Šeštasis klausimas

Gegužės 17, Ketvirtadienis

Kadaise šioje svetainėje buvau paskelbęs penkis klausimus, kurio vienas žmogus negali klausti kito žmogaus. Išskyrus pačius artimiausius žmones.

*

Šiandien Lietuva skilo perpus. Ją „suklijuoti“ bus galima tik maždaug per 100 metų… Iki šios dienos buvo plyšys, nuo šiandien yra dvi šukės. Norėdamas jums nors šiek tiek padėti gyventi tarp šukių (ant šukių…), skelbiu šeštąjį klausimą, kurio niekas niekada neturėtų klausti vienas kito. Bet jau man girdint…

*

Tu Venckų – Kedžių ar Stankūnaitės pusėje?

*

Priminsiu, kad į šį, kaip ir į kitus penkis mano skelbtus klausimus, kiekvienas žmogus bet kam ir bet kada gali atsakyti neklausiamas.

 

patiko(0)RSS

Atsakymai (22)

Burgis, Gegužės 17 16:22  #

Prašyčiau pritarti…

patiko(0)Mr. Student, Gegužės 17 17:13  #

Komentarų nebus. Jūs viską patys matote.

patiko(0)Iš arčiau, Gegužės 17 17:24  #

Nekomentuosiu, kažkurioje temoje jau esu plačiai išdėstęs nuomone šituo klausimu :)

patiko(0)juokinga, Gegužės 17 17:56  #

Prisiminkit šitą savo klausimą, kai jūsų Lukutis ims pasakoti apie baltą kisielių ir rūžavus bananus. Kaip manot, kas tokioj situacijoj būtų durniau – vesti jį pas dr. Pūrą ar rašyt raštus gen. Prokurorui? O gal iš anksto prisikimšti porą apkabų?

patiko(0)vidutinis, Gegužės 17 18:11  #

man atrodo aišku kurioje pusėje blaiviai mastanti visuomenės dalis.

patiko(0)juokinga, Gegužės 17 18:26  #

Kurioj pusėj aišku, tik neaišku, kuri blaiviai mąstanti.

patiko(0)Loreta, Gegužės 17 18:39  #

Aš mamos pusėje… Manau, mediciniškai yra ištirta, kad mergytė nebuvo tvirkinama, todėl ir atiduota mamai. P. S. Beje, šia tema rašau komentarą pirmąkart.

patiko(0)juokinga, Gegužės 17 18:57  #

Loretai

Manot ar žinot? Kokius klinikinius požymius palieka kremas iš banano? Gal girdėjot dėl ko vyksta vadinamasis Ūso teismas? Teismas, kaip žinia, nevyksta, kol nepateikiami kaltinimai. Kam ir dėl ko pateikti kaltinimai tame teisme?

patiko(0)Loreta, Gegužės 17 19:14  #

Tai tik mano nuomonė.

patiko(0)Gintare, Gegužės 17 19:14  #

Juokingai:
O Jūs, kaip suprantu, viską žinote taip gerai, tarsi pati/pats būtumėte ten buvusi ir viską mačiusi?

Tikros tiesos šioje istorijoje nežinome nei vienas, tad kibti vienas kitam į atlapus ir svaidytis kaltinimais remiantis tik asmeninėmis interpretacijomis nėra prasmės.

patiko(0)Arvydas, Gegužės 17 19:47  #

Džiugu, kad mama ir dukra vėl kartu.

patiko(0)kibir-tele-vibir, Gegužės 17 19:55  #

Ne pirmas kartas kai Lietuva skyla. Skilo per R.Pakso nuvertimą, per dvigubos pilietybės uždraudimą, per „naktinę mokesčių reformą“.. Ne toje kompanijoje pasisakęs bet kuria iš šių temų, gali būti išvarytas su prakeiksmais.
Ir toliau skaldomės, sugalvojame vis daugiau priežasčių tarpusavio neapykantai.

patiko(0)Iš arčiau, Gegužės 17 20:10  #

Nekreipkite dėmesio į juokinga, jis visada viską išmano… :)

patiko(0)sonata, Gegužės 17 21:37  #

aha, skilimas „juodas“ – mūsų šeimynoj taip pat:)) pasak Lenino ir Patacko – bręsta revoliucinė situacija. Na bet tikiuosi nugalėti ir vyrą ištremti kur šiauriau. Savaitgaliui. Pas žemgalius. Pas uošvius. Va taip jam nesusipratėliui ir reikia:)) O jei rimčiau – dar vis nesuvokiu, kieno dideli pinigai kariauja su dar didesniais pinigais. Piliečiai – abiejų stovyklų -filai tėra įrankis. Tikslai paaiškėt turėtų neužilgo. Ir vėl liksim iš nuostabos išsižioję, keiksnosim, kad eilinį kartą užlipom ant to paties grėblio, kaip čia mus taip… tokius protingus. Vėl vienysimės susikibti į įvairaus ilgio kelius ir autostradas, nelygu kokia idėja užvaldys – protesto, palaikymo ar visaliaudinės šventės. Tai paprasčiau, nei galvoti.

patiko(0)Andrius, Gegužės 18 00:11  #

Sveiki,

pone Burgi, man atrodo, kiek pervertinate šitą cirką.
Nė metai nepraeis, ir bus bangos nurimę.

Kažkaip, apie Garliavą girdėdamas vis prisimenu Pakso apkaltos skandalus. Irgi atrodė, kad Lietuva pusiau skyla. Bet nieko, aistros nurimo.

A.

patiko(0)Burgis, Gegužės 18 08:17  #

Andriui: na, gal aš esu keistas žmogus, bet man jokios bangos nenurimsta… Štai šiandien važiuoju į Vilnių vokiečių delegacijai papasakoti apie savo tremtį…
*
R. Paksas mane išmokė: „Visiems atleisk, bet pavardes įsidėmėk“ :-) Man atrodo, kad ne tik aš, bet ir mano vaikai visą gyvenimą prisimins, kaip kūrėsi ši mūsų valstybė. Pavyzdžiui, mes turėjome prezidentus: uždraustos kompartijos pirmąjį sekretorių, antikonstitucinį emigrantą, apkalta nušalintąjį…
*
Kita vertus – tikrai, visa tai smulkmenos! Net, sakyčiau, gyvenimo puošmenos. „Man rūpi tik tai, kad ji myli mane.“ (B.B.)

patiko(0)juokinga, Gegužės 18 08:53  #

Andriui.

Burgis ir nepervertina. Jam svarbiausia saugiai pratupėti po lapu ir sėkmingai ten atlikti savo tiesioginį darbą. Ne jis kaltas, kad Landsbergis sukūrė jam valstybę iškreiptu būdu, kol jis pats buvo išsitrėmęs vidinėj tremty ir meditacijoj. Ir išvis geriau pasišvęsti ilgesingiems memuarams apie amžiną meilę ir klastingus prezidentus.

patiko(0)Burgis, Gegužės 18 09:00  #

juokinga: tikrai nejuokinga, kaip Jūs, praeityje skaudžiai kentėjęs nuo sovietmečio represijų, penkiomis kulkomis pervertas prie TV bokšto, dėjęs valstybės pamatus, įveikęs korupciją ir partijų idiotizmą, dabar turite kautis su smulkme – šios svetainės autoriumi… :-(((

patiko(0)Aušra, Gegužės 18 09:06  #

Vakar kad nereiktų šiuo klausimu ginčytis su priešingos nuomonės turėtojais aš pasakiau “ Svarbiausia kad jos dabar kartu ir laimingos“. Dabar prasidės visas įdomumas.

patiko(0)juokinga, Gegužės 18 09:19  #

p. Burgi, ar tik tamsta nesat vienas iš leitenanto Šmito sūnų? Papasakokit apie tai, apie tremtis jau visiems atsibodo.

patiko(0)w, Gegužės 18 10:15  #

tie venckai ir tt neįdomu. geriau tegu pasako, kas nužudė kelis žmones (ir po kedžio mirties). to turbūt niekada „neišsiaiškins“.

patiko(0)mariux, Gegužės 19 12:43  #

Ekstrapoliacija.Teisumo propoganda.
Bet aš gyvensiu taip, kad niekada
Nekruš manęs-šeimos-šalies tamsi Temidės bánda
Šviesuolių violetinė bandá.

patiko(0)XHTML

Leistinos XHTML žymos:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>