Saulė pasiuntė ženklą…

Sausio 10, Penktadienis

Blyksnis patikrino šuntus ir stentus…

Vilko valandą paryčiui pajutai, kad gyventi turi iš visų jėgų. Saulė yra 330330 kartų didesnė už Žemę, tu esi milijardų milijardus kartų mažesnis už Žemę. Reikia tokių akimirkų, kada pajunti, koks tu mažas Visatoje ir koks tu svarbus…
*
Čia tema apie tai, kam ir kiek tu svarbesnis – sau ar kitiems? Kai paryčiui aš prisiglaudžiu prie šalia miegančio savo širdies stimuliatoriaus, visada apie tai pagalvoju. Kai dabar visi, kas netingi, visiems aiškina apie seksualinį gyvenimą, aš visada pagalvoju: sau ar jai? Esu su ja patyręs tūkstančius laimingų valandų, bet kas daugiau jų patyrė: aš ar ji? Tada aš buvau egoistas, tikrai buvau egoistas, bet dabar man tai šimtą kartų svarbiau, nes dabar man labai reikia asmeninio širdies stimuliatoriaus.
Saulės blyksnių metu.
Vilko valandą paryčiui.

patiko(0)RSS

Atsakymai (4)

Burgis, Sausio 10 11:32  #

Man svarbu…

patiko(0)daiva, Sausio 10 13:43  #

Niekaip neatsistebiu Jūsų meile žmonai ir pavydžiu, tikrai tikrai…

patiko(0)Regina A., Sausio 10 16:23  #

Kiekviena moteris tai norėtų išgirsti iš vyro :-)
Tik toks retokas atvejis.
Kiti taip net negalvoja. Treti galvoja, bet nemoka taip gražiai pasakyti — tyli: matai jo akyse viską, bet juk ir ausys peno nori… :-)

patiko(0)Regina A., Sausio 10 16:33  #

Kad kuo daugiau tokių puselių kaip B.B. sutiktų mūsų dukros! Padorių, kilnių, ištikimų (однолюб`ų- vienamylių).
Nors jau ir iš šios svetainės galima būtų paspėlioti, kad nelabai jau taip ir lengva buvo Jai su tuo nenustygstančiu ir žemaitiškai užsispyrusiu B.B. :-)

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>