Rytas. Vis tiek – rytas!

Rugpjūčio 14, Penktadienis

rytas
Miega mano šeima… Septyni žmonės miega! O rytas toks gaivus, kad net apsirengti šilčiau norisi.
Laistau savo augalėlius, nes lietaus niekas nežada. Laistant yra laiko pagalvoti, kodėl mes sau gyvenimą kartais gadiname dėl smulkmenų: apvogė, pamečiau, sudaužė, įsibrėžiau, išbarė…
Juk tai ir yra gyvenimas, jo druska. Išeik ankstyvą rugpjūčio rytą į lauką, pajusk, kad jau rudeniu dvelkia, pagalvok apie savo rudenį ir pasidžiauk, kad dar tik dvelkia!
*
„Kiek skynė – nenuskynė!“

uogos

Nes šiemet mūsų šilauogės gerai užderėjo. Laistėme.
*
Nuėjau vakar su savo keturiomis atžalėlėmis į kiną, pasivaikščiojome po „Akropolį“ ir – 50 eurų kaip nebūta. O kiek liko? Nežinau… Gera gyventi, kai nereikia žinoti! Ir todėl dar ne vakaras…

patiko(35)RSS

Atsakymai (12)

skaitytojas, Rugpjūčio 14 11:19  #

Labai gražūs vaizdai. Mėlynas dangus,pušis,kalnapušės,šilauogės-net nuotraukose dvelkia ramybe.Lyg kokiam pajūry…

patiko(11)sonata, Rugpjūčio 14 18:29  #

kaip ten dainuoja? „… kai širdis nešyla, kai ranka nekyla…“ įsijungiu „burgialapį“. Tada “ grįžta grįžta sielon artuma“. Vis tiek Noreika geriau dainuodavo, nei Mikalauskas, bet ką dabar… Mikalauskas gal ką nors kitą atliks geriau :)

patiko(11)Burgis, Rugpjūčio 14 19:34  #

sonatai: ačiū, labai gražiai mane pagyrėte!

patiko(4)sonata, Rugpjūčio 14 19:53  #

Negiriu… arba nekalbu, arba kalbu kaip jaučiuosi… Mažas klausimas – ar nerastų Jūsų adminas galimybės pataisyt rašančiajam klaidingai parašytus tekstukus ? Nusiunčiau iš mobilaus ir matau, kad begėdiškos klaidos styro kaip Sosnovskio barščiai ;)

patiko(8)jpn, Rugpjūčio 14 21:08  #

Neįsižeiskit dėl, galbūt , dėl mano familiarumo, gerb. Burgi, bet Jūs esat pedagogikos genijus,Jūs vertas premijų,paminklų,ordinų dėl to,kad Jūs sukuriat Nacionalinį turtą-finansų,kultūros ir kt. analitikus,idėjų generatorius,žmones,keičiančius mūsų gyvenimą etc. Žmogus,kuris įkvepia kitą (jauną ) žmogų atradimui,išradimui,kūrybai.
Ačiū. Kada mūsų „kvailiai “ iš civil service
tai suvoks? Olandija išnaudotų tokį žmogų „voor Nederlandse welstand“-Olandijos žmonių gerovei.Ir tinkamai įvertintų.

patiko(17)Burgis, Rugpjūčio 14 21:11  #

jpn: ačiū, ačiū! Ir Jūs mėgaukitės tuo, ką darote – atlygis Jūsų neaplenks, tikrai. Pagirti Jūs jau mokate puikiai!

patiko(11)jpn, Rugpjūčio 14 21:18  #

Nenoriu pagirti,noriu,kad Lietuvos Respublika tinkamai įvertintų savo Nacionalinį turtą-Jus,gerb. Burgi.

patiko(13)Burgis, Rugpjūčio 14 21:20  #

jpn: jau įvertino… Jei išvengsiu kalėjimo, tai jau būsiu kaip ir apdovanotas! :-)))
*
Geriau paskaitykite kitą šios dienos temą. Gėrio yra iki soties!

patiko(7)jpn, Rugpjūčio 14 21:27  #

Jūs žinote savo vertę.Jokie kalėjimai (realūs ar dvasiniai) Jums negresia,aš taip manau. Aš gal klystu,bet Jūsų įžvalgos nemažiau vertos,negu Stepheno Hawkingo.

patiko(7)jpn, Rugpjūčio 14 21:40  #

Vyšniu pardaveja: Jūs klystate labai skaudžiai, aš esu Burgio talento įvertintojas. Ir Jūs.manau,labai nukenčiate,kai tokie žmonės,kaip p.Burgis praranda galimybę keisti Jūsų gyvenimą-tvirtai tikiu,kad Burgis pakeistų Jūsų gyvenimą gera,netgi,manau,puikia linkme.

patiko(4)jpn, Rugpjūčio 14 22:08  #

Vyšnių pardavėja,aš nesu Burgis,bet labai norėčiau Juo būti (norėčiau kurti,keisti pasaulį į gera). Deja,Dievas tokio talento man nedavė. Pasikartosiu,mums visiems geriau,jei tokie talentai,kaip Burgis, ras kelią į mūsų visų gerovę.Palaikykime tokį Žmogų.

patiko(6)jpn, Rugpjūčio 14 22:14  #

Nepykit dėl viršyto komentarų skaičiaus,bet manau,Jūsų nuostabus kiemas atspindi Jūsų nuostabią sielą. Duok Dieve,Jums sveikatos. Ir ,manau, Jūs dar ilgai ir ilgai mokysit žmones gėrio.

patiko(14)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>