsų ,Rasa,rašinėlių. :)

patiko(0)Stebėtoja, Balandžio 14 18:22  #

Rasa, tik nesupyk, aš pajuokavau.:)

patiko(0)GZ, Balandžio 14 21:41  #

Būtų gaila, jei neliktų Rasos rašinėlių.

patiko(0)Rasa, Balandžio 14 23:26  #

Stebėtojai: aš retai pykstu. Be to, nėra dėl ko šiuo atveju :) Žinoma, tu gali patarti Qwerčiui, kad jis neskaitytų mano rašinėjimų, o kodėl gi ne? :) Gal tu turi tam svarių argumentų ir manai, kad jam ar jo nervų sistemai tai labai kenkia :))))))
O dėl klausimų… Aš į tai žiūriu kitaip. Aš turiu teisę klausti, o žmogus turi teisę atsakyti, neatsakyti arba pasiųsti mane toliau :) Viskas paprasta. Dar kai vaikai buvo paaugliai apie tai kalbėdavomės. Nemėgstu tik, kai žmonės man meluoja. Todėl sakydavau- aš klausiu, nes man rūpi (ar smalsu, arba įdomu), tačiau juk jūs visada galite atsakyti, kad nenorite apie tai kalbėti, kad tai ne mano reikalas arba atsakyti į klausimą… Aš paprastai nereikalauju atsakymų, nes primygtinai klausiant dažnai išprovokuojamas melas :)
O dar. Tai juk nesunku padėti kažkam, jei gali :) Jei žmogus to nori. Jeigu jam to reikia. Argi tai kažkoks keistas dalykas? Va pirmai bandžiau pervesti savo 2 proc. tuos į Burgio fondą, tik nežinau ar pavyko :) Net atsidusau, nes pagalvojau, kad ten bus labai mažai, bet tai ką daryt, kad nemoku uždirbti labai daug? :) Nors po teisybei tai ir tikslo tokio sau nekeliu :)
Einu, jau sūnus grįžo ir kažkas negero jam nutiko, matau.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>